Jump to content

סיכום הניצחון על עכו בגביע אחריי צפייה בש.ח | 4-0 חלק (13 שנה אחריי) בדרך לרבע גמר

Sawyer

Recommended Posts

האכזבה מהדרבי טרייה ומורגשת אבל אין זמן להוריד את הראש, המשחק הקרוב אמנם נגד יריבה חלשה אך במסגרת הקריטית ביותר, הגביע. מקום שאסור לעשות בו טעויות.

איביץ' מעלה הרכב משני בהחלט, כשהצמד טיבי את אמאדור פותח במרכז ההגנה עם קנדיל ודוידזאדה גם במרכז המגרש ובהתקפה היה ניתן לראות את הרוטציה. אין לי מושג מי עלה בעכו.

המשחק נפתח בכיוון אחד בלבד, צהוב. דקה 5 בעיטה חופשית של עטר מ27 מטר הלכה גבוה מעל השער. דקה 10 קרן גדולה של יוני עולה לראש של קנדיל שממטר איכשהו מצליח להחטיא את המסגרת (ולהפצע). דקה 12 דאבל פס נהדר של דויזאדה לעקב של עטר בחזרה לרוסטם שפורץ לרחבה מכניס רוחב שטוח חכם לדור מיכה שבועט בנגיעה כדור שאנטמן מצליח רק ללטף בדרך לרשת, 1-0 מכבי ת"א. דקה 15 הפעם הדאבל פס הוא של עטר את צ'יקו מסתיים בבעיטה של עטר מ17 מטר אבל הכדור שלו לא מדוייק ומפספס את המסגרת. דקה 19 נסיון בעיטה של צ'יקו בחצי סיבוב הולך חלש לידיים של אנטמן. רק קבוצה אחת על המגרש. דקה 29 עוד קרן מדוייקת הפעם לראש של איתן טיבי שממצב נוח נוגח לידיים של אנטמן. דקה 32 הפיאסקו בהגנה של עכו ממשיך והפעם מסירה של הגנת עכו לדור מיכה שלא מתבלבל ומכניס כדור מדוייק ליונתן כהן שלבד לגמריי מ5 מטר נוגח היישר לרשת, 2-0 מכבי ת"א, GameOver. היתרון הצהוב לא מוטל לספק לשניה. דקה 38 עוד כדור אמן של דור מיכה לצ'יקו אופאדו שמסתובב אל השער ומשחרר בעיטה חזקה שפוגעת במשקוף וניתזת החוצה. דקה 43 בעיטה חופשית של עטר מ30 מטר עוברת את החומה ופוגעת בדשא אנטמן מגיב רע והכדור חודר ממנו אל השער, 3-0 מכבי ת"א.

המשך ישיר למשחק במחצית השניה כש40 שניות לפתיחת המשחק התקפה מצויינת של הצהובים מסתיימת בכדור שחוזר לקארצב שבנגיעה הראשון שלו בבוגרים בועט מ16 מטר כדור חד וחזק שמפספס את המסגרת של אנטמן רק במעט. דקה 47 הפעם קארצב משאיר כדור לברסקי שמ20 מטר משחרר כדור מסובב אל בין החיבורים אבל אנטמן בזינוק נהדר הודף לקרן. דקה 54 עוד התקפה קטלנית של מכבי עם מיכה לריקן באגף שמאל שמכניס כדור לעטר שעוצר נהדר ברחבה ומוציא אחורה לדור מיכה שמ16 מטר מנסה כדור מסובב אבל מפספס את המסגרת. דקה 64 אלירן עטר מנסה בעיטה מ16 מטר הכדור שלא הולך לאמצע ואנטמן קולט. דקה 69 עוד בעיטה מרחוק של הצהובים הפעם זה קארצב שמ17 מטר בועט כדור חזק שעובר כמטר מעל המשקוף של אנטמן. דקה 75 התקפה נדירה של עכו באגף ימין עם אליהו שמתוך הרחבה מזווית קשה בועט כדור לא מסוכן לשער ראייקו עם הדיפה קצת מוזרה לקרן שברסקי כמעט מכניס לשערו שלו, ראייקו יורד טוב והודף את הכדור. דקה 79 קרן של עטר ננגחת בהגנת עכו לריקן שמסף הרחבה בועט כדור לא טוב שנעצר אצל יוני שמ5 מטר עוצר נהדר וממשיך בנגיעה השניה חזק לרשת, 4-0 מכבי ת"א. דקה 82 אבי ריקן מנסה להקפיץ מעל אנטמן מ18 מטרים הכדור שלו מדוייק אבל אנטמן חוזר בזמן והודף לקרן. דקה 85 בעיטה חופשית של עכו מ35 מטר אליהו בועט כדור חזק ראייקו לא לוקח סיכון והודף לקרן. דקה 86 שוב פעם אלירן עטר מנסה בעיטה מ16 מטר הכדור שלו חזק ושטוח אנטמן מוכן וקולט את הכדור, 4-0 בסיום.

שופט: רע (המשחק הכי קל לשיפוט העונה, ועדיין. בכוח, בצורה מופגנת. שיפוט רע ומוטה. מגעיל, פאולים, צהובים, נבדלים. שופט מציק ומעיק. צריך להפטר ממנו דחוף.)

שחקנים:

ראייקו - במעט מאוד שהגיע אליו היה שם, הייתה לו איזה הדיפה מוזרה לקרן אבל חפיף. הטוב בליגה.

קנדיל - לא מול קבוצה כזאת הוא נמדד, בסה"כ היה בסדר ומאוד פעיל. החמצה ממטר הוא רשם כבר בפתיחה, היה מעורב בעוד כמה פעולות טובות.

טיבי - גם במשחק כזה מול הגנה כזאת אי אפשר היה שלא לראות את החלודה, חוסר הביטחון והמרחק העצום בינו לבין אותו בלם שהיה לטוב בליגה, עצוב לי מאוד על איתן (לא שהיה במשחק רע..)

אמאדור - אם הייתה תחרות בינו לבין טיבי היום מי אולי יחליף את פיבן אם איביץ' יראה לנכון, הוא כנראה ניצח. היה לו איבוד מוזר ומעט מאוד ועבודה שביצע כשנדרש.

רוסטם - וולקאם באק רוסטם, הפתעה נעימה אמנם מול קבוצה לא ראויה אבל יופי בהגנה, מעולה בהתקפה ובמיוחד בגול. עשה עבודה יפה, נחמד לדעת שהוא עדיין חיי.

ברסקי - משחק טוב של ברסקי, שלט במרכז המגרש (לא חוכמה), איים על השער יפה וניווט את הקבוצה קדימה.

ריקן - עשה את העבודה שלו, איים על השער, השתתף במשחק ההתקפי. גם במרכז המגרש עשה את העבודה מול הקישור הנרפה של עכו

מיכה - משחק טוב של דור שמול ההגנה המבולבלת של עכו חגג עם מספר כדורי מפתח מסוכנים, חלקם אף תורגם לשערים. יופי דור.

יוני - אני חושב שגם היום היה במשחק לא טוב, לא מספיק מרוכז, לא מספיק מדוייק. מעט לוקה בקבלת החלטות.. בום. צמד. וגם מול עכו, זה הכי חשוב. שרק תמשיך לכבוש ילד.

עטר - אהבתי את המשחק של עטר היום, בא רעב מאוד, כבש שער (על הראש של השוער), איים הרבה פעמים אל השער, שיתף פעולה בדאבל פסים והכנסות כדור מסוכנות. היה לא רע.

צ'יקו/קארצב - היה בסה"כ בסדר, לא סיים עם שער אבל שיתף פעולה יפה עם חבריו ופגש את המשקוף. | הרבה מאוד זמן אני מחכה לראות את הילד הזה בפעולה בבוגרים, היום הייתה טעימה מעניינת מאוד. חסון, חכם, בוגר, וורסטילי. מחכה לך.

פיקנטריה:

- אלון זיו המאמן של עכו כבש מולנו ב4-0

- חציצה ביציע של עכו (בין 30 אוהדים ליציע ריק)

- סידי בהיכל, כרוז מחליף (איזה כיף)

- הדשא בנתניה מתחיל להראות רע.

- טקס לאברהם בנדורי ז"ל

- רוסטם וטיבי חוזרים להרכב אחרי נצח.

- בכורה לקארצב במכבי

- "נוקמים" בעכו על אותו 4-0.

קהל:

קודם כל ציון לגנאי - כמות קהל. 2500 אוהדים במשחק כזה זאת בושה וחרפה, לא אכפת לי מכבי סל, לא משנה כמה קשה להגיע ב19:00. זה מקרה חד"פ, תתאמצו. אדישים.

לאלו שכן הגיעו - ואוו שאפו. באמת. לא היה עידוד עוצמתי או מחריש אוזניים, אבל 90 דקות של שירים וכיף ביציע עם אנרגיות וסאונד בהחלט מכובד. כל הכבוד לארגון ולכל מי שמסביב, הראתם שיש חשיבות למשחק והפכתם אותו לקרנבל.

להמשיך שלב בגביע זה הדבר החשוב ביותר, עכשיו בחזרה את הליגה. הפספוס בדרבי עדיין שם ובמשחק סופר קשה מול בית"ר חייבים לבוא אש ולחזור עם שלושת הנקודות.

שני, 21:00 , נתניה. נתראה שם.

זה לא הגיוני שכמות קהל כזאת קטנה תבוא כאילו שבהיכל יש 30 אלף מקומות ובגלל זה לא היו.

חלאס עם התירוצים המביכים האלה זה לא הגיוני שכמות כזאת קטנה תבוא למשחק כזה (היה מאוד כיף גם לראות הרבה גולים וגם העידוד היה כיפי).

משהו שמאוד הציק לי, באיזור שישבתי בצד שמאל היו כל כך הרבה אנשים עם בגד אדום, 2 עם קפוצ'ון, 1 עם מכנס אדום, עוד אחת עם מעיל אדום.

אנשים מה נדפק איתכם סעמקקק.

ואם אתם מביאים איתכם אנשים שאין להם מושג למשחק סתם בשביל הפאן ובשביל למלא את היציע, תסבירו להם שכל צבע אפשרי חוץ מאדום וירוק, זה נראה רע ומגעיל איףףף.

ולגבי המשחק, וואלה לא הרגיש לי כמו הרכב משני, זה מה שיפה ומיוחד בעונה הזו.

זה לא הגיוני שכמות קהל כזאת קטנה תבוא כאילו שבהיכל יש 30 אלף מקומות ובגלל זה לא היו.

חלאס עם התירוצים המביכים האלה זה לא הגיוני שכמות כזאת קטנה תבוא למשחק כזה (היה מאוד כיף גם לראות הרבה גולים וגם העידוד היה כיפי).

די נו אנשים עובדים מה שלא הגיוני היה היום והשעה באמת שהפעם אי אפשר להאשים אף אחד.

די נו אנשים עובדים מה שלא הגיוני היה היום והשעה באמת שהפעם אי אפשר להאשים אף אחד.

אחי 2500 זה מביך. כמו יוצאים מהעבודה לפני משחק חשוב בליגה ככה היה צריך גם היום במיוחד שזה כמו שסוייר אמר חד פעמי.

אחי 2500 זה מביך. כמו יוצאים מהעבודה לפני משחק חשוב בליגה ככה היה צריך גם היום במיוחד שזה כמו שסוייר אמר חד פעמי.

משחק חשוב בליגה בדרך כלל בשעה תשע.

משחק חשוב בליגה בדרך כלל בשעה תשע.

כן אבל אנשים יוצאים מהעבודה מוקדם כדי לצאת מהבית מוקדם או אם זה משחק חוץ בטדי/טרנר/סמי עופר. בקיצור לדעתי התירוצים לא עובדים פה והיה צריך להביא לפחות 5-6 וחבל.

יונתן כהן זה קטע, כל משחק שהוא משחק הוא הכי חלש אצלנו במשחק השוטף. מאבד כדורים, פסים לא מדוייקים, קבלת החלטות לא טובה. אבל הוא חד כמו תער באזור השער.

יונתן כהן זה קטע, כל משחק שהוא משחק הוא הכי חלש אצלנו במשחק השוטף. מאבד כדורים, פסים לא מדוייקים, קבלת החלטות לא טובה. אבל הוא חד כמו תער באזור השער.

בגלל זה אני אומר ששווה לנסות אותו כחלוץ.

בדר"כ במשחקים מהסוג הזה יש רוטציה ומשחקים יותר שחקני בית. אצלנו כרגע ב11 "החזקים" יש הרבה שחקני בית ככה שהיום זה יצא הפוך, מגניב.

כיף שדוידזאדה חזר וסבוריט לא יצטרך להשחק למוות
קצת חבל לי שטיבי לא קיבל עידוד בכל זאת...
הרבה זמן חיכית לראות את קארצב בבוגרת, מבסוט. מקווה שיוכל לשחק הרבה ב4 חודשים שנותרו (חדרה?)
למרות הכמות הייתה אחלה שירה ואווירה. עם הפנים לבית"ר, כוסאמא שלהם.

הצגה על ברצלונה ביד-אליהו והפועל לא בשלב הבא!

לילה צהוב.

דווקא יחסית הנסיעה לשם הייתה סבבה, יצאתי ב6:20 מפ"ת והגעתי בשריקה.

בושה והחרפה הכמות קהל שהגיעה, עם זאת, לפעמים יש גם משחקים כאלה ואם לומר את האמת יש משהו מיוחד וכיפי כשיש קצת קהל. כשרובו מעודד.

אין מה להגיד יותר מדי על המשחק.

אגב קארצב כבר שיחק בבוגרים נראה לי עונה שעברה נגד רעננה בטוטו

סה"כ מסתיים לו יום נפלא, התחיל בבלגן בב"ש והירידה של בית"ר מאלמוג. המשיך עם הניצחון שלנו, ההפסד של הפועל ולא ברור מי זאת הקבוצה הזאת בהיכל בכדורסל. כאילו אנחנו בספייס ג'אם או משהו כזה. שלא ייגמר לעולם

שועל בתוך הרחבה.

כשהוא רחוק מהשער הוא חלש מאוד.

אבל אני מאוהב בו ממש.

קנדיל כזאת הברקה

קארצב חייב להיות מושאל ולחזור שנה הבאה לרוטציה. חייב לקבל מלא דקות ולפרוץ קדימה, זה שם

יוני סקורר על.. את השאר יש לו, רק דורש שפשוף, ליטוש, נסיון ובטחון

מצד אחד מבין את הטענות המוצדקות למה לא לבוא - אני יצאתי מוקדם מהעבודה, עמדתי שעה בפקק ונכנסתי דקה אחרי הגול של מיכה (איזה אכזרי זה לפספס גול במשחק שהיית בו)

מצד שני ברור לכולם שאם זה היה משחק באירופה היה מלא גם בהינתן המשחק בהיכל

מצד אחד מבין את הטענות המוצדקות למה לא לבוא - אני יצאתי מוקדם מהעבודה, עמדתי שעה בפקק ונכנסתי דקה אחרי הגול של מיכה (איזה אכזרי זה לפספס גול במשחק שהיית בו)

מצד שני ברור לכולם שאם זה היה משחק באירופה היה מלא גם בהינתן המשחק בהיכל

בדיוק.

אם זה היה משחק "חשוב" יותר. היה פי 3 קהל.

חח אם זה היה דרבי/ב"ש אז המגרש היה מפוצץ גם אם המשחק היה ביום ראשון ב-8 בבוקר

היה פעם גמר גביע דרבי ב2 בצהריים בבלומפילד ביום חול.

היו 22 אלף.