Jump to content

צ'יקו

turgi

Recommended Posts

אני שווקתי פה את צ'יקו כפוטנציאל להיות אס כמו סוג של ווקאמה, נכון שהוא לא ווקאמה ועדין לא שלם כמוהו אבל עדין מדובר בשחקן שובר שויון...

קשה למצוא שחקנים כאלה ומכבי הביאו אותו ללא עלות...

אני שווקתי פה את צ'יקו כפוטנציאל להיות אס כמו סוג של ווקאמה, נכון שהוא לא ווקאמה ועדין לא שלם כמוהו אבל עדין מדובר בשחקן שובר שויון...

קשה למצוא שחקנים כאלה ומכבי הביאו אותו ללא עלות...

לא בקטע רע אבל אתה חייב למגר את השימוש בביטוי שובר שיוויון זה משהו שבוני פמפם בשביל להישמע חכם.

יש לו יציאה המקום כמו של צ'יטה. תוך שניה הוא טס ואתה לא מצפה לזה בכלל. לפעמים הוא גם מאט טיפה כדי שתחשוב שהוא עוצר ואז שם גז עוד הפעם ואדיוס. מסת גוף חזקה מאוד, מנער שחקנים שם גוף קשה מאוד לקחת לו את הכדור וקשה להתמודד איתו כשהוא בא לחטוף לך את הכדור. שיפר את מהירות התגובה שלו עם הכדור ובאמת חבל מאוד שלא סיים את המשחק עם שער כי הגיע לו (אני בכל מקרה הייתי אחד מאלה שהעניקו לו את שחקן המשחק. הגיע לו לגמרי). וחוץ מזה נשמע כמו אדם מאוד נחמד וחיובי יחסית לזר אכזר. בקיצור אחלה שיחוק.

היה לו משחק טוב; ההתלהבות ממנו בשלב זה קצת מוגזמת לדעתי.

בשלב זה? אנחנו בעונה שכבר נגמרה ורק עברנו את החצי. אתמול לא היה חסר הרבה בשביל שיגמור עם צמד מ2 פעולות מאוד מרשימות.

ההתלהבות לא מוגזמת כי יחסית לרמת זרים שמגיעים לפה וזה שהוא הובא בחינם הוא טוב מאוד

שחקן מגוון עם יכולת לצאת מהמקום, חוזק ובעיטה טובה, קשה להוציא לו כדור מהרגל גם..

בשלב זה? אנחנו כבר בחצי עונה.

כן. כי היו לו כמה משחקים טובים, והיו לו גם כמה די מפוזרים. במצטבר הוא נראה כמו שחקן טוב שגם נמצא בקו עלייה, וזהו.

אני לא חושב שזה היה המשחק הכי טוב שלו במכבי, אגב.

בינגו נפלא של מכבי. טיים פלייר אמיתי, עוצמה פיזית, חשיבה מהירה, עין לגול. רק עם פחות יחץ. זר מושלם למה שאנחנו יכולים לשלם ובכלל לליגה. ואסור להמעיט בהתאקלמות החלקה ומאופיו שנראה מאד נוח ומכיל. זה לא פחות חשוב מעוד תכונה כדורגלנית כזאת או אחרת. "חברות" הוא קרא לזה אתמול בחינניות האופיינית לו.

כן. כי היו לו כמה משחקים טובים, והיו לו גם כמה די מפוזרים. במצטבר הוא נראה כמו שחקן טוב שגם נמצא בקו עלייה, וזהו.

אני לא חושב שזה היה המשחק הכי טוב שלו במכבי, אגב.

מספרים יפים ביחס לדקות משחק, חיבור טוב, שחקן קבוצתי, תכונות שונות משחקים אחרים בסגל וורסטיליות יפה יחד עם מגמת עלייה בתקופה בה זה נחוץ. התלהבות מובנת.

גם במשחקים מפוזרים שלו הוא ביצע את הפעולות המפוזרות עם חשיבה נכונה, אגב. הוא מבין את המשחק, מחפש פעולות מהירות ולעומק.

אגב זה לא שהוא עלה גרושים. לפי מה שפורסם אז, הוא בשכר של כ 350-400 לעונה וקיבל גם מענק חתימה של כמה מאות אלפים (עדין שווה ממש כי הגיע חופשי אבל אלו לא גרושים).

זכור לי שהיה דיבור על כך שמוסר התשלומים בקבוצה ששיחק בה בטורקיה היה גרוע ולכן היה חשוב לו להגיע למקום מסודר.נראה לי שבהיבט הזה הוא בגן עדן במכבי. הכל מתקתק.

אם הוא היה היום בנתניה או רעננה או בני יהודה אז הוא פנטזיית הרכש של חצי פורום.

אתם לא מבינים שפנטזיית רכש של אוהד כדורגל, כשמה כן היא - פנטזיה. אתה הרי לא מפנטז על מה שכבר יש לך. זה ריגוש שקיים בהישג יד. אתה מפנטז על מה שעוד לא השגת.

זה כמו שאפי נווה לא מפנטז יותר על שופטת מחוזי. הוא עבר לשלב של פנטזיה על שופטת מהעליון.

יש נתונים למהירות שיא בספרינט מאתמול ?

נראה לי שהמנהלת לא מודדים טוב, צ'יקו רק שביעי אצלנו מבחינת מהירות מירבית אתמול.

מרגיש לי לא מוערך מספיק. כל משחק שהוא עולה בהרכב הוא נותן תפוקה, הלחץ שהוא מפעיל על ההגנה, טכניקה ברמה גבוהה, ראיית משחק מצויינת וקבלת החלטות שמשתפרות ממשחק למשחק. מת עליו, אין לנו שחקן שמזכיר את האיכויות שלו. צריך להיות באנקר בהרכב בתקופה הקרובה.

נראה לי שהמנהלת לא מודדים טוב, צ'יקו רק שביעי אצלנו מבחינת מהירות מירבית אתמול.

WTF

שמואל שיימן מהירות שיא 33.5 הכי מהיר על המגרש, צ'יקו 30

צ'יקו נתן לו לאכול חצץ והבן זונה עשה עבירה של אדום בשביל לעצור אותו

הזייה

שחקן שחקן.

אהבתי מהרגע הראשון.

הברקה של ברק יצחקי נטו, ברק ראה אין ספור משחקים(באמת,משהו מוגזם) של צ'יקו לפני הפציעה שהשביתה אותו בשנה שעברה.

ברגע שנפצע זיהה הזדמנות להחתים אותו ועקב אחרי התהליך שעבר צ'יקו והשיקום בקבוצה שלו.

כשראה שיכול להחתים אותו בגלל כל האלמנטים שהשתלבו פה, הוא רץ על זה.

שחקן שחקן.

אהבתי מהרגע הראשון.

הברקה של ברק יצחקי נטו, ברק ראה אין ספור משחקים(באמת,משהו מוגזם) של צ'יקו לפני הפציעה שהשביתה אותו בשנה שעברה.

ברגע שנפצע זיהה הזדמנות להחתים אותו ועקב אחרי התהליך שעבר צ'יקו והשיקום בקבוצה שלו.

כשראה שיכול להחתים אותו בגלל כל האלמנטים שהשתלבו פה, הוא רץ על זה.

לא אגיד שהוא מזכיר את ברק יצחקי בצורת המשחק (אולי ממש קצת)

אבל אפשר להבין למה הוא הוא אהב שחקן כמו ציקו