Jump to content

איביץ': היריבות שלנו משחקות עם יותר שחקנים

Recommended Posts

“לפני הכל, אני רוצה לברך את השחקנים שלי כי אומנם ניצחנו 0:1, אך זה משחק של 0:5. זו הייתה הופעה מעולה, במיוחד במחצית השנייה אבל באופן כללי היה משחק טוב מאוד שלנו. הוא הגיע לנו. לא אפשרי בכל משחק לנצח 0:5, יש לנו יריבה, לפעמים היריבה משחקת עם יותר שחקנים. וזהו. זה מה שיש לי להגיד”. ולדימיר איביץ’ הגיע לשיחה עם העיתונאים טעון עוד לפני כן, והמשפט המצוטט, היה הדרך בה פתח את דבריו.

את הביקורות של מכבי תל אביב לעבר השופטים אפשר היה לשמוע לראשונה העונה אחרי ה-1:1 בדרבי, ונראה כי המשחק אמש (שני) מול בית”ר ירושלים, היה קו פרשת המים עבורם שכן עד לרגע זה לא שמענו אף אחד מהמועדון מתייחס באופן פומבי לעניין השיפוט, וכאשר הסרבי אמר “לפעמים היריבה משחקת עם יותר שחקנים”, לכל מי שהיה בחדר היה ברור למה הוא מתכוון. את הכעס שלו על השופט דניאל בר נתן והצוות שלו, אי אפשר היה לפספס לאורך 90 הדקות.

אתה מרגיש בעקבות הדרבי שאולי השופטים פה לא נותנים לך כבוד?
“זאת שאלה מעניינת מאוד שלך. אבל לא אענה עליה”.

אתה אומר שבית”ר ירושלים שיחקה עם שחקן אחד יותר, אני מניח שאתה מדבר על השופטים.
“אני מדבר בכללי לא רק על בית”ר. גם במשחקים קודמים ואולי במשחק הזה, אבל אתה אמרת בעצמך. אני לא אדבר על כך מעבר”.

https://www.one.co.il/Article/18-19/1,1,3,54973/328505.html?ref=hp

מקווה שיש פה שינוי מדיניות ונתחיל להגיב על השיפוט ההיטלרי שמקבלים פה. למרות שגם עכשיו זה מרומז ועדין מידי במקום לפתוח עד הסוף וזה צריך לבוא גם מעוד גורמים ולא רק איביץ'.

אם איביץ' מדבר,כמו קלינגר אחרי הגביע, הוא חוטף קנס רציני והשעייה לכמה משחקים טובים

לגמרי והכי מצחיק שקלינגר התבכיין ככה עוד אחרי משחק שהשופט כמעט העביר אותם שלב בגביע בעצמו ובניגוד למשחק עם החלטות שערוריות נגדנו,

עד עכשיו אני בשוק שהוא העז להתלונן על השיפוט במשחק כזה, כמה חוצפה יכולה להיות לבנאדם אחד?

לגמרי והכי מצחיק שקלינגר התבכיין ככה עוד אחרי משחק שהשופט כמעט העביר אותם שלב בגביע בעצמו ובניגוד למשחק עם החלטות שערוריות נגדנו,

עד עכשיו אני בשוק שהוא העז להתלונן על השיפוט במשחק כזה, כמה חוצפה יכולה להיות לבנאדם אחד?

כי הוא אפס בכיין ורק בגללו אני מקווה שירדו ליגה

בהמשך לנושא הדיון הזה, בתקופה האחרונה יש תחושה שכאשר אנחנו ביתרון, השופטים מתחילים לרחם על הקבוצה היריבה ולהימנע מכרטיסים, שריקות לטובתינו וכו.

כמו שקרה למשל עם הגול הרביעי של שכטר, שנפסל נגד חיפה.

לא מדובר בשיפוט מוטה מלכתחילה כמו שהרבה טוענים, אלא בשיפוט שככל שהמשחק מתקדם הולך ותופס צד.

מעצבן.

אותי מעניין משהו אחר: מדוע דווקא אחרי המשחק מול ביתר?הרי השופטים זיינו אותנו כל כך הרבה בתקופה האחרונה וגם בתקופה של איביץ אני יכול למצוא משחקים הרבה יותר חמורים מאשר אתמול נגד ביתר. מעניין למה דווקא אתמול כשעד אתמול הוא שמר על שקט טוטאלי בנושא.

*לא שאני נגד..מהלך מבורך של איביץ.

אותי מעניין משהו אחר: מדוע דווקא אחרי המשחק מול ביתר?הרי השופטים זיינו אותנו כל כך הרבה בתקופה האחרונה וגם בתקופה של איביץ אני יכול למצוא משחקים הרבה יותר חמורים מאשר אתמול נגד ביתר. מעניין למה דווקא אתמול כשעד אתמול הוא שמר על שקט טוטאלי בנושא.

*לא שאני נגד..מהלך מבורך של איביץ.

קיבלתי הרגשה לפי ההבעות פנים שלו בסוף המשחק שהוא היה מאוד חם אחרי המשחק בניגוד למשחקים אחרים, כנראה שהפעם זה בער בו, לרוב התגובות שלו רגועות.

לדעתי זה יצא דווקא נגד בית"ר הרבה בגלל התגובה החצופה של קלינגר לאחר משחק הגביע, חושב שזה חלחל לאיביץ' והרגיז אותו חוסר הכבוד של קלינגר בטח לאור מה שהיה באמת באותו משחק עם השופטים.

הוא היה ממש עצבני בראיון וגם אמר שהיה יכול\צריך(?) להגמר 4 או 5 לנו, משהו שלא זוכר שאמר באף משחק העונה למרות שהיו הרבה משחקים שזה היה נכון לגביהם.

מהיציע ראיתי אבל רציתי להיות בטוח, אז אחרי שידור חוזר שבו ראיתי את הפנדל דקה 22, 200% פנדל, הבן אדם השתלט עם היד על הכדור בתוך הרחבה, לא צמוד לגוף ולא כלום, פשוט הוריד את הכדור .

איך לעזאזל לא ראו את זה הנבלות ?

מה שמציק בבר נתן שהוא משחק אותה שופט זורם וקליל ומשתמש מלא בתנועות ידיים של ״לא היה כלום, תמשיכו״..

בפועל הוא שופט מהחמאס וחייב למות.

לדעתי זה יצא דווקא נגד בית"ר הרבה בגלל התגובה החצופה של קלינגר לאחר משחק הגביע, חושב שזה חלחל לאיביץ' והרגיז אותו חוסר הכבוד של קלינגר בטח לאור מה שהיה באמת באותו משחק עם השופטים.

הוא היה ממש עצבני בראיון וגם אמר שהיה יכול\צריך(?) להגמר 4 או 5 לנו, משהו שלא זוכר שאמר באף משחק העונה למרות שהיו הרבה משחקים שזה היה נכון לגביהם.

דעתי פחות או יותר זהה לשלך.

זה לא בגלל שזה בער בו, זה רק בגלל קלינגר. ההוספה של ה4\5 רק מחזקת את זה שזה נאמר בגלל קלינגר.

היו הרבה משחקים שהיינו שווים יותר, הרבה יותר מאתמול ועדיין רק אתמול בחר איביץ לציין שהיינו שווים 4-5 + שיפוט לא הוגן. זה הכל בגלל קלינגר הזונה הבכיין והתגובה המביכה שלו אחרי הגביע.

הכניסה בפרץ במחצית השניה לדעתי שברה אותו, שחקן שלנו עושה את זה הוא מקבל צהוב עם אזהרה לאדום. גם שחקן יריבה שנכנסים בו ככה עושה הצגה של חמש דקות כאילו ירו בו ואצלנו קמים מיד ומנסים לשחק, אז השופטי פח האלה חושבים שהכל בסדר!