Jump to content

ראיקו

Elirandani

Recommended Posts

ואתה לא חושב שאם לאיביץ' זה היה מפריע הוא היה מעיר לו על זה עם איום ברצח?

זה כמו אלה שמתעצבנים עליו ומקללים כשהוא מוסר כדור 5 לאחד הבלמים ולא בועט למעלה, גם אם עושים עלינו לחץ

אתם לא מבינים שזו הוראה מהמאמן לשחק ככה ? :doh:

היה בוז באמת? חשבתי שוייץ הבן זונה סתם מלכלך בנוהל

בודדים מפוזרים, בוז של "יאללה תביא ראייקו יזין" ועדיין. חייבים למות.

הקהל הגרוע לגילו בעולם.

בודדים מפוזרים, בוז של "יאללה תביא ראייקו יזין" ועדיין. חייבים למות.

הקהל הגרוע לגילו בעולם.

בבלומפילד החדש זה יהיה גרוע יותר, עקב כניסת קהל חדש שרוצה מכבי שמוליכה 3-0 בדקה 20

גם היום יש כאלה בצדדים של היציע המזרחי, דבילים שבאים לפרוק את אומללות חייהם על אנשים אחרים, שלא יכולים להגיב להם

ואתה לא חושב שאם לאיביץ' זה היה מפריע הוא היה מעיר לו על זה עם איום ברצח?

אנא עארף, קליקת סרבים או משהו.

סתם, אני מבין שזה יכול להיות מתוכנן, ואני גם אוהב את ראיקו מאד. פשוט קשה לי שקבוצה שנלחמת בבזבוזי זמן כמו מכבי, מבזבזת זמן בעצמה (ראיקו ושכטר הפעם ספציפית). מרגיש לי שזה לא אנחנו.

בבלומפילד החדש זה יהיה גרוע יותר, עקב כניסת קהל חדש שרוצה מכבי שמוליכה 3-0 בדקה 20

גם היום יש כאלה בצדדים של היציע המזרחי, דבילים שבאים לפרוק את אומללות חייהם על אנשים אחרים, שלא יכולים להגיב להם

שמע אתמול ישר הסתובבתי בצעקות אחורה לנסות לצוד אוהד מכבי שורק בוז, אפילו הצלחתי להעיף את כוס הקולה הריקה שהייתה בקרבת מקום לעבר שורקי הבוז. אבל אני לבד זה לא מספיק. בסיטואציות כאלו צריכים לעלות ביחד חבורות של 3-4 אנשים. בלי לדבר בכלל. מישהו שורק בוז - בום. פצצה לפנים. האחרים מביאים לו כמה בעיטות שהוא על הרצפה וממשיכים הלאה לבן זונה הבא שמגיע תורו לשלם את המחיר.

פשוט לייצר כמה "סיירות" שיטפלו באותם נאצים שרמוטות. זה הפתרון האפקטיבי וההוגן.

אני אישית על כל אחד מסביבי ששורק בוז לראייקו או לשכטר או מתחיל לקלל שחקנים בצורה מוגזמת אני משתדל להעיר אבל די יש יותר מדי אי אפשר להילחם בכל היציע לפעמים זה ממש מוגזם.

שמע אתמול ישר הסתובבתי בצעקות אחורה לנסות לצוד אוהד מכבי שורק בוז, אפילו הצלחתי להעיף את כוס הקולה הריקה שהייתה בקרבת מקום לעבר שורקי הבוז. אבל אני לבד זה לא מספיק. בסיטואציות כאלו צריכים לעלות ביחד חבורות של 3-4 אנשים. בלי לדבר בכלל. מישהו שורק בוז - בום. פצצה לפנים. האחרים מביאים לו כמה בעיטות שהוא על הרצפה וממשיכים הלאה לבן זונה הבא שמגיע תורו לשלם את המחיר.

סויירות

אני אישית על כל אחד מסביבי ששורק בוז לראייקו או לשכטר או מתחיל לקלל שחקנים בצורה מוגזמת אני משתדל להעיר אבל די יש יותר מדי אי אפשר להילחם בכל היציע לפעמים זה ממש מוגזם.

זה אנשים שאפילו שגיב יחזקאל יותר חכם מהם. איך אפשר בעונה כזאת לקלל שחקני מכבי (לא שבעונה פחות טובה זה לגיטימי) גם לפעמים זה קללות שלא הייתי מקלל את אבוקסיס. באמת שאלו מקרים שאני מצדיק בהם שיימינג שהבנאדם יתבייש בעצמו.

זאת הבעיה שגם אוהדים טובים ומסורים כמוך לא עושים את הנדרש על מנת להלחם בתופעה. אתה יודע שכולם הגב שלך במקרה כזה. אתה חייב לכוון כמה שיותר מהר לאלימות קיצונית על מנת להפתיע את אותו בן זונה ולהשאיר את זה בזיכרון שלו לנצח - הוא מקלל/בוז למכבי. הוא יכול לחטוף, ובאופן חזק ומשפיל.

סויירות

חחח קורע.

אני דוגל בשיטת ה"מה הוא היה צריך לעשות?"

ברגע שמישהו שורק בוז או מקלל, מסתובב לאותו אחד ושואל אותו את השאלה הזו. התשובה נחלקת לשתיים - גמגום ומבוכה, או תשובה מטומטמת, שגוררת מענה מפוכח, ואז מגיע הגמגום.

אחרי דבר כזה, לפחות למחצית או משהו כזה, הוא שותק.

איפה שישבתי במזרחי עליון בצד הימני של היציע, היו מעליי לפחות 5 אוהדים שקיללו את ראייקו בדקות האחרונות של המשחק, היה קטע שהוא בא להוציא כדור בדקה 91 בערך (אאל"ט) ואז השופט שרק לחילוף של הפועל חיפה, אז ראייקו עצר את עצמו ולא בעט,

מרוב שההוא מעליי חיפש לקלל, הוא לא שם לב שיש חילוף והתחיל לקלל את ראייקו "מה אתה עושה יבן זונה תוציא כבר את הכדור ימפגר". זה היה מביך.

אתה פשוט ליצן.

בנאדם שורק בוז? אתה יכול לפנות בשאלה מביכה,לומר לו גם שהוא חתיכת מטומטם.

מפה לשטויות שאתה רושם?

יש ילדים ביציע,נשים. עלאק סיירת,לך שתה שוקו תירגע.

זה אנשים שאפילו שגיב יחזקאל יותר חכם מהם. איך אפשר בעונה כזאת לקלל שחקני מכבי (לא שבעונה פחות טובה זה לגיטימי) גם לפעמים זה קללות שלא הייתי מקלל את אבוקסיס. באמת שאלו מקרים שאני מצדיק בהם שיימינג שהבנאדם יתבייש בעצמו.

אין דבר כזה.

ויש לנו את הקהל הכי גרוע בעולם

ברגע שמישהו שורק בוז או מקלל, מסתובב לאותו אחד ושואל אותו את השאלה הזו. התשובה נחלקת לשתיים - גמגום ומבוכה, או תשובה מטומטמת, שגוררת מענה מפוכח, ואז מגיע הגמגום.

רעיון גדול.

אתה פשוט ליצן.

בנאדם שורק בוז? אתה יכול לפנות בשאלה מביכה,לומר לו גם שהוא חתיכת מטומטם.

מפה לשטויות שאתה רושם?

יש ילדים ביציע,נשים. עלאק סיירת,לך שתה שוקו תירגע.

סתום ת'פה מטומטם. מי אתה שתגן על שורקי בוז? ב20+ הפרש! לראייקו? אפס.

אתה גם שרקת בוז? מה קרה?

עומד מאחוריי כל מילה וקורא לאוהדי מכבי לפעול. אל תקשיבו לטמבל הזה (כמובן שכולנו בני אדם ואם אתם רואים שילד בן 3 או סבתא בת 80 בקטע הזוי ולא מציאותי אלו הקורבנות. ותרו להם..)

אשכרה 20 הפרש ואנשים עוד מדברים.

עוד מעט אנשים יצעקו על איביץ' למה הוא לא עושה חילוף.

אני עושה את זה מדי פעם. היה איזה אהבל לפני כמה משחקים שאני אומר לו להסתכל על גלזר ושרן שמסמנים לראיקו עם הידיים להרגע, לקחת את הזמן ולא להעיף והוא בתגובה "אבל עטר רץ למעלה".. אנשים סתומים.

אשכרה 20 הפרש ואנשים עוד מדברים.

עוד מעט אנשים יצעקו על איביץ' למה הוא לא עושה חילוף.

כבר קורה... "למה לא את אציליייי"

אני עושה את זה מדי פעם. היה איזה אהבל לפני כמה משחקים שאני אומר לו להסתכל על גלזר ושרן שמסמנים לראיקו עם הידיים להרגע, לקחת את הזמן ולא להעיף והוא בתגובה "אבל עטר רץ למעלה".. אנשים סתומים.

ואז אם כדור שלו יגיע לשחקן יריב כי בעט בלחץ ותהיה מתפרצת הם ישחטו לו את הצורה יהפכו אותו לסתיו שושן וירצו את חיימוב והרוש.

סתום ת'פה מטומטם. מי אתה שתגן על שורקי בוז? ב20+ הפרש! לראייקו? אפס.

אתה גם שרקת בוז? מה קרה?

עומד מאחוריי כל מילה וקורא לאוהדי מכבי לפעול. אל תקשיבו לטמבל הזה (כמובן שכולנו בני אדם ואם אתם רואים שילד בן 3 או סבתא בת 80 בקטע הזוי ולא מציאותי אלו הקורבנות. ותרו להם..)

לא,לא שרקתי בוז יא ילד מפגר בשיגעון גדלות.

מאחל **** לכל הבא-ביד ועוד משדל כאן אנשים לקום לאדם ולתת לו פצצה לפנים על שריקת בוז.

תסתובב ותגיד לו בכייף את דעתך,וגם באופן תקיף,

מכאן ועד השטויות שאתה רושם יש מרחק אדיר.

מבחינתי האיחולים שלך לאנשים x גרועים בהרבה יותר מכל שריקת בוז שאיזה ילד כאפות כמוך יוציא מהפה המלוכלך שלו.

אה.. הבנתי

אז אתה שורק בוז ומתבייש לפחות להודות בפורום בגלל העליהום שיהיה עלייך.

שמח שהשגתי את המטרה שלי. ותרגיע, חייל אפס.

נו אתה מטומטם,לא ציפיתי אחרת, איך מכל הדברים שנרשמו כאן קיבינימט אתה והמח הקטן שלך הצלחתם להבין ששרקתי בוז? ולמה שהייתי מתגאה בדבר כלכך כפוי טובה לקבוצה שמובילה 20 פור על הליגה בעונה חלומית.

אם אתה חושב שאכפת לי מ"העליהום" שמישהו כאן יכול לעשות בפורום אינטרנטי אז אתה לא בכיוון בכלל, אבל נו-שויין מה אני בכלל מנסה.

מדגיש מחדד ואומר שוב - אם לא תבין אולי אצייר - אלימות פיזית לא מתקבלת על הדעת בשום צורה (בטח שאתה לא יכול לבצע אותה,תאמין לי), תפתח תראש ותבין שלאחל לאנשים איחולים נוראיים זה לא בסדר ולא צריך להיות בשום סיטואציה.

• 2 weeks later...

יאאאאאאאאלה ראיקו, לפי האינסטגרם אישתו בהיריון, הבחור נותן עבודה גם מחוץ למגרש.

ערן זהבי חתם בסין