Jump to content

אפי נווה

snufkin

Recommended Posts

ד"א: אני מאוד מקווה שאפי נווה הוא לא היחיד שיאכל אותה בפרשה הזאת, אלא גם השופטות ואפילו המתמחה.

בעידן של היום עם כל ה-METOO הן לא יכולות יותר לשחק על הקטע של "הגבר החזק שלא הצלחתי לעשות משהו נגד המעשים שלו"

בדיוק, אם אותו מאשימים בקבלת שוחד מיני, אז הן מואשמות במתן שוחד מיני, נשים כאלו לא יכולות לכהן כשופטות במדינת ישראל, כי לאף אחד לא יהיה אמונה שנשים כאלו יעשו משפט צדק.

ד"א: אני מאוד מקווה שאפי נווה הוא לא היחיד שיאכל אותה בפרשה הזאת, אלא גם השופטות ואפילו המתמחה.

בעידן של היום עם כל ה-METOO הן לא יכולות יותר לשחק על הקטע של "הגבר החזק שלא הצלחתי לעשות משהו נגד המעשים שלו"

עוד 20 שנה, פרסומת לידיעות.

"מחר במוסף לשבת, ראיון מיוחד עם שרת המשפטים החדשה בר-כץ. על האונס שחוותה בתחילת דרכה המקצועית ואיך למרות זאת התגברה והפכה לאטוריטה מקצועית ולאושיה פוליטית וכן על השתתפותה באח הגדול vip וגם על השנה הקשה בחייה. תרגיש בבית...ידיעות אחרונות

עוד 20 שנה, פרסומת לידיעות.

"מחר במוסף לשבת, ראיון מיוחד עם שרת המשפטים החדשה בר-כץ. על האונס שחוותה בתחילת דרכה המקצועית ואיך למרות זאת התגברה והפכה לאטוריטה מקצועית ולאושיה פוליטית וכן על השתתפותה באח הגדול vip וגם על השנה הקשה בחייה. תרגיש בבית...ידיעות אחרונות

תודה.

מסתבר שהוא גם שכב עם סטודנטית למשפטים יום לפני הבחינה שלה בתמורה לזה שידליף לה את השאלות ואחרי שהם עשו את זה..הוא לא הדליף לה את השאלות.

הזיינת וגם דפקת?

מסתבר שהוא גם שכב עם סטודנטית למשפטים יום לפני הבחינה שלה בתמורה לזה שידליף לה את השאלות ואחרי שהם עשו את זה..הוא לא הדליף לה את השאלות.

הזיינת וגם דפקת?

אסור לשלם על מין בארץ.

הזיינת וגם דפקת?

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה בן שרמוטה

הזיינת וגם דפקת?

לפחות דאג לה לפאקטור...

טוב תשמעו, זה כבר עצוב. מסתבר שמישהי שכבה איתו בשביל לקבל תוספת זמן במבחן.

זה כבר להוריד את הזנות לזנות.

250.png

251.png

252.png

"פעם, בזמן הסקס כתבתי לו שאני רוצה שהוא יעשה אותי ביום שהוא יסמיך אותי להיות עו"ד", היא כתבה לו. במסגרת ניסיונותיה לכאורה לקבל סיוע בבחינה, מספרת המתמחה שפנתה לנוה כדי לקבל תוספת זמן – לאחר שכזו לא אושרה לה. כעבור כמה חודשים היא עידכנה שקיבלה את תוספת הזמן המיוחלת, אך לא פירטה כיצד.

למרות זאת, בסופו של דבר, נכשלה המתמחה בבחינה. "זה נגמר מאמי", היא כותבת למקורב. "הוא גם לא התכוון להביא לי את הבחינה מעולם. סתם שיחק בי, זיין וזרק. יצאתי סתומה. פשוט רוצה לשכוח שבכלל הכרתי אותו".

אפי נוה התפטר היום מתפקידו כראש לשכת עורכי הדין, ובבוקר נחקר בפעם השנייה במשרדי להב 433 של המשטרה. ל-ynet נודע כי מלבד הקשרים לשופטת ולעורכת הדין (אשת השופט) שנחקרו אתמול, במשטרה ביקשו לברר לגבי קשריו עם עורכת דין נוספת ושתי מתמחות.

נשים מציעות את גופן כשוחד מיני בפני פרצוף הצדק עצמו במדינה הזאת... והצדק בא ומזיין אותן בתחת. עולם הזוי.

באופן מעניין, הצדק האמיתי (ולא האדם הבזוי הזה) מתגלה עכשיו, ואותן הנשים, אני מקווה, יאבדו את הקידום שהן קיבלו רק מלהיות זונות. לגבי אפי? מאסר עולם, אני מקווה. לא פחות.

איך ביל בר אמר: "מאכילים אותנו בכ"כ הרבה שטויות, מכינים אותנו לדברים שלא יעזרו לנו בשום מצב בחיים בתור גברים. מלמדים אותנו איך להתרחק במקרה ואנחנו פוגשים נמר, וכל השטויות האלה בנשיונל ג'יאוגרפיק, אבל לא מלמדים אותנו על הדבר הזה שנמצא לנו בין הרגליים אפילו לא דבר אחד".

אף אחד לא לימד את אפי נווה איך לשלוט בטסטוסטרון שלו כשהוא מקבל כוח.

לא מבין איך הזונה הזו יוצאת בלי כלום.

שותפה לפשע לא פחות ממנו.

הקטע הכי מצחיק זה שאח"כ אותה זונה (או מישהי דומה לה) יכולה למצוא עת עצמה תוקפת צרכני זנות או באיזו ועדה למיגור זנות.

גם כן הטוויטר הזה

לקרוא לנשים שהיו איתו קורבנות זה הכי אנטי פמיניסטי, זה אומר שאת חושבת שהנשים הן מטומטמות שלא יודעות מה הן עושות. (כףכף תחסוך את התגובה הצפויה שלך)

הפמיניזם החדש יורה לעצמו ברגל מרוב מיזאנדריות

סעמק, איך אצלי בתואר הייתה מרצה מילפית ולא חשבתי להציע לה שוחד מיני?

גם עם המבוגרות הייתי הולך אם הייתי יודע שזה יקל עליי.

הייתי צריך ללמוד משפטים ולא מדעי המחשב.