Jump to content

מכבי ת"א - הפועל עכו | נוקאאוט! המשחק הכי חשוב העונה!

Sawyerdroid

Recommended Posts

מנצל את הנושא כי לא שווה לפתוח בשביל זה נודא חדש.

יש ליואב זיו אח שגם היה שחקן.

מישהו זוכר מי זה היה?

מנצל את הנושא כי לא שווה לפתוח בשביל זה נודא חדש.

יש ליואב זיו אח שגם היה שחקן.

מישהו זוכר מי זה היה?

יאיר זיו, לא?

זה ביזיון וגם נראה רע מאוד שיש רק שלב אחד שיש בו בית חוץ וכל שאר הטורניר משחק אחד,

אבל תאכלס זה לטובתנו ולטובת שאר הגדולות אז אין לנו מה להתלונן. זה נועד לסנן קבוצות קטנות ולתת לגדולות הזדמנות לתקן אם תהיה סנסציה במשחק הראשון,

נניח ואתה משחק מול הפועל, מקבל אדום לא מוצדק לשכטר והם גונבים 1:1 ואז מדיחים אותך בפנדלים? זה נועד כדי שגם אם הם יגנבו לך משחק היתרון האיכותי שלך יבוא לידי ביטוי ובמשחק השני כבר תנצח אותם ותעבור. ועל הדרך זה מפנק את הטוטו בעוד משחק.

כל העניין הזה של מפעל גביע, לא נועד להשוות בין יכולות? לייצר הפתעות? מה חשוב כל כך בשימור הכח שכבר קיים? אפשר םשוט מראש לשחק תאגיד נגד תאגיד...

להשאיל דחוף את אוחיון, אם במשחק כזה אין לו מה לחפש , שיבין את המסר וילך לתת לפחות חצי עונת הרכב בליגה השניה כדאי להתפתח כשוער שני זה לא יקרה בקצב הזה הוא יהיה ברק לוי 2

הוא מורחק נראה לי, מאז היריקה על אוהדי בית"ר

כל העניין הזה של מפעל גביע, לא נועד להשוות בין יכולות? לייצר הפתעות? מה חשוב כל כך בשימור הכח שכבר קיים? אפשר םשוט מראש לשחק תאגיד נגד תאגיד...

אתה זה צריך לשאול את מי שהחליט על הבית-חוץ בסיבוב אחד בלבד בגביע, שזה נראה כל כך רע ולא קשור.

עקרונית אתה כנראה צודק אבל בתור אוהד מכבי? לא מפריע לי שיש לי "משחק גיבוי" למקרה שמשהו יתפקשש במשחק הראשון ובמקרה הסביר יותר שכן נגמור את העסק במשחק הראשון אני מקבל משחק נוסף לפרוטוקול להריץ שחקנים שלא מקבלים הרבה דקות, אז מה איכפת לי? זה טוב לנו.