Jump to content

ברסקי

turgi

Recommended Posts

מרגיש כמוך.. חסר לו עוד איזה גרוש לגלזר או פרץ אבל אני חושב שהפוטנציאל שם.. וחוץ מזה אני מעדיף אותו ברוטציה מאשר איזה בדש בגיל 30.. אצל רוסלן השיא לפניו.. נניח שהפוטנציאל של גלזר ופרץ יותר גבוה והם יגיעו לשיא עוד שנתיים-שלוש, אז רוסלן יהיה פרץ או גלזר עוד שנתיים-שלוש ככה מרגיש לי.. אחח בדש.. נזכרתי בדרבי והמסירה לזהבי

לך תבדוק בן כמה הוא ותחזור לפה

אחלה רוסלן, עדיין משתפר ונותן את התחת שלו כל משחק.

אם הוא יצליח לתת קצת יותר מספרים הוא גם יהיה שחקן הרכב לגיטימי במכבי ולא רק רוטציהץ

מרגיש כמוך.. חסר לו עוד איזה גרוש לגלזר או פרץ אבל אני חושב שהפוטנציאל שם.. וחוץ מזה אני מעדיף אותו ברוטציה מאשר איזה בדש בגיל 30.. אצל רוסלן השיא לפניו.. נניח שהפוטנציאל של גלזר ופרץ יותר גבוה והם יגיעו לשיא עוד שנתיים-שלוש, אז רוסלן יהיה פרץ או גלזר עוד שנתיים-שלוש ככה מרגיש לי.. אחח בדש.. נזכרתי בדרבי והמסירה לזהבי

הוא בן 27

לך תבדוק בן כמה הוא ותחזור לפה

אני יודע בן כמה הוא.. אבל לדעתי הוא עוד לא מיצה את עצמו.. יש הרבה שחקנים שרק בגיל 29-30 אצלנו בליגה לפחות.. נותנים בראש

אוהב אותו, סיפור מרגש והכל אבל מרגיש לי שאפשר למצוא יותר טוב, אפילו בתוך המועדון

מרגיש לי מושיקו לוגסי סטייל, לסתום חורים בליגה כן אבל מעבר לזה עדיף שלא

צריך שחקנים כאלה בשביל סגל מאוזן. אי אפשר להחזיק כוכבים כדרג ב׳.

עכשיו עם המצב של גולסה יש באמת מקום ל 50/50 בכיר נוסף אבל לא במקום ברסקי

צריך שחקנים כאלה בשביל סגל מאוזן. אי אפשר להחזיק כוכבים כדרג ב׳.

עכשיו עם המצב של גולסה יש באמת מקום ל 50/50 בכיר נוסף אבל לא במקום ברסקי

מסכים.. אם נחזיק כוכב ברוטציה זה לא יחזיק מעמד הרבה זמן.. ברגע שקבוצה גדולה תיתן לו הצעה הוא ילך.. יש לנו כמה שהם לא כוכבים אבל הם נכס, והם תמיד שם כשצריכים אותם, ברסקי, ריקן, וכהן(שעוד יהיה כוכב ענק לדעתי)

לא סגור על הנתון הזה, אבל אאל"ט בכל משחק שפתח, היה זה שרץ הכי הרבה על המגרש, בפער.

(ממוצע של מעל 11.5 ק"מ למשחק לדעתי)

צודק, תמיד כשפותח הוא רץ הכי הרבה.

גם בהפועל חיפה נדמה לי הוביל את הליגה במדד הזה אם אני זוכר נכון.

אחלה ברסקי, מאוד אוהב אותו ובעדו.

אגב, אצילי גם ככה בספרינטים, תמיד כשפותח עם הכי הרבה ספרינטים ובדר"כ בפער די משמעותי מהבא אחריו.

נתן עוד משחק טוב.

הוא המוסר הכי טוב בקישור שהוא לא מיכה. יש לו גם קבלת החלטות טובה. לדעתי יש לזה חשיבות גדולה מאוד, בטח כשאנחנו משחקים מול בונקרים. זה קצת מחפה על הנחיתות שיש לו ביחס לשאר השחקנים בעמדה שלו.