Jump to content

ראיקו

Elirandani

Recommended Posts

אתה רוצה שאני אחזור על זה? ראיקו היה גורם מרכזי לזה שהיית במאבק האליפות בעונה הראשונה פה. כן.

לדעתך.

לדעתי במידה והיה עומד שוער עם יותר ניסיון( ראייקו של היום לדוגמה) אנחנו לוקחים אליפות.

הוא הפסיד לנו ישירות לפחות 8-10 נקודות קריטיות

1. זו העונה עם הכי מעט עבודה עבורו, אבל כמה שהעבודה שלו חשובה.

2. בניגוד לעונות קודמות, מרגיש שיש על מי לסמוך. ראייקו מביא נקודות במו ידיו.

3. ובדיוק ברגעים כמו אתמול שוערים גדולים מתגלים. אחרי מחצית מנומנמת לחלוטין, חצי בעיטה מחצי מצב אחרי 90 דק' - הצלה מטורפת ששומרת על 3 נק'.

4. העלייה ביכולת של ראייקו העונה גורמת לי לתהות לא מעט על היכולת המקצועית של שורה. לא צמח כאן שוער גדול בתקופתו, והוא לא שיפר את ראייקו בזמנו. לעומת זאת, עונה אחת עם מאמן שוערים זר - והפריצה של ראייקו הגיעה.

5. העניין עם החוזה - דכאון. מקווה שנצליח לשכנע אותו לחתום ולהוציא כמה גרושים.

6. ראייקו לא הנאחס של מכבי.

1. זו העונה עם הכי מעט עבודה עבורו, אבל כמה שהעבודה שלו חשובה.

2. בניגוד לעונות קודמות, מרגיש שיש על מי לסמוך. ראייקו מביא נקודות במו ידיו.

3. ובדיוק ברגעים כמו אתמול שוערים גדולים מתגלים. אחרי מחצית מנומנמת לחלוטין, חצי בעיטה מחצי מצב אחרי 90 דק' - הצלה מטורפת ששומרת על 3 נק'.

4. העלייה ביכולת של ראייקו העונה גורמת לי לתהות לא מעט על היכולת המקצועית של שורה. לא צמח כאן שוער גדול בתקופתו, והוא לא שיפר את ראייקו בזמנו. לעומת זאת, עונה אחת עם מאמן שוערים זר - והפריצה של ראייקו הגיעה.

5. העניין עם החוזה - דכאון. מקווה שנצליח לשכנע אותו לחתום ולהוציא כמה גרושים.

6. ראייקו לא הנאחס של מכבי.

4: קאלה נתן את העונה הכי טובה בקריירה שלו ואחת העונות הטובות בהיסטוריה של שוער בליגה תחת שורה.

יבריץ היה מעולה.

יש איזה GIF של ההצלה שלו בסוף? זו הצלה שבכיף הייתה יכולה להיות מועמדת להצלת השנה גם בליגות הכי גדולות.

לא חושב שיש הרבה אוהדים שלא ראו כבר את הכדור ברשת.

בעונה הראשונה הוא די הפסיד לנו את האליפות.

בולשיט, את האליפות הפסדנו בפלייאוף העליון אחרי 4 תוצאות תיקו רצופות ש-3 מתוכן היו 0-0 כשהוא ספג בכל עשרת המשחקים שלהפלייאוף רק 4 שערים והביא יכולת מצוינת, ובסך הכל העונה שלו הייתה טובה, ורוב העונה היכולת שלו הייתה טובה, בטח כשמדובר בשוער בן 19 שרק הגיע לליגה חדשה.

4: קאלה נתן את העונה הכי טובה בקריירה שלו ואחת העונות הטובות בהיסטוריה של שוער בליגה תחת שורה.

יבריץ היה מעולה.

אני חושב שהגיעו עם יכולות מבית. אבל אני זורם עם הניסיון להחמיא לו בכח, כי זה שורה

לדעתך.

לדעתי במידה והיה עומד שוער עם יותר ניסיון( ראייקו של היום לדוגמה) אנחנו לוקחים אליפות.

הוא הפסיד לנו ישירות לפחות 8-10 נקודות קריטיות

איזה קריטיות ואיזה נעליים, בפלייאוף העליון הוא היה מצוין, הוא הפסיד לנו נקודות בשלושה משחקים עם שני שערים באשמתו בהפסד לבית"ר 4-2 עם השלושער של רוקאביצה, עם עוד שער אחד באשמתו ביציאה מול מליקסון בהפסד לב"ש 2-1 ועם עוד שער באשמתו בתיקו מול הפועל 1-1 עם השער של שוינפלד, אף אחד מהמשחקים האלו לא הוגדרו כמשחקים על עונה שלמה, בפלייאוף העליון המשחקים באמת הוגדרו כקריטיים ועדיין עשינו 4 תוצאות תיקו רצופות (שלושה מהם בתוצאה של 0-0) ו-5 תוצאות של תיקו מתוך ה-6 משחקים האחרונים, אבל בסך הכל הייתה לו עונה טובה, והוא לא הסיבה שאיבדנו אליפות.

אני חושב שהגיעו עם יכולות מבית. אבל אני זורם עם הניסיון להחמיא לו בכח, כי זה שורה

קאלה בעונות שאחרי עשה הרבה טעויות ולא היה באותה יכולת.

איזה קריטיות ואיזה נעליים, בפלייאוף העליון הוא היה מצוין, הוא הפסיד לנו נקודות בשלושה משחקים עם שני שערים באשמתו בהפסד לבית"ר 4-2 עם השלושער של רוקאביצה, עם שער אחד באשמתו, ביציאה מול מליקסון בהפסד לב"ש 2-1 ועם עוד שער באשמתו בתיקו מול הפועל 1-1 עם השער של שוינפלד, אף אחד מהמשחקים האלו לא הוגדרו כמשחקים על עונה שלמה, בפלייאוף העליון המשחקים באמת הוגדרו כקריטיים ועדיין עשינו 4 תוצאות תיקו רצופות (שלושה מהם בתוצאה של 0-0) ו-5 תוצאות של תיקו מתוך ה-6 משחקים האחרונים, בסך הכל הייתה לו עונה טובה.

ההפסד לבאר שבע בבלומפליד זה המשחק שנתן להם שושלת. הם גנבו גול בהתחלה, אנחנו החמצנו כמה החמצות גדולות.

ואז קיבלנו גול הזוי עם יציאה הזויה של ראייקו, גם בדרבי יצא יציאה הזוייה, נגד ביתר חטף גול קל מרוקאביצה. זה סך הכול 8 נק, אבל בגלל ההפסד לבש זה הופך ל11.

תגיד מה שאתה רוצה, במידה ועומד שוער עם יותר ניסיון בעונה הזו אנחנו אלופים קל.

ההפסד לבאר שבע בבלומפליד זה המשחק שנתן להם שושלת. הם גנבו גול בהתחלה, אנחנו החמצנו כמה החמצות גדולות.

ואז קיבלנו גול הזוי עם יציאה הזויה של ראייקו, גם בדרבי יצא יציאה הזוייה, נגד ביתר חטף גול קל מרוקאביצה. זה סך הכול 8 נק, אבל בגלל ההפסד לבש זה הופך ל11.

תגיד מה שאתה רוצה, במידה ועומד שוער עם יותר ניסיון בעונה הזו אנחנו אלופים קל.

זו לא יציאה הזויה, כי ראיקוביץ' תמיד יוצא בצורה הזו וברוב המקרים הוא גם לוקח את הכדור ומציל אותנו ממצבים מביכים, אבל כששוער יוצא מהשער זו תמיד שאלה של תזמון, אז היו כמה מקרים בודדים שהתזמון שלו ביציאה לא היה נכון וספגנו שערים מביכים, קרה גם לשוערים גדולים ממנו, אבל ברוב המקרים הוא הציל אותנו ממצבים מביכים שבהם ההגנה לא קראה את המהלך בצורה ומנע מצבים של מאה אחוז גול, ואני תמיד אעדיף שוער שלא מפחד לצאת מהשער מאשר שוער שלא יצא מהשער גם אם החיים שלו היו תלויים בזה, כי לטווח הארוך, שוער שלא יוצא מהשער יפסיד לך יותר נקודות מאשר שיוצא מהשער, במיוחד בשביל קבוצה שמשחקת גבוה כמונו.

אגב, אתה באמת מאמין שמשחק אחד במחזור 15 בליגה של 36 משחקים, מכריע אליפות? היו לנו עוד שני משחקים נגדם בהמשך העונה וגם שם לא ניצחנו אותם (עשינו שתי תוצאות תיקו).

זו לא יציאה הזויה, כי ראיקוביץ' תמיד יוצא בצורה הזו וברוב המקרים הוא גם לוקח את הכדור ומציל אותנו ממצבים מביכים, אבל כששוער יוצא מהשער זו תמיד שאלה של תזמון, אז היו כמה מקרים בודדים שהתזמון שלו ביציאה לא היה נכון וספגנו שערים מביכים, קרה גם לשוערים גדולים ממנו, אבל ברוב המקרים הוא הציל אותנו ממצבים מביכים שבהם ההגנה לא קראה את המהלך בצורה ומנע מצבים של מאה אחוז גול, ואני תמיד אעדיף שוער שלא מפחד לצאת מהשער מאשר שוער שלא יצא מהשער גם אם החיים שלו היו תלויים בזה, כי לטווח הארוך, שוער שלא יוצא מהשער יפסיד לך יותר נקודות מאשר שיוצא מהשער, במיוחד בשביל קבוצה שמשחקת גבוה כמונו.

אגב, אתה באמת מאמין שמשחק אחד במחזור 15 בליגה של 36 משחקים, מכריע אליפות? היו לנו עוד שני משחקים נגדם בהמשך העונה וגם שם לא ניצחנו אותם (עשינו שתי תוצאות תיקו).

שמע.... באותה עונה הייתי ממגניו הגדולים של ראיקו ובסה"כ כשמסתכלים על אותה עונה ככלל אז הוא היה בסדר גמור. אבל להגיד שלא היו לו טעויות קשות בתחילת הדרך זה סתם לעצום עיניים. הטעות ביציאה למליקסון, השער בק"ש, משחק לא טוב נגד בית"ר בבלומפילד, הדרבי... היו לו כמה וכמה פאדיחות, רובן בהתחלה. אחרי כמה מחזורים הוא התייצב ונתן המשך עונה מוצלח שקיזז לו את אותן טעויות, לדעתי לפחות. בפלייאוף, נגיד, הוא היה מצוין.

מה שכן, מסכים איתך שלהפיל עליו את אי הזכייה באליפות זה מגוחך. באותה עונה הוא גם הביא נקודות ואי אפשר לדעת איך אותם משחקים היו מתפתחים עם שוער אחר. גם עם אותן טעויות של ראיקו היינו בעמדה מצוינת לקחת אליפות ופשוט בעטנו בדלי עם 4 תוצאות תיקו רצופות, כך שלפי אותה לוגיקה אפשר להפיל את האשמה על המאמן וההתקפה. בעונות שלפני זה גם היה לנו שוער שעשה לא מעט פאדיחות (חואן פאבלו) ועדיין לקחנו אליפות, זה פשוט לא הוגן לשים אשמה על שחקן אחד. מנצחים כקבוצה ומפסידים כקבוצה.

שמע.... באותה עונה הייתי ממגניו הגדולים של ראיקו ובסה"כ כשמסתכלים על אותה עונה ככלל אז הוא היה בסדר גמור. אבל להגיד שלא היו לו טעויות קשות בתחילת הדרך זה סתם לעצום עיניים. הטעות ביציאה למליקסון, השער בק"ש, משחק לא טוב נגד בית"ר בבלומפילד, הדרבי... היו לו כמה וכמה פאדיחות, רובן בהתחלה. אחרי כמה מחזורים הוא התייצב ונתן המשך עונה מוצלח שקיזז לו את אותן טעויות, לדעתי לפחות. בפלייאוף, נגיד, הוא היה מצוין.

מה שכן, מסכים איתך שלהפיל עליו את אי הזכייה באליפות זה מגוחך. באותה עונה הוא גם הביא נקודות ואי אפשר לדעת איך אותם משחקים היו מתפתחים עם שוער אחר. גם עם אותן טעויות של ראיקו היינו בעמדה מצוינת לקחת אליפות ופשוט בעטנו בדלי עם 4 תוצאות תיקו רצופות, כך שלפי אותה לוגיקה אפשר להפיל את האשמה על המאמן וההתקפה. בעונות שלפני זה גם היה לנו שוער שעשה לא מעט פאדיחות (חואן פאבלו) ועדיין לקחנו אליפות, זה פשוט לא הוגן לשים אשמה על שחקן אחד. מנצחים כקבוצה ומפסידים כקבוצה.

לא כתבתי שהוא לא טעה (ציינתי שמדובר בשערים מביכים), אבל אני לא חושב שהיציאות עצמן היו הזויות, כי הוא תמיד יוצא מהשער וברוב המקרים יוצא עם הכדור, במקרים האלו הוא פישל, אבל לא הייתי מגדיר אותן כיציאות הזויות.

לא כתבתי שהוא לא טעה (ציינתי שמדובר בשערים מביכים), אבל אני לא חושב שהיציאות עצמן היו הזויות, כי הוא תמיד יוצא מהשער וברוב המקרים יוצא עם הכדור, במקרים האלו הוא פישל, אבל לא הייתי מגדיר אותן כיציאות הזויות.

היציאה בדרבי הזוייה זה היה רחוק מאד מהשער.

היציאה נגד בש הזוייה,כי דסה היה מדביק את מליקסון.

הגול בקש ב1:1 הזוי מאד

נגד ביתיר ב4:2 לפחות 2 גולים עליו( במיוחד השני של רוקאביצה).

בעונה הראשונה היו לו טעיות של חוסר ניסיון .

בעונה השניה הוא היה מעולה.

בעונה שלישית לקראת האמצע סוף קרס יחד עם כל הקבוצה( הפסיד לנו גביע לדעתי)

העונה הוא מעולה, שוער בתחילת הדרך יעשה טעויות, גם דה חאה התחיל חלש מאד ביונייטד.

היציאה בדרבי הזוייה זה היה רחוק מאד מהשער.

היציאה נגד בש הזוייה,כי דסה היה מדביק את מליקסון.

הגול בקש ב1:1 הזוי מאד

נגד ביתיר ב4:2 לפחות 2 גולים עליו( במיוחד השני של רוקאביצה).

בעונה הראשונה היו לו טעיות של חוסר ניסיון .

בעונה השניה הוא היה מעולה.

בעונה שלישית לקראת האמצע סוף קרס יחד עם כל הקבוצה(הפסיד לנו גביע לדעתי)

העונה הוא מעולה, שוער בתחילת הדרך יעשה טעויות, גם דה חאה התחיל חלש מאד ביונייטד.

לא יציאות הזויות, קורה ששוער תופס אוויר או לא מעריך נכון את המרחק בינו לבין השחקן מולו, אבל כמו שכבר כתבתי, הוא הציל אותנו הרבה יותר בזכות היציאות שלו מאשר ספגנו בגלל היציאות שלו.

לגבי המשחק מול בית"ר לא הייתה לו שום אשמה בשער הראשון והשלישי של רוקאביצה, ההגנה הפקירה אותו באותו משחק, השער השני של רוקאביצה מאה אחוז עליו ויש לו אשמה גם בשער של לידור כהן, אבל בכל מקרה לא הפסדנו את האליפות באותה עונה בגללו.

בנוגע להדחה מול חיפה בעונה שעברה, הייתה לו טעות ענקית בשער הראשון שקיבלנו, אבל המשחק לא היה גמור, ולא הייתה שום סיבה שנתרסק ככה אחרי אותו שער, מה גם שהודחנו בשמינית גמר, אז אי אפשר להגיד בביטחון שהיינו זוכים בגביע, כי גם בגמר נגד חיפה ובגמר נגד בני יהודה היינו בטוחים שאנחנו הולכים לזכות, ובפועל זה לא קרה.

יש איזה GIF של ההצלה שלו בסוף? זו הצלה שבכיף הייתה יכולה להיות מועמדת להצלת השנה גם בליגות הכי גדולות.

לא חושב שיש הרבה אוהדים שלא ראו כבר את הכדור ברשת.

שלח תמספר בפרטי אחי, יש לי גיף של ההצלה הזאת

רק רוצה לציין שהשער השני של ב"ש בבלומפילד היה צריך להיפסל עקב עבירה ברורה מאוד נראה לי על אלברמן עוד במרכז המגרש בחילוץ הכדור.

חוץ מזה גם אם היו לו אי אילו טעויות באותה עונה, הוא ממש לא הסיבה להפסד של האליפות.

הגרף שלו בהחלט משתפר. אתמול נתן הצלה פסיכית כבר ראיתי את זה בפנים.

מה שכן אני שם לב שהוא ממעט לקלוט כדורים מבעיטות מרחוק והודף הרבה מהן הצידה/לקרן. זה משהו שהוא צריך לשפר כי היו מלא בעיטות כאלה שאין שום סיבה שהוא לא יקלוט אותם (באופן כללי העונה וגם עונה שעברה). אולי הוא עוד חסר ביטחון בקטע הזה או שזאת הוראה מהצוות אימון, לא יודע.