Jump to content

מהארן ראדי

Sawyerdroid

Recommended Posts

איזה טיימינג נזכרו לפרסם.. צפוי כ"כ..

וכפי שציינו כאן - התייחסות לראדי במשחקים מולנו יעשו לנו שירות רע. מאמין שהגורמים העויינים ישימו 20 עיניים על הקהל לתפוס אותנו באיזו קריאה לא במקום לחפש להעניש...

ראדי לא שווה את זה והתעלמות טוטאלית ממנו רק תשרת אותנו.

הייתי לגמרי בעדו עד עכשיו.
עכשיו בשיא הרצינות, אם אנחנו שורקים לו בוז ומבזבזים עליו אוויר אנחנו קהל של אפסים, הוא לא שווה יריקה ולא את האוויר שלנו.

עבד כי ימלוך.

הייתי לגמרי בעדו עד עכשיו.

עכשיו בשיא הרצינות, אם אנחנו שורקים לו בוז ומבזבזים עליו אוויר אנחנו קהל של אפסים, הוא לא שווה יריקה ולא את האוויר שלנו.

עבד כי ימלוך.

לא. אנחנו אפסים אם ניתן לאנשים את הניסיון השנתי שלהם להשחיר אותנו ולהוציא אותנו קהל של גזענים בשביל לשרת את האג'נדה שלהם ולפגוע בנו.

שנה שעברה ניסו את זה עם דמיון מופרע ופוטושופ זול שהבריח שחקן שמערכת רצתה כדי להתחזק (בזמן אמת כבר אמרתי שקבהא הוא חילוש ולא חיזוק ולכן אני שמח שהוא לא מגיע אבל הנזק התדמיתי חמור, אפשר לבדוק את ההודעות שלי), אגב "ההתנצלות" המינימלית לא הזיזה כלום, כולם בטוחים שהתקרית עם הקיר הייתה נכונה ושבאמת איימנו על קבהא שלא יבוא כי אנחנו שונאים ערבים ועכשיו הם יחברו את זה גם לעלילת הדם החדשה מבית היוצר של ראדי.

והשנה הביאו את הקשקשן הזה שיבלבל את השכל בדיוק לפני המשחקים מול סכנין בגביע ובליגה כדי לשלהב את הקהל שלהם שבמילא נמצא במצב של טירוף וכבר היו דקירות במשחק האחרון שם שעברו באהלן-אהלן ותראה את העונשים שהתביעה ביקשה זה פשוט בדיחה וגם את זה לא בטוח שהם יקבלו בכלל, במקום להוריד להם 10 נק' ולסגור את דוחא ל3 שנים ולהתסיס את האווירה, ועל הדרך נתנו לו במה להוציא אותנו גזענים.

יסביר לי בבקשה מר ראדי מדוע את סאלם אבו סיאם הקהל קיבל באהבה ורק אותו קיללו? מוזר,לא? הים אותו ים, הערבים אותם ערבים והקהל של מכבי אותו קהל של מכבי שהיה גם בתקופה ההיא, אז מדוע את סאלם לא קיללו ואותו כן? ייתכן וזה קשור לאופי הדרעק שלו ולא לגזע?

להזכירך גם שהרבה אנשים פה בפורום ובקהל רצו את פירס מוגרבי ומוחמד גדיר בשיאם בתור חיזוק לקבוצה, אבל אנחנו הרי קהל של גזענים ושרן ייני יו"ר KKK סניף ת"א לא?

הוא יקבל קללות גם יקבל, ויקבל שריקות בוז גם יקבל. אני סומך על הקהל שלנו שניסיון בוטה להשמיץ וללכלך על הקהל,הקבוצה והשחקנים לרבות סמל כמו שרן ייני לא יעבור בשקט.

לא צריך "לעשות דווקא" ולתת לו מה שהוא מחפש שזה קללות גזעניות, כי אז הוא יקבל את מה שהוא חיפש, אבל קללות רגילות? להפציץ, לגרום לו לבכות ולרדת מהדשא במחצית,

לא לפחד לערב את המשפחה שלו כי הוא לא פחד לערב את המשפחה שלנו שזה השחקנים במקרה הזה.

שם על ראדי אלף זין.

לא. אנחנו אפסים אם ניתן לאנשים את הניסיון השנתי שלהם להשחיר אותנו ולהוציא אותנו קהל של גזענים בשביל לשרת את האג'נדה שלהם ולפגוע בנו.

שנה שעברה ניסו את זה עם דמיון מופרע ופוטושופ זול שהבריח שחקן שמערכת רצתה כדי להתחזק (בזמן אמת כבר אמרתי שקבהא הוא חילוש ולא חיזוק ולכן אני שמח שהוא לא מגיע אבל הנזק התדמיתי חמור, אפשר לבדוק את ההודעות שלי), אגב "ההתנצלות" המינימלית לא הזיזה כלום, כולם בטוחים שהתקרית עם הקיר הייתה נכונה ושבאמת איימנו על קבהא שלא יבוא כי אנחנו שונאים ערבים ועכשיו הם יחברו את זה גם לעלילת הדם החדשה מבית היוצר של ראדי.

והשנה הביאו את הקשקשן הזה שיבלבל את השכל בדיוק לפני המשחקים מול סכנין בגביע ובליגה כדי לשלהב את הקהל שלהם שבמילא נמצא במצב של טירוף וכבר היו דקירות במשחק האחרון שם שעברו באהלן-אהלן במקום להוריד להם 10 נק' ולסגור את דוחא ל3 שנים ולהתסיס את האווירה, ועל הדרך נתנו לו במה להוציא אותנו גזענים.

יסביר לי בבקשה מר ראדי מדוע את סאלם אבו סיאם הקהל קיבל באהבה ורק אותו קיללו? מוזר,לא? הים אותו ים, הערבים אותם ערבים והקהל של מכבי אותו קהל של מכבי שהיה גם בתקופה ההיא, אז מדוע את סאלם לא קיללו ואותו כן? ייתכן וזה קשור לאופי הדרעק שלו ולא לגזע?

להזכירך גם שהרבה אנשים פה בפורום ובקהל רצו את פירס מוגרבי ומוחמד גדיר בשיאם בתור חיזוק לקבוצה, אבל אנחנו הרי קהל של גזענים ושרן ייני חבר בKKK סניף ת"א לא?

הוא יקבל קללות גם יקבל, ויקבל שריקות בוז גם יקבל. אני סומך על הקהל שלנו שניסיון בוטה להשמיץ וללכלך על הקהל,הקבוצה והשחקנים לרבות סמל כמו שרן ייני לא יעבור בשקט.

לא צריך "לעשות דווקא" ולתת לו מה שהוא מחפש שזה קללות גזעניות, כי אז הוא יקבל את מה שהוא חיפש, אבל קללות רגילות? להפציץ, לגרום לו לבכות ולרדת מהדשא במחצית,

לא לפחד לערב את המשפחה שלו כי הוא לא פחד לערב את המשפחה שלנו שזה השחקנים במקרה הזה.

שם על ראדי אלף זין.

בלי קשר לדעה שלי אבל ה"שיר" של אבו סיאם היה אויאויאויאויאוי סאדאם אבו סיאם, וגם דאבור קיבל לא פעם קללות, פשוט הם הפנימו שמדובר בקומץ של כמה עשרות בודדות ולא עשו רעש כמו אדון ראדי.

בלי קשר לדעה שלי אבל ה"שיר" של אבו סיאם היה אויאויאויאויאוי סאדאם אבו סיאם, וגם דאבור קיבל לא פעם קללות, פשוט הם הפנימו שמדובר בקומץ של כמה עשרות בודדות ולא עשו רעש כמו אדון ראדי.

להזכיר למר ראדי כי ידוע שלבכיינים מסוגו יש זכרון סלקטיבי והם זוכרים רק מה שתומך באותו רגע בטענה שלהם, שכל פעם שקומץ שאפשר לספור על 2 ידיים קילל אותו מתוך מגרש שלם, הוא היה מקבל למחרת פרחים מהקהל ו"התנצלות" מהקהל הרחב, אבל אנחנו קהל של גזענים וייני זורק אבנים על רכבים של פלסטינים.

אגב. הינה ראדי נתפס בעוד שקר (תראו מופתעים)

בראיון ב13.07.15 לynet טען שהוא לא עזב בגלל הקריאות הגזעניות, אבל עכשיו הוא מספר שהוא עזב בגלל... הקריאות הגזעניות.

האמת היא שהוא עזב בגלל סיבה מקצועית, שהוא לא היה מספיק טוב ולא קיבל את הדקות שרצה. אבל הרבה יותר סקסי להיות לוחם צדק ולהציג את עצמך כאחד שעבר בגלל שגזענים רדפו אותך, נכון?

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4679170,00.html

ראדי: "הרגשתי שאני חייב לשנות אווירה"
קשר מכבי ת"א לשעבר סיפר על המעבר לדרום ("לא קשור לקריאות הגזעניות נגדי"),
במצב המקצועי שנוצר במכבי הרגשתי שאני חייב להחליף אווירה", הסביר ראדי את הסיבה המרכזית שבגללה עזב את הטראבליסטית. "זה כמו שאתה אוכל משהו מתוק שאתה אוהב מאוד, אבל רוצה לשנות את הטעם שלו כי אכלת ממנו יותר מדי. תמיד נלחמתי ורציתי להשאיר חותם, בכל סיטואציה שהייתי בה. גם בשנה שעברה, כשנתתי משחקים טובים ולא קיבלתי אחריהם דקות משחק".
"זה לא קל ולא פשוט לעזוב את מכבי ת"א", הוסיף ראדי. "אני מבטיח לבקר אותם ולתת להם חיבוק גדול אחרי שלוש שנים ותקופה נהדרת. עזבתי מועדון גדול ואני רוצה להודות לכל הצוות והשחקנים,

שנתנו לי את ברכת הדרך ואיפשרו לי לעבור בלי לקבל בעבורי תמורה. אני נמצא במועדון שרעב מאוד להצלחות"

שימו לב! הוא אפילו מודה:

הקשר שלל את הטענות כאילו עזב את מכבי על רקע העובדה שמיעוט מהקהל הצהוב הרבה לקלל אותו על רקע גזעני: "זה לא היה קשור לעזיבה שלי. המועדון נלחם ביד קשה בכל האנשים האלה, ויש תוצאות. אני בטוח שבמכבי ימשיכו במלחמה בגזענות ואם הייתי מושפע מזה, אז הייתי עוזב מזמן. לא התייחסתי לזה, זה לא הפריע לי וידעתי לנתק את עצמי מהאווירה הזאת".

לסיכום,

מהרן שקרן בוכה היום על גזענות, טוען שבגלל זה עזב, טוען שהשחקנים והמועדון לא עשו מספיק.

בעבר מהרני שקרני טען שהוא עזב בגלל סיבות מקצועיות, שרק מיעוט שבמיעוטים קיללו אותו ושהמועדון לקח את זה בכל הרצינות ונלחם זה,

אז על מה בדיוק הוא מתלונן אם מיעוט כל כך קטן מתוך קהל ענק שר מה ששר ומנגד המועדון נלחם בזה בכל הכוח והקהל הרחב דאג "להתנצל" בשמו של אותו קומץ, מה בדיוק הטענות שלו?

כי הוא גם הודה פה לשחקנים ולצוות המקצועי ואמר שהייתה לו תקופה מדהימה.

בקיצור זונת תקשורת שנפלה לידיים של תקשורת שמחפשת להדביק לנו את הסרחון השנתי של גזענות ויודעת שגם אם היא נופלת בעובדות וממציאה קירות וכתובות אף אחד לא יזכור את זה אח"כ, אלא רק יזכרו שמכבי זה מועדון עם קהל של גזענים. הקרב פה הוא על התודעה ועל זה שמכתימים את הקהל והמועדון.

באסה אתה כותב פה יפה.

אם להתייחס אליו או לא זאת שאלה אחרת. אותי אישית הוא לא כזה מעניין אבל הקללות שהוא מקבל מובנות לי לגמרי. אבל מה שמפריע לי פה זה שיש פה כל מיני נסיונות להיתמם.

להזכיר למר ראדי כי ידוע שלבכיינים מסוגו יש זכרון סלקטיבי והם זוכרים רק מה שתומך באותו רגע בטענה שלהם, שכל פעם שקומץ שאפשר לספור על 2 ידיים קילל אותו מתוך מגרש שלם, הוא היה מקבל למחרת פרחים מהקהל ו"התנצלות" מהקהל הרחב, אבל אנחנו קהל של גזענים וייני זורק אבנים על רכבים של פלסטינים.

הוא מציין בפאנל הנוכחי במפורש ש-90 אחוז מהקהל של מכבי תמכו בו וחלק עדיין תומכים בו היום.

הוא מציין בפאנל הנוכחי במפורש ש-90 אחוז מהקהל של מכבי תמכו בו וחלק עדיין תומכים בו היום.

עזוב שהרבה פחות מ-10 אחוז קיללו אותו על רקע גזעני, בוא ניתן לו להנות מהספק שהוא אמר "90 אחוז" בתור מטבע לשון ולא באמת רמז ש10 אחוז מהקהל של מכבי קיללו אותו קללות גזעניות,

אז אם מדובר באחוזים בודדים, ועוד אחרי תקריות כאלו הוא היה מקבל פרחים לאימון והתנצלות מאוהדים אחרים שלא הסכימו עם זה,

אז מה הוא רוצה משרן? שרן אשם שלא הצליח לטפל באחוז הבודד של אוהדים גזענים? שרן הוא פסיכלוג מחוזי? הוא ראש ממשלה? הוא מהאו"ם? הוא בסך הכל קפטן בקבוצת כדורגל, ניסה לעזור, לא הצליח כנראה (אם להאמין לראדי) וזהו. מה הוא רוצה ממנו?

מה גם שהוא עצמו מציין שהנהלת מכבי נלחמה בכל הכוח בתופעה הזאת, אז למה הוא כל הזמן מדבר על זה?

באסה אתה כותב פה יפה.

אם להתייחס אליו או לא זאת שאלה אחרת. אותי אישית הוא לא כזה מעניין אבל הקללות שהוא מקבל מובנות לי לגמרי. אבל מה שמפריע לי פה זה שיש פה כל מיני נסיונות להיתמם.

מעולם לא קיללתי שחקן על רקע גזעני גם לא בקבוצות יריבות שלנו,

מעולם לא קיללתי שחקן פעיל שלנו, אלא המקסימום היה התעלמות מקיומו (רייכרט,ורמוט,שכטר וכו'), אז על איזה התממות מדובר?

קודם כל סחתיין שהצפת ולפחות לא שיקרת כמו שאר הפורום "שאבל שיחקו פה ערבים"

אבל האמת היא שגם במקרה של הערבים האחרים זה לא היה קומץ שקילל, אלא אם כבר קומץ שעודד ושארגון האולטראס ועוד רבים אחרים השתיקו אותו

ראדי שבר את הקיר הזה

כי הוא היה כ"כ מנהיג על המגרש וכ"כ טוב שהקהל מהאזורים הלא מעודדים התעורר ושר לו ספונטנית "ראדי, ראדי"

האותנטיות והכנות הזו של יושבי שער 13 ביטלה את משמרת הגזענות בשער 11 שדיכאה את מי שעודד.

ובעצל סניף לה פאמיליה של מכבי הבין שהוא איבד שליטה על האנטי לערבים ושהטרור שלו לא עובד אצלנו

תמיד נלחמתי ורציתי להשאיר חותם, בכל סיטואציה שהייתי בה. גם בשנה שעברה, כשנתתי משחקים טובים ולא קיבלתי אחריהם דקות משחק".

זה מספר את כל סיפור ראדי. תמיד זה אכלו לי שתו לי אני מסכן.

לא מפסיק לבכות. לגבי אבו סיאם ודאבור, זה נכון שקיללו אותם אבל זה היה מספר קטן של אנשים. לא צריך להעלים עין ולהגיד שלא קיללו.

אבל האמת היא שגם במקרה של הערבים האחרים זה לא היה קומץ שקילל, אלא אם כבר קומץ שעודד ושארגון האולטראס ועוד רבים אחרים השתיקו אותו

ראדי שבר את הקיר הזה

כי הוא היה כ"כ מנהיג על המגרש וכ"כ טוב שהקהל מהאזורים הלא מעודדים התעורר ושר לו ספונטנית "ראדי, ראדי"

האותנטיות והכנות הזו של יושבי שער 13 ביטלה את משמרת הגזענות בשער 11 שדיכאה את מי שעודד.

ובעצל סניף לה פאמיליה של מכבי הבין שהוא איבד שליטה על האנטי לערבים ושהטרור שלו לא עובד אצלנו

הנה השונא הראשי הגיע, העיקר ללכלך אה?

אתה מגיע לנתניה גם?

מעולם לא קיללתי שחקן על רקע גזעני גם לא בקבוצות יריבות שלנו,

מעולם לא קיללתי שחקן פעיל שלנו, אלא המקסימום היה התעלמות מקיומו (רייכרט,ורמוט,שכטר וכו'), אז על איזה התממות מדובר?

אני בעדך פה, לא התכוונתי אליך. אתה צודק. דיברתי על ההיתממות של אלה שאומרים שיוצאים על ראדי סתם. שהוא לא עשה כלום ומה הוא כבר אמר.

להגיד שהקהל שלנו לא גזען זה כמו לומר שעכשיו חושך בחוץ.

אל תהיו צבועים, הקהל שלנו בעייתי עם ערבים ויש גרעין גזען מאוד

כמות האנשים ששרים "לא רוצים אותו איתנו, זאת לא המדינה שלו" היא גדולה מכמות האנשים ששותקים.

איך אפשר עוד לתמוך באפס הזה אחרי שהוא מנסה להוציא את שרן לא בסדר. נראה אותו מתמודד עם המחבלים בסכנין שהם ירדו ליגה. למה לוחם החופש לא יוצא בפה מלא כנגד האלימות שם צבוע אפס.

להגיד שהקהל שלנו לא גזען זה כמו לומר שעכשיו חושך בחוץ.

אל תהיו צבועים, הקהל שלנו בעייתי עם ערבים ויש גרעין גזען מאוד

כמות האנשים ששרים "לא רוצים אותו איתנו, זאת לא המדינה שלו" היא גדולה מכמות האנשים ששותקים.

אבל פה יש שריקות בוז, גולדהאר נלחם בזה בחורמה והרוב המוחלט של הקהל כן יקבל שחקן ערבי לנסות להדביק למועדון וקהל שלם תווית של גזענות כמו שהתקשורת מנסה לעשות זאת הוצאת דיבה חמורה.

בדיוק! תמיד אני מסתכל ימינה ושמאלה, ונראה לי שאני היחיד ששותק.

חבל שכך

"לא רוצים אותו איתנו" זה כמו "כוס אמא של קולאוטי".

אין לזה באמת משמעות או כוונה אלה סתם קטע משעשע שנתקע. לא צריך לייחס לזה יותר מידי.

"לא רוצים אותו איתנו" זה כמו "כוס אמא של קולאוטי".

אין לזה באמת משמעות או כוונה אלה סתם קטע משעשע שנתקע. לא צריך לייחס לזה יותר מידי.

יכול להיות, אבל לשיר על מישהו ערבי "לא רוצים אותו איתנו זו לא המדינה שלו" זה משהו שתדמיתית לא טוב למועדון, איך שלא תסובב את זה.

ראדי שבר את הקיר הזה

לא. עכשיו אתה מעוות את המציאות.

שירת "ראדי ראדי" לא הייתה ספונטנית, לא התחילה בספונטניות ולא הגיעה ממקומות רנדומליים.

היא הייתה שירה מכוונת, שהתחילה ליד הגוש, באישור הארגון בזמנו (שאף השאיר זמן מיוחד כדי שנתחיל את הדירה לאחר אלברמן בחימום בשירי שחקנים)

לא קיר, לא מנהיג ולא טוב.

הערבי הכי זבל שהיה פה, הכי צבוע, הכי דו פרצופי, הכי מסריח. באמת - חייב למות.

לא. עכשיו אתה מעוות את המציאות.

שירת "ראדי ראדי" לא הייתה ספונטנית, לא התחילה בספונטניות ולא הגיעה ממקומות רנדומליים.

היא הייתה שירה מכוונת, שהתחילה ליד הגוש, באישור הארגון בזמנו (שאף השאיר זמן מיוחד כדי שנתחיל את הדירה לאחר אלברמן בחימום בשירי שחקנים)

לא קיר, לא מנהיג ולא טוב.

הערבי הכי זבל שהיה פה, הכי צבוע, הכי דו פרצופי, הכי מסריח. באמת - חייב למות.

סוייר בוא אני יגיד לך משהו שתלמד לגבי ערבים אולי לא כולם אבל רובם הם בדיוק השורה שהדגשתי,צבועים ודו פרצופיים,ואיך אמר לי שכן שלי ערבי בזמנו, "ערבי ימכור את סבתא שלו בשביל אינטרס",אז אין לך מה להתפלא קודם כל,וזה שאני אומר את זה על הערבים זה לא סותר את זה שיש גם הרבה יהודים כאלה והרבה אבל ראדי בסה"כ מייצג את הערבי המצוי,אין לכם מה להתרגש ממנו הוא לא רלוונטי.

ולכל השרמוטות (אין מילה אחרת) שמגנים עליו.

אנחנו נמצאים בינואר 2019, הרוחות בסכנין סוערות. התפרצויות אלימות וגילויי גזענות מהחמורים שחווה הכדורגל הישראלי בכל הזמנים.

מהארן ראדי, לוחם החופש והשוויון, אביר המלחמה בגזענות, מאחד הלבבות וגיבור הכפר ממשיך להגיב על ארועים מלפני למעלה מ5 שנים. להגיב? התכוונתי להמציא, לסלף, לטנף, לשקר. למה? מה מטרת הכתבה? מה מטרת ראדי מהתחלה כאן? לפני צמד המשחקים. מה המטרה אם לא לחמם ולייצר בלאגן, שיח אלים ומקרי אלימות בפועל?

נגד הקהל של סכנין. באף אחת מהקדנציות שלו. הקהל האלים, הגזכן, הבוטה והמסוכן ביותר - אין לו אף מילה. כלום.

הוא חייב למות וכל מי שמגן עליו כאן הוא אפס חסר כבוד, סוג של מוטציה של אובר אופטימי אבל גרוע יותר. אפסים מפגרים.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.