Jump to content

מהארן ראדי

Sawyerdroid

Recommended Posts

עומר אל תהיה תמים אמר התאכזבתי משרן שלא עשה מספיק בשבילי בעניין הגזענות. "אתה קפטן אמורה להיות לך דעה".

מצטער, אני לא רואה פה משהו לא לגיטימי, בטח לא "לכלוך". עשיתם מזה כאילו הוא טען ששרן חבר בנוער הגבעות.

יופי, אז אני לא היחיד שלא מבין איפה ה"לכלוך" על שרן פה.

"הוא אמר לי: 'תקשיב, אין מה לעשות, הם שונאים ערבים ולא מוכנים לשבת'. התשובה הזאת ריסקה אותי לרגע. זאת הייתה מכה בשבילי, אני גם התאכזבתי משרן אישית. אמרתי לו 'אבל שרן אתה קפטן, צריכה להיות לך דעה'".

מה הלכלוך פה אם הוא מתאר שיחה שהתרחשה באמת? הוא מתאר איך זה נראה מהצד שלו. בחיי שאני לא מבין מה אתם רוצים.

אתה בכוח מנסה להיות יצור? עזוב נניח והוא לא הסית בכלל ולא טינף על הקהל בכל ראיון אפשרי, הוא לכלך על שרן, איך זה אפשרי ללכלך על בן אדם כזה? מבחינתי זה מספיק כדי לשנוא אותו.

תגיד מה אתה נרקומן או פיקטיבי של סוייר? אני שואל פה על א', אתה עונה על ד'. מה הפאקינג קשר?

שאלתי דבר פשוט. מי שמכפיש בנאדם באי נאמנות למדינת ישראל, הסתה לאלימות ושאר האשמות לא פשוטות כאלה, אני מצפה שיסביר על מה הוא מתבסס כי אני רוצה לבסס דעה בנושא, אז קדימה, שיסביר.

כבוד לוואלה שחיכו במקרה עם פאנל שהיה לפני שלושה שבועות כדי להעלות אייטם שהוא במקרה שבוע לפני מפגש כפול איתם. ממש פרשת "ראדי גייט".

הבעיה היא שהקהל שלנו כבר נפל בזרועות פתוחות למלכודת הזאת.

וואלה ראדי יצא כאן אפס ואיבד גם את אחרוני האוהדים שעוד הגנו עליו (למעט אנשים שבאמת אנטי ארגון וגם אם ראדי ישתין עליהם הם יגידו שהוא בסדר).

הקטע זה שהוא מנסה להסית את תשומת הלב ממה שקורה במגרש ולהכפיש את הקהל שלנו ואנחנו נשחק לידיים שלו. פשוט להתעלם. התעלמות זה מה שראוי לאפס כמוהו.

מה הלכלוך פה אם הוא מתאר שיחה שהתרחשה באמת? הוא מתאר איך זה נראה מהצד שלו. בחיי שאני לא מבין מה אתם רוצים.

מתאר שיחה שהתרחשה באמת? זאת התגובה של ייני לציטוטים של ראדי:

צר לי כי זו התחושה איתה מסתובב מהראן אחרי כל מה שעשיתי עבורו, לרבות בנושא זה

אתה מוזמן לבחור למי להאמין. לשחקן שמלכלך על המועדון, האוהדים ועכשיו גם על שחקנים בכל הזדמנות או לקפטן שלך. אני בוחר להאמין לייני.

וכן זה מפריע שהוא מכפיש שחקנים בקבוצה ומנסה לצייר את מכבי כמועדון גזעני. לך זה לא מפריע?

אין שום סתירה בין הציטוטים של שניהם, ראדי לא הכחיש ששרן ניסה לעשות משהו, הוא אמר שלדעתו לא עשה מספיק.

ולי מפריע שמלכתחילה הגענו למצב שבו הקפטן שלנו היה צריך לעשות משהו.

אין שום סתירה בין הציטוטים של שניהם, ראדי לא הכחיש ששרן ניסה לעשות משהו, הוא אמר שלדעתו לא עשה מספיק.

סאלם אבו סיאם קיבל קללות גזעניות מהקהל? כי לא זכור לי, דווקא היה שחקן די אהוב.

אז מה ראדי עשה שונה שהקים עליו אנשים? אולי זה קשור יותר לאופי המחורבן, הבכייני והמתנשא שלו ולא לתירוץ האולטימטיבי שלו ושל עמו לזרוק הכל על "גזענות"?

למה מה שרן חייב לו? קפטן בקבוצת כדורגל כאילו הוא מינימום שופט בבית משפט או פעיל זכויות אדם, שרן ניסה לגשר וזה לא הצליח שלא באשמת שרן ופה נגמר הסיפור, מה הוא רוצה?

שחקן חלש שהיה מסיים קריירה אפורה בסכנין בלי כלום אם לא מכבי נותנת לו במה ואז משחררת אותו בחינם ליריבה לתואר (איפה נשמע דבר כזה?) לבקשתו ומאפשרת לו לעשות גם שם המשך קריירה מרשימה, במקום שיגיד אלף פעמים תודה וינשק את הסמל של מכבי עד היום הוא מלכלך וממשיך ללכלך בכל הזדמנות.

גועל נפש, תת-רמה של אדם, שלא שווה את הבייטים שהכתבות עליו תופסות באינטרנט העמוס ממילא.

נו, אז הוא התאכזב משרן ורצה שהוא יעשה יותר .

זכותו לחשוב ככה.

זה באמת כבר לא מעניין יותר מידי. הבעיה היא שגם אם הקהל יתעצבן עליו, ברור לכם שזה יילך בסוף לקריאות שיעשו לנו שירות רע ולכן, כמו שיואב אמר, עדיף פשוט לא להתייחס ולא להתעסק בזה.

נו, אז הוא התאכזב משרן ורצה שהוא יעשה יותר .

זכותו לחשוב ככה.

זה באמת כבר לא מעניין יותר מידי. הבעיה היא שגם אם הקהל יתעצבן עליו, ברור לכם שזה יילך בסוף לקריאות שיעשו לנו שירות רע ולכן, כמו שיואב אמר, עדיף פשוט לא להתייחס ולא להתעסק בזה.

לגמרי. יש לנו רק מה להפסיד אם נתעסק בו. אם נתעלם זה יכבה אותו. שיסתכל מהצד ויחפש...

מזכיר לי משהו שלא עשינו הרבה זמן כקהל - מחיאות כפיים כשמקללים אותנו. זה מכבה לאללה.

לשים זין ולהמשיך הלאה.

מאה אחוז. לא הבנתי את איך הציטוטים האלה מוכיחים שקר או סתירה.

מה שבאמת מעניין אותי זה מה ראדי אמר - אני באמת שואל, לא בהתרסה ולא בלגלוג. די ברור שמה שהדליק את הקהל היו דברים שמעבר לתגובות שלו לכמה שירים מטומטמים

ממה שאני מכיר, כן התקיימה שיחה בין ראדי לאוהדים. ניסו להבין מה מפריע לו. במשך שיחה שלמה הוא אמר להם שהכל טוב ואין על מה לדבר ואין בעיות. השיחה הסתיימה ומיד לאחר כמה ימים ראדי התלונן על הקהל.

תגיד מה אתה נרקומן או פיקטיבי של סוייר? אני שואל פה על א', אתה עונה על ד'. מה הפאקינג קשר?

שאלתי דבר פשוט. מי שמכפיש בנאדם באי נאמנות למדינת ישראל, הסתה לאלימות ושאר האשמות לא פשוטות כאלה, אני מצפה שיסביר על מה הוא מתבסס כי אני רוצה לבסס דעה בנושא, אז קדימה, שיסביר.

דבר ראשון אני לא נרקומן זה חלק מהתסמינים של אוהד מכבי...

דבר שני אתה הופך כל דיון לריב עם סוייר. הבנו שאתה לא אוהב אותו, אם הוא היה מגן על ראדי אתה היית יוצא עליו. אגב לסוייר אולי יש פיקטיבים אבל אני לא אחד מהם.

לגבי השאלה שלך, ראדי עזב את מכבי לפני הרבה זמן ומאז בכל ראיון הוא דואג לציין כמה הוא סבל פה וכמה הוא אכל פה חרא וכמה מכבי היא קבוצה עם קהל (ובראיון הזה גם שחקנים) גזען ומגעיל.

כשהוא היה פה הוא היה משתמש במקורבים ובתקשורת כדי לצאת על הקהל.

וכמו שרשמו פה הוא לא הערבי הראשון במכבי, איזו סיבה יכולה להיות שיקללו דווקא אותו?

הפורום הזה הוכיח את עצמו עונה שעברה עם הפרסום השקרי על הגרפיטי של אוהדי מכבי השונאי ערבים וגזענים

השגנו מה שרצינו והתנצלות בזכות אנשים שמגיע להם הרבה.

הייתי שמח שגם על השקר הזה האפס הקטן יתנצל.

פח אשפה

לפי דעתי לא צריך להעניק יותר מדי תשומת לב מיוחד לראדי במשחקים הבאים... זה סתם להוציא אותנו מאיזון.. בואו נתעסק בקבוצה שלנו ובלהמשיך לדרוס את הליגה... כולם זוכרים את הקארמה הרעה שהיתה מהחצי גמר איתם לפני שנתיים ולאחר מכן המכות בדוחא... לא שעכשיו יש סיכון כלשהו על האליפות באופן מיוחד אבל עדיין, דברים טובים לא ייצאו מזה... להיפך, נצא הרבה יותר גדולים אם לא נתייחס לזה בחומרה ונשדר לשחקנים ערבים שיש להם מקום במכבי בגלל הכשרון שלהם ללא קשר לפוליטיקה... אנחנו המועדון הכי טוב מבחינת לתת כבוד לשחקנים שהיו במועדון, אנחנו עושים להם טקסים לפני משחקים אפילו אם עברו למכבי חיפה, אנחנו נותנים להם לבקר בקריית שלום באימונים, אין את זה באף מועדון בארץ וכולם למדו מאיתנו.. בואו נמשיך ככה.. אנחנו בדרך למעלה, אירועים כאלו רק יכערו.. נדבר על המגרש נחלק להם כמה חתיכות בגביע, כמה חתיכות בליגה ולהתראות..

הדבר הרצוי יהיה פשוט להתעלם.

הדבר המצוי יהיה קללות בלתי פוסקות ואייטם בחדשות ערוץ 2 יום אחרי המשחק. זה בדיוק מה שהערבוש מחפש כדי למנף לעצמו את היום שאחרי הפרישה מכדורגל.

מתי נלמד?

דבר ראשון אני לא נרקומן זה חלק מהתסמינים של אוהד מכבי...

דבר שני אתה הופך כל דיון לריב עם סוייר. הבנו שאתה לא אוהב אותו, אם הוא היה מגן על ראדי אתה היית יוצא עליו. אגב לסוייר אולי יש פיקטיבים אבל אני לא אחד מהם.

לגבי השאלה שלך, ראדי עזב את מכבי לפני הרבה זמן ומאז בכל ראיון הוא דואג לציין כמה הוא סבל פה וכמה הוא אכל פה חרא וכמה מכבי היא קבוצה עם קהל (ובראיון הזה גם שחקנים) גזען ומגעיל.

כשהוא היה פה הוא היה משתמש במקורבים ובתקשורת כדי לצאת על הקהל.

וכמו שרשמו פה הוא לא הערבי הראשון במכבי, איזו סיבה יכולה להיות שיקללו דווקא אותו?

אתה יודע מה הבעיה שלך, ושל עוד רבים פה, בנושא הזה?

הבעיה היא שאתם נותנים לתקשורת לערבב לכם ת'מוח. כשמישהו אומר למשל בראיון "יותר מ-90% מהקהל של מכבי הוא קהל טוב שתמך ותומך בי עד היום. צריך להדגיש שזה היה קומץ, אבל עדיין, לא היה לי פשוט איתם" אז בהנחה שאתם לא חלק מאותו קומץ זה המשפט שאתם צריכים לקחת מהראיון הזה. קוראים לזה פרופורציות. אבל הבעיה מתחילה ברגע שהכותרת וכותרת המשנה רק מחפשות להתסיס ולחמם (ולצערנו גם מצליחות), וזה מה שרוב האוהדים יקחו מהכתבה הזו וזה מטומטם כי בסך הכל זכותו להיות רגיש ולהפגע ממה שהוא חושב שפוגע גם אם לנו זה נראה שטויות. אני לא מרגיש שהוא ליכלך/העליב/קילל ובטח שלא הסית באלימות.

זוכרים כשזהבי דיבר במסיבת עיתונאים על הטענות של הפועל כאילו פיו פיו זו הסתה נגדם? אז הוא ענה להם שיפסיקו להתנהג כמו ילדים בני 3? אז גם במקרה הזה, תשחררו ותפסיקו להתעסק בשטויות של ילדים בני 3. אפשר לחשוב מה הוא כבר אמר? וגם אם כן, למי לעזאזל אכפת ממנו היום? תשחררו רבאק. בואו נתעסק בעניינים שלנו ונפסיק לשחות בביב שופכין הזה.

אני לא שונא אותו ולא אוהב אותו. הוא פשוט לא מעניין אותי. אני עדיין מחכה לאיזשהו הסבר או דוגמה לכך שהוא מסית באלימות או אנטי-ישראלי ואז אולי דעתי עליו תשתנה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.