Jump to content

ריאיון עם אנריק סבוריט ברשמי

Omer

Recommended Posts

שיפסיק לשים גולים שלא יקחו לנו אותו

יש לו את הדרכון, יש לו את קורות החיים... הוא אולי השחקן שאני הכי מפחד שיקחו לנו.

בכל מהלך שלו כמעט רואים למה הוא מעל הליגה. אפילו בריאיון איתו שהסביר שהשער מול באר-שבע נראה אולי פחות טוב מהשער מול חדרה, אבל היה יותר קשה. ואז פלא שהוא מכניס גול כמו היום? הוא פשוט שחקן מעולה. כמו שכתבתי, הוא לא סתם בועט, הוא מכוון.

מדברים פה הרבה על מחלקות נוער - רואים שאנריק למד כדורגל באתלטיק בילבאו, מועדון ספרדי שמשקיע הרבה בנוער שלו. היסודות שיש לו זה דברים שאי אפשר להקנות לשחקן מבוגר שנחתים על העמדה שלו. מקווה מאוד שיישאר.

וממש אהבתי ששרו לו אחרי הגול, אפילו שאין לו "שיר שחקן". מגיע לו.

במהלך של הגול רוב השחקנים הישראלים הורסים את המהלך עם החלטה לא נכונה,

השקוף היה לתת שם כדור עומק לשכטר (?) אבל הוא זיהה מסדרון פנוי והלך על זה. פשוט יסודות כדורגל מעולים.

במהלך של הגול רוב השחקנים הישראלים הורסים את המהלך עם החלטה לא נכונה,

השקוף היה לתת שם כדור עומק לשכטר (?) אבל הוא זיהה מסדרון פנוי והלך על זה. פשוט יסודות כדורגל מעולים.

עזוב את זה, הוא בעט על הקרקע כדור שכיוון לפינה. רוב השחקנים שהיו מחליטים לבעוט היו בועטים פצצה וכנראה מפספסים את המסגרת.

עזוב את זה, הוא בעט על הקרקע כדור שכיוון לפינה. רוב השחקנים שהיו מחליטים לבעוט היו בועטים פצצה וכנראה מפספסים את המסגרת.

כן אבל מה פירסמן היה עושה?

תמיד עושה לי פלאשבקים לסיכום המחזור בליגה הספרדית שהייתי רואה בשבת בבוקר.

זאת בדיוק הייתה הכוונה.

טרי טרי מהערב:

אני אמשיך לטעון שפירסמן המגן הכי טוב בליגה

מה שאנשים שוכחים זה שיש מגן שתוקף כמוהו אז המגן מנגד לא עולה ולהפך
פירסמן כל הזמן דוחף גבוה
אפשר לחשוב שרוברטו קרלוס משחק בליגה הזו

• 2 weeks later...

השכנעתי

פרנסמן מגן טוב יותר

וגם אורן ביטון, לדעתי גם חגי גולדברג.

לא נחת בישראל מגן בסטנדרט כזה שיש לו קצב עליה להתקפה ולהגנה ברמה אירופאית עם קלאס כזו, יכולת הרמה, הגנה..התקפה אחלה מגן...אין לי מושג מי אלה שהפיץ את השמועות בתחילת השנה בתקשורת שמכבי לא מרוצה (מענין איזה אתר אוכל את הכובע) מדובר במגן ברמה גבוהה מאוד, כל משחק שהוא עולה אני מרגיש נח, שיחוק רציני מאוד של מנספורד

כמה זה עלה? שוב אפס כספים בלאט.

עוד משחק נהדר לאוסף, בעיקר במחצית הראשונה לפני שהמשחק נרדם. התנועה שלו ואיך שמכניס אחרים למשחק זה משהו שלא זכור לי משום מגן, בימין או בשמאל.

מת למצוא את הג'ינג'י שהתווכח איתי בטרנר, אמר שהוא לא שחקן וירד עליו כל המשחק רק כדי לתת לו כאפה עם הזין.

איזה שחקן ענק, להחתים דחוף אותו ואת צ'יקו ל-5 עונות.

אגב, לא שאני מתלונן, אבל וואו, הסוכן שלו ממש גרוע. אלא אם קיבל הוראה מפורשת לבחור בעיר הכי טובה שיכול למצוא ולא בקבוצה הכי טובה, ואז זה הגיוני. בכלל, נראה שהוא ואשתו התאהבו בתל-אביב. לצערי אני לא רואה איך מגן שמאלי ברמה הזאת נשאר במכבי יותר מדי זמן, מאמין שבסופו של דבר ימצא את דרכו חזרה לספרד, אבל לגמרי להחתים אותו ואת צ׳יקו לכמה שיותר זמן.

בהחלט מדובר במגן שיכול לשחק בליגה הספרדית גם בקבוצה יותר צנועה מבילבאו ובטוח גם בקבוצות גדולות ממכבי בליגות פחות חזקות מהספרדית, שיחוק של מנספורד כבר אמרתי?