Jump to content

ספסרות בפורום

MaTa

Recommended Posts

לאור ריבוי מקרים בימים האחרונים בוא נעשה את זה ברור - לא תהיה פה ספסרות. לא בפומבי ולא בפרטי.

אל תמתחו את הקו, וסיפורים קורעי לב גם לא מזיזים.

מי שמספסר והופך את מכבי לעסק פרטי - שילך לו כל הכסף לתרופות.

שיזדיינו גם כל אלה שקונים מנוי ובאים רק למשחק אחד או שניים וכל השאר למכור. תזדיינו גם אתם.

מה אבל הוא צריך כסף ולא רוצה לדפוק אוהד מכבי, רק לקחת 70 אחוז יותר. בקטנה.

מעניין שלפני כל משחק גדול אחוז החיילים הקרביים בצהל עולה פלאים.

לאור ריבוי מקרים בימים האחרונים בוא נעשה את זה ברור - לא תהיה פה ספסרות. לא בפומבי ולא בפרטי.

אל תמתחו את הקו, וסיפורים קורעי לב גם לא מזיזים.

:thumbs: :thumbs:

היה איזה ילד זין מכוער בפנים מחוצ׳קן מסריח שהתלהב ביציע שלשום שהוא מכר שלושה כרטיסים באלף ש"ח. לדעתי הוא קנה במחיר עלות ומכר.

למשחק נגד בית"ר ? נשמע חרטה

היה איזה ילד זין מכוער בפנים מחוצ׳קן מסריח שהתלהב ביציע שלשום שהוא מכר שלושה כרטיסים באלף ש"ח. לדעתי הוא קנה במחיר עלות ומכר.

אלא אם כן הוא נפל על תיירים אין מצב שזה נכון.

שיזדיינו גם כל אלה שקונים מנוי ובאים רק למשחק אחד או שניים וכל השאר למכור. תזדיינו גם אתם.

בעניין זה אני חושב האמת לעשות משהו דומה. לשם הדגשה והבהרה - זה לא משהו שקרה עדיין, אני רק שוקל.

בשנים האחרונות אני גר בניו יורק, אבל כשאני מגיע לארץ עדיין מגיע למשחקים. להשיג כרטיס למקום טוב בבלומפילד היה סרט שחבל על הזמן. חשבתי החל מהעונה הבאה לקנות מנוי למקום שאני רוצה, ולהשכיר אותו במרבית העונה למישהו אחר (במחיר עלות, ללא מטרת רווח בניכוי משחקים שאני מגיע אליהם).

עוד שיקול מעבר לנוחיות זה מבט לעתיד - אני מאמין שעם המעבר לבלומפילד המחודש בתוספת לחזון של מיטש שכבר מתחיל להתממש אנשים יחדשו את המנויים שלהם על בסיס קבוע ויהיה קשה למצוא משהו טוב כשאחזור לארץ בעוד כמה שנים.

אני לא מוצא פסול לקנות מנוי בקוסטלציה הז כשהאצטדיון לא סולד אאוט. במצב של בלומפילד לפני כמה שנים ניחא

בעניין זה אני חושב האמת לעשות משהו דומה. לשם הדגשה והבהרה - זה לא משהו שקרה עדיין, אני רק שוקל.

בשנים האחרונות אני גר בניו יורק, אבל כשאני מגיע לארץ עדיין מגיע למשחקים. להשיג כרטיס למקום טוב (בבלומפילד) זה סרט שחבל על הזמן. חשבתי החל מהעונה הבאה לקנות מנוי למקום שאני רוצה, ולהשכיר אותו במרבית העונה למישהו אחר (במחיר עלות, ללא מטרת רווח בניכוי משחקים שאני מגיע אליהם).

עוד שיקול מעבר לנוחיות זה מבט לעתיד - אני מאמין שעם המעבר לבלומפילד המחודש בתוספת לחזון של מיטש שכבר מתחיל להתממש אנשים יחדשו את המנויים שלהם על בסיס קבוע ויהיה קשה למצוא משהו טוב כשאחזור לארץ בעוד כמה שנים.

אני לא מוצא פסול לקנות מנוי בקוסטלציה הז כשהאצטדיון לא סולד אאוט. במצב של בלומפילד לפני כמה שנים ניחא

אם אתה מוכר במחיר עלות אין בעיה לפי דעתי, וזה יהיה הרבה יותר נוח שמכבי ישיקו מערך נוח יותר של מכירת ניקובים .

בשנים האחרונות אני גר בניו יורק, אבל כשאני מגיע לארץ עדיין מגיע למשחקים. להשיג כרטיס למקום טוב בבלומפילד היה סרט שחבל על הזמן. חשבתי החל מהעונה הבאה לקנות מנוי למקום שאני רוצה, ולהשכיר אותו במרבית העונה למישהו אחר (במחיר עלות, ללא מטרת רווח בניכוי משחקים שאני מגיע אליהם).

לא חושב שיש מישהו שיקנה מנוי בידיעה שהוא הולך לכל המשחקים ויכול להיות שתגיע ביום של משחק גדול והוא יפספס את זה.

לא חושב שיש מישהו שיקנה מנוי בידיעה שהוא הולך לכל המשחקים ויכול להיות שתגיע ביום של משחק גדול והוא יפספס את זה.

כל אחד והשיקולים שלו ??

הוא לא התכוון לאנשים כמוך. יש כ"כ הרבה אנשים שקונים מנוי ומוכרים ניקובים לכל משחק שהוא לא דרבי/ ב"ש/ חיפה.

טוב מאוד. מילא מספסרים בפייס ובאיצטדיון (שגם זה כמובן פסול וחייבים למגר) אבל צריכה להיות חוצפה ממש גדולה לעשות את זה פה בפורום

אגב לי אישית יש 2 מנויים אחד היה של אישתי שהפסיקה ללכת אבל אני שומר עליו כדי שיהיה גם לבן שלי לכשיגדל או לחבר מזדמן שמצטרף וכל שאר המשחקים אני מוכר, כמובן שהכל נמכר במחיר עלות ולא משנה איזה משחק.

אם אתה מוכר במחיר עלות אין בעיה לפי דעתי, וזה יהיה הרבה יותר נוח שמכבי ישיקו מערך נוח יותר של מכירת ניקובים .

בוודאי שיש בעיה, אם האיצטדיון סולד אאוט, והוא תופס מקום של מישהו שרוצה לבוא ונאלץ לקנות ממנו אז ראשית הוא מפסיד את ניקוד החוץ, שנית את הזכאות לקניה עתידית של מנוי על שמו עם ההנחות.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.