Jump to content

מרסלו חוזר, איביץ' יתן צ'אנס?

antonio_margheriti2

Recommended Posts

יכול להיות שאני טועה אבל המשחק הראשון שלו היה מול בני יהודה בגמר גביע שהפסדנו?

בכל מקרה אני זוכר שאחרי חמש דקות הכרזתי שמדובר בבלוף. אני לא עושה דברים כאלה בדכ אבל זה היה ככ שקוף

זה לא שהוא נגר - הוא פשוט עצלן ונרפה. אני זוכר שהיו מנערים אותו (והוא אמור להיות גרזן!) והוא לא היה רודף ולא מראה זרזיף אגרסיביות. כאילו קחו את גלזר - תמונת נגטיב

אכן שיחק בגמר

אבל לא בכורה

יכול להיות שאני טועה אבל המשחק הראשון שלו היה מול בני יהודה בגמר גביע שהפסדנו?

בכל מקרה אני זוכר שאחרי חמש דקות הכרזתי שמדובר בבלוף. אני לא עושה דברים כאלה בדכ אבל זה היה ככ שקוף

זה לא שהוא נגר - הוא פשוט עצלן ונרפה. אני זוכר שהיו מנערים אותו (והוא אמור להיות גרזן!) והוא לא היה רודף ולא מראה זרזיף אגרסיביות. כאילו קחו את גלזר - תמונת נגטיב

הבכורה הייתה מול ב"ש בנתניה בניצחון 1-0, נכנס דקה 75 בערך והיה בכלל לא רע. אפילו עשה מהלך מרשים בהתקפה מתפרצת אבל בעט רע בסיומה.

על חשבון מי? פרץ? גלזר? ברסקי? קארצב? מיכה?

שמע, אם הוא טוב, אבל אשכרה טוב כמו שאיכשהו ג'ורדי ראה בו, ואיביץ' מצליח לשדרג אותו, אז הוא באמת יכול להכנס בין כל אלה

בעיקר באירופה. אבל שוב, בהנחה והוא אשכרה ההיפך הגמור ממה שהצלחנו והספקנו לראות ממנו.

אבל כרגע במשחקים משעממים כמו פ"ת, נתניה, סכנין וכו' אפשר לתת לו דקות.

אני פשוט חושב שהבן אדם בעל קשיי הסתגלות וכאן בארץ בחברה החמה והמקבלת את האחר שלנו, לא הכי קל להסתגל, אם הוא התבגר קצת

אז יש סיכוי שאיביץ' יכול להוציא ממנו משהו, ואם כן, אז וואלה, זה רווח עצום, כי יהיה אפשר למכור אותו בכסף טוב, כרגע מכבי תקועה

עם שחקן שהיא לא יודעת מה לעשות איתו, עדיף לה לפתח אותו ואז להעיף אותו בסכום שלא יהיה הפסד מוחלט.

או להשאיל אותו לבית"ר ת"א.

שוכחים פה שהוא הושאל לבני יהודה ולא שיחק דקה שם. מאמין בלתת צ'אנס ואפילו שתיים, במקרה הזה אין סיבה.

עריכה: האמת שהוא שיחק שם איזה 3 משחקים, ועשה לא קצת טעויות, ואז לאט לאט נגרע אפילו מהסגל.

הייתי בן 8-9 שרייס היה במכבי אז אני לא כל כך וודאי לגבי זה, הוא ברמת השוואה למרסלו? הייתי בטוח שהוא היה זר תותח.

בהתחלה היה מעולה אח"כ חייזרים שאבו לו את הכדורגל