Jump to content

מהארן ראדי

Sawyerdroid

Recommended Posts

אני פותח את הנושא הזה בתור אחד ממובילי המלחמה בגזענות בקהל, כי חשוב לי שהגניבת דעת הזאת לא תעבוד לו.

מהארן ראדי הוא זבל. זבל אמיתי.

הוא בן אדם צבוע, שקרן שהגיע לרמה הגבוהה ביותר שאפשר בתחום העמדת הפנים והחזקת דמות.

מהארן ראדי, גזען. שונא יהודים וישראלים. מאמין שנעשה לעם שלו עוול היסטורי ובעם שלנו כעם כובש ואויב.

אסור לנו לשתף פעולה איתו ו/או לתת מקום/ביטוי לדעות ולדברים שיש לו להגיד. אסור לתת לגיטימציה למסית הצבוע הזה שרק מחפש כל הזדמנות לפגוע.

שנים הייתי בעדו.. עד כאן.

חתיכת אפס מאופס מאחל לו רק רע.

ללכלך על שרן? באמא שלך?

הוא ימכור את כל העולם רק כדי להוציא אותנו גזענים והוא בסדר

הוא סמרטוט אפס שאם לא היה שחקן כדורגל היה אומר בכל מקום שהוא שונא את ישראל ואנחנו עם כובש, שימות הוא וכל הסכנין שלו.

הקארמה תכה בבן זונה הזה והוא יבלה את השנים הקרובות של הקריירה שלו בעפולה ונצרת.

ואתר וואלה, הלוואי תמחקו ולא יהיה לכם זכר. אתר של שרמוטות.

אני פותח את הנושא הזה בתור אחד ממובילי המלחמה בגזענות בקהל, כי חשוב לי שהגניבת דעת הזאת לא תעבוד לו.

מהארן ראדי הוא זבל. זבל אמיתי.

הוא בן אדם צבוע, שקרן שהגיע לרמה הגבוהה ביותר שאפשר בתחום העמדת הפנים והחזקת דמות.

מהארן ראדי, גזען. שונא יהודים וישראלים. מאמין שנעשה לעם שלו עוול היסטורי ובעם שלנו כעם כובש ואויב.

אסור לנו לשתף פעולה איתו ו/או לתת מקום/ביטוי לדעות ולדברים שיש לו להגיד. אסור לתת לגיטימציה למסית הצבוע הזה שרק מחפש כל הזדמנות לפגוע.

מה המקור לכל זה? גזען? שונא ישראלים? (שואל בתמימות)

והאם זה: "ראדי הסביר מדוע התאכזב דווקא מייני: "היו את האנשים האלה שכל הזמן ניסו לעשות דברים ולהפריע לי. פנה אליי ייני ואמר לי 'תקשיב, אני אקבע איזו פגישה, נשב עם האוהדים ותסביר להם מה מפריע לך, הם יסבירו מה מפריע להם ונראה מה אפשר לעשות". עניתי לו 'בכיף, מה שתרצה, אני אשמח ואני בטוח שאשכנע אותם'".

בתוך זמן קצר טפחה המציאות המכאיבה על פניו של ראדי. "אחרי כמה ימים שרן חזר אליי עם תשובה", הוא מספר, "הוא אמר לי: 'תקשיב, אין מה לעשות, הם שונאים ערבים ולא מוכנים לשבת'. התשובה הזאת ריסקה אותי לרגע."

נכון?

לא הייתי מהמעודדים ולא הייתי מהמקללים.

אחרי שהוא מזיין תשכל ככה על שרן אני עובר למקללים.

בדיוק כמוני.

גם אני מרגיש ככה עכשיו

מאיפה אני יודע אתה שואל?

כי אני לבושתי הרבה הייתי המגן הגדול ביותר שלו במכבי ויזמתי והוצאתי לפועל אינספור פעולות להגנה עליו (ועל דאבור) בזמנו.

וכשנאמר לי ע"י מקור אמין שהוא שחקן ושלא יאמן שהחיוך התמים שלו הפיל גם אותי יצאתי קצת לברר ולחקור את הנושא.

הוא צבוע, מחפש אש בכוונה וכמעט בוודאות יפנה לפוליטיקה לאחר הקריירה שלו כספורטאי. יעשה הכל ולא יבחל בשום אמצעי כדי לקדם את זכויות הערבים על חשבון היהודים בישראל ויסיט באלימות נגדנו.

כל העמדות פנים על שוויון, דו קיום, הידברות. זה כלפי חוץ, רק כדי לאפשר לו להסיט בערבית נגדנו ולתקוף אותנו ("האויב") במסווה של זה שהוא נפגע/קורבן.

כשהיה במכבי תמיד עודדתי אותו.

לא אהבתי את שריקות הבוז נגדו כשהיה במכבי בעונת האליפות השלישית

והאמת שאף פעם לא שרקתי לו בוז גם כשהגיע עם באר שבע למשחקים נגדנו.

במשחק הקרוב- אשרוק לו בוז.

לא בגלל גזעו... לא בגלל מוצאו... אלא בגלל שהוא מלכלך על החברים שלו לקבוצה, בגלל שהוא מלכלך על המועדון שנתן לו את הבמה... בגלל שהוא מלכלך על המועדון שבלעדיו הוא כנראה היה נשאר בינוני ואף אחד לא היה מכיר אותו היום.

והקטע הכי הזוי, הוא מלכלך על פאקינג שרן ייני!

יש עוד קפטנים כמו שרן? יש עוד אנשים כמו שרן? העולם הזה היה עולם הרבה יותר טוב אם היו בו עוד אנשים ערכיים ואנושיים כמו שרן ייני ואני מדבר עליו כאדם ולא ככדורגלן.

אגב, אהבתי את התגובה המאופקת והאלגנטית של שרן.

אוהב אותך

באופן כללי, אני מזהיר אתכם כאן לא ליפול למלכודת שהתקשורת וראדי שמו לכם.

זה שקוף לחלוטין שהמטרה שלהם היא להתסיס את האווירה לקראת המשחק נגדנו בגביע כדי לקלקל לנו.

אתם זוכרים מה קרה בפעם שעברה שהייתה אווירה כזאת נגדנו בתקשורת ובדוחא.

אני אומר - אל תשחקו לידיים שלהם. אנחנו צריכים את הליגה רדומה בדיוק כמו שהיא כרגע.

נושא כזה רק יגרום להתססה ולפגיעה מקצועית במכבי, ללא קשר למי צודק במקרה עם ראדי.

כבוד לוואלה שחיכו במקרה עם פאנל שהיה לפני שלושה שבועות כדי להעלות אייטם שהוא במקרה שבוע לפני מפגש כפול איתם. ממש פרשת "ראדי גייט".

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.