Jump to content

ראיקו

Elirandani

Recommended Posts

לא הבנתי למה הדיבור על ראיקו זה לכיוון מכירה. למה שמועדון כמו מכבי לא יחזיק שחקן כזה לכמה שנים הבאות? ממתי איבדנו את השאיפות לשחקן שיכול להיות שחקן מפתח באירופה? הוא כבר שלנו כרגע, זה הרבה יותר קשה מלהביא שחקן כמוהו בסיטואציה הזאת.

לראיקוביץ' יש חוזה לעוד עונה אחת.

אני מניח שבשכר גבוה.

כדי להשאיר אותו כאן מעבר לעונה הנוכחית יצטרכו לשדרג לו את השכר.

בקיץ הבא המס על ראיקוביץ' ישתנה מ-25% ל-60%.

כדי לשדרג לו את הנטו תצטרך לשלם לו הרבה מאוד כסף.

אין סיכוי שיאריך כאן חוזה גם עבור כסף גדול מאוד. שחקן כזה לא חולם על קריירה בישראל. בגיל 16 בחלומות הוא פינטז על מועדונים בסדר גודל של ריאל,יובה ויונייטד.

אם היה נותן קצת קודם עונה כמו עכשיו יחד עם זה שהפך לשוער ראשון בנבחרת היינו מוכרים בסכום גבוה יותר, ממונאקו הדרך לממש את הפוטנציאל שלו יותר קצרה מאשר מישראל

מונאקו אמנם בעונה חלשה השנה, אבל הם עדיין אחת הקבוצות הגדולות והעשירות בצרפת, רק בשתי העונות האחרונות קנו שחקנים במעל 260 מיליון יורו, זו קבוצה שמייצאת שחקנים במחירים מטורפים לקבוצות הכי גדולות באירופה, 180 מיליון יורו על אמבפה לפאריס, 75 מיליון יורו על חאמס לריאל מדריד, 70 מיליון יורו על תומא למאר לאתלטיקו, 60 מיליון יורו על מרסיאל למנצ'סטר יונייטד, 57 מיליון יורו ו-50 מיליון יורו על מנדי וברנרדו סילבה למנצ'סטר סיטי, 45 מיליון יורו על פאביניו לליברפול ו-40 מיליון יורו על בקאיוקו לצ'לסי, בנוסף זו קבוצה שרק לפני שנתיים לקחו אליפות והגיעו לחצי גמר ליגת אלופות, אז במידה והם ישארו בליגה אני מאמין שהם יפתחו את הכיס על מנת לחזור לצמרת הצרפתית, וקשה לי להאמין שראיקוביץ' יסרב להצעה כזו, אגב, אם ההצעה לגביו נכונה (4.5 מיליון יורו + 20% ממכירה עתידית) אז לדעתי מדובר בהצעה טובה, בטח כשמדובר בשוער שבעונה הבאה יהיה בשנת חוזה, ולא בטוח בכלל שירצה להאריך את החוזה, כי האופציה להתקדם ממונאקו הרבה יותר גדולה מאשר אצלנו.

יאללה, 5 מליון יורו ואיזה 25% מכירה עתידית

שיביא לי חולצה (כי אין לי שלו) ונפרד ממנו בסוף העונה בתום תקופה חיובית ומשתלמת מאוד עבור שני הצדדים.

משם כבר נפנטז על מכירה גרנדיוזית ועל הצלחה של הילד הסרבי האהוב ששמר על השער שלנו הרבה לפני שהתקדם למקומות אחרים באירופה.

אמן.

לא הבנתי למה הדיבור על ראיקו זה לכיוון מכירה. למה שמועדון כמו מכבי לא יחזיק שחקן כזה לכמה שנים הבאות? ממתי איבדנו את השאיפות לשחקן שיכול להיות שחקן מפתח באירופה? הוא כבר שלנו כרגע, זה הרבה יותר קשה מלהביא שחקן כמוהו בסיטואציה הזאת.

השאיפה שלנו צריכה להיות כמו אייאקס ובאזל, לקנות שחקנים צעירים ולמכור אותם בסכום גדול יותר לאירופה. לא שריאלי שנהיה במימדים של באזל ואייאקס אבל זאת צריכה להיות התוכנית. נמכור את ראיקו ונוכל לפתות שחקנים צעירים אחרים שיגיעו במקומו כי הם יראו שאפשר ממכבי להגיע למועדון גדול באירופה. זה לא רק שלא איבדנו את השאיפות שלנו אלא להיפך, אנחנו רק מחזקים את המעמד של המועדון באירופה בעיני שחקנים צעירים ושאר אירופה בתור מקום טוב להתפתח בו. הלוואי שכל שנתיים נצליח למכור שחקנים כמו ראיקו לאירופה. זה המודל הכי טוב מבחינה כלכלית ומקצועית למועדון.

4.5 מיליון יורו ו-20% ממכירה עתידית בשנת חוזה זאת עסקה מצויינת.

בנסיבות הנוכחיות זה בסדר, לא מצוין

אני חושב שתכננו על אקזיט גדול יותר ממיליון וחצי יורו בארבע שנים

השאיפה שלנו צריכה להיות כמו אייאקס ובאזל, לקנות שחקנים צעירים ולמכור אותם בסכום גדול יותר לאירופה. לא שריאלי שנהיה במימדים של באזל ואייאקס אבל זאת צריכה להיות התוכנית. נמכור את ראיקו ונוכל לפתות שחקנים צעירים אחרים שיגיעו במקומו כי הם יראו שאפשר ממכבי להגיע למועדון גדול באירופה. זה לא רק שלא איבדנו את השאיפות שלנו אלא להיפך, אנחנו רק מחזקים את המעמד של המועדון באירופה בעיני שחקנים צעירים ושאר אירופה בתור מקום טוב להתפתח בו. הלוואי שכל שנתיים נצליח למכור שחקנים כמו ראיקו לאירופה. זה המודל הכי טוב מבחינה כלכלית ומקצועית למועדון.

רק יאנג בויז.

בגלל זה ציינתי "בשנת חוזה". ברור שהיה אפשר להרוויח עליו יותר.

לא יודע מה תכננו אבל אם באמת 20 אחוז ממכירה עתידית לא הזוי אם ימכר ב10 עוד כמה שנים , ונביא ככה עוד 2 מיליון.