Jump to content

יאניס ספרופולוס

Omer

Recommended Posts

משחק וחצי וזהו? הוא איביץ?

מזכיר לי שאמרו לי שהגזמתי לגבי סוזה באוגוסט.

היו מקרים שפספסתי, אבל בחיאת, קבוצה שנראתה כמו שונה אצל ספאחיה פתאום נראית מאומנת, מנצחת 17 הפרש במוסקבה, וקורעת את ברצלונה במחצית. וזה מאמן עם הישגים באולימפיאקוס, פעמיים גמר פיינל פור בארבע שנים, לא?

מתי ראיתם את מכבי משחקת ככה לאחרונה?

מאמן מעולה. חייב להיות פה כל עוד בלאט לא זמין.

לתת לו את המושכות גם לניהול הסגל

אפשר להגיד שזה המאמן הראשון האמיתי שהיה לנו מאז בלאט? לא נתפס שזה אותו סגל שהיה לספאחיה.

נוכח ההיסטוריה שלו באולי', אני באמת מאמין שאם יתנו לו שחקני חמישייה איכותיים הוא יוכל להחזיר אותנו לטופ. מה שהוא הספיק לעשות פה בינתיים זה לא נתפס.

עם כל הכבוד לשני המשחקים האחרונים, עוד מוקדם מידי לדעת אם מדובר בעבודה של מאמן או בגורמים אחרים כמו מומנטום, מזל, יום טוב וכו'.

מאז שספרופולוס הגיע ועד לשבוע האחרון, המשכנו לראות קבוצה בינונית ביורוליג שגם הספיקה לרשום הדחה מביכה בגביע.

נצטרך לראות לאורך זמן אם המשחקים המאוד מרשימים נגד צסקא וברצלונה הם היוצאים מן הכלל או הסטנדרט החדש.

עם כל הכבוד לשני המשחקים האחרונים, עוד מוקדם מידי לדעת אם מדובר בעבודה של מאמן או בגורמים אחרים כמו מומנטום, מזל, יום טוב וכו'.

מאז שספרופולוס הגיע ועד לשבוע האחרון, המשכנו לראות קבוצה בינונית ביורוליג שגם הספיקה לרשום הדחה מביכה בגביע.

נצטרך לראות לאורך זמן אם המשחקים המאוד מרשימים נגד צסקא וברצלונה הם היוצאים מן הכלל או הסטנדרט החדש.

you must be fun at parties

במקרה נודע לי ומטוב לב אני משתף: לפי עיתונים והודעות אוהדים ביוון, הכינוי שלו שם הוא "בולט"/"קואץ׳ בולט" (כן, באנגלית), כי זאת אחת המשמעויות של ספֵירה.

א. זה כינוי ממש מגניב וראוי לאמץ אותו.

ב. הוא יסתדר יופי עם ערן.

מאמן מעולה, המשותף לו ולאיביץ' - שניהם עברו תקופה ביוון. אולי המימד הזה של מדינה לחוצה [ומזרח תיכונית באופייה] - נותן עוד כלי-עזר בהשתלבות באווירה הישראלית.

• 2 weeks later...

מאזן ביורוליג עד יאניס:

1-6

מאזן שני המשחקים הראשונים ביורוליג עם יאניס:

0-2

מאזן ביורוליג מאז שני המשחקים הראשונים של יאניס:

9-4

גם אם נחבר את שני המשחקים הראשונים, זה עדיין מאזן חיובי, 9-6, לקבוצה שעד שהגיע ניצחה משחק אחד.

לא רוצה להיכנס ל"אם יאניס היה מתחיל את העונה" כי לעולם לא נדע, אבל בהחלט מרגיש אופטימי כל עוד הוא אצלנו.

לא יודע אם שמתם לב, אבל כשהיה כדור של אולימפיאקוס 4.4 שניות לסיום יאניס עשנ מהלך לא פחות מגאוני לטעמי: בלאט לקח פסק זמן ויצא עם תרגיל, יאניס זיהה אותו בעמידה של שחקני אולימפיאקוס ולקח פסק זמן משלו, הכין את הקבוצה לתרגיל וערער את הבטחון של בלאט שהחליף את מוציא הכדור, מה שלא עזר לו במיוחד...

בואו נאמר את זה- היכולת שראינו מול צסקא וברצלונה זו לא היכולת המייצגת כפי שמה שראינו מול באסקוניה לא מייצג. היכולת האמיתית היא איפשהו באמצע.

שימו לב לסקור שלנו במשחקים האחרונים:

99 מול ברצלונה ירד ל-84 מול פאו, ירד ל-73 מול באסקוניה ול-65 מול אולימפיאקוס. לפחות אנחנו עדיין מצליחים לגרד ניצחונות בשיניים וזה מראה על קבוצה בריאה ונלחמת, אבל היכולת רחוקה מאוד מלהיות פנטסטית. לא חושב שכרגע זה יספיק להשיג מספיק ניצחונות במשחקים הקשים שנותרו, אנחנו צריכים לראות עוד קפיצת מדרגה נגד מילאנו.