Jump to content

משחקי הכס עונה אחרונה 14.4 (כולל ספויילרים!)

הנדון

Recommended Posts

מישהו ראה את הסרטון של המזרקות בבלאגיו בווגאס שהעלו?צמרמורת אשכרה חחח רק המנגינה עשתה לי חשק להתחיל הכל מהתחלה

מישהו ראה את הסרטון של המזרקות בבלאגיו בווגאס שהעלו?צמרמורת אשכרה חחח רק המנגינה עשתה לי חשק להתחיל הכל מהתחלה

כן מטורף.

מבחינתי, רק מי שהתחיל מהספרים יכול לבוא בטענות ולזרוק איזה קללה, לא הטרמפיסטים שבאו בעקבות הסדרה.

אתה מסתלבט ? השקעתי בספרים האלה זמן, כסף, רגשות וציפייה בלתי נגמרת. לא מגיע לנו לקבל את הסוף כמו שצריך ? הוא שמן בן זונה, במיוחד אם מה שיועד כתב נכון והוא בכלל לא מתכוון לפרסם, בן אלף זונות

היו תיאוריות שמלך הלילה זה בראן

בראן הוא אחד הדמיות עם הכי הרבה תואריות לגביו

גם התאוריה שאמרה שבראן סטארק הוא בראן הבונה(שבנה את ווינטרפל, החומה , המגדל באולדטאון ועוד) והוא קשור לכל הבנית הסיפור בגלל זה שהוא הולך בזמן, כמו במקרה הזה טוענים שהלך לאבא של דיאנריס המלך המשוגע ואמר לו לשרוף את כל הגופות באש ואז התפתח הטעות ששרף את 2 הסטארקס וכ'ו...

עוד תאוריה פופולארית שמלך הלילה הוא סטארק, אח של בראן הבונה, שגורש למשמר הלילה, היה הראש המשמר והתחתן עם אישה כזו והפך לדבר כזה בסוף אחרי שגורש ...

מת לדעת איך מגיעים לתאוריות האלה, רמזים בספרים? כי לא קראתי

בגדול כן, יש לאנשים יותר מדי זמן פנוי בין ספר לספר והציפייה גורמת לקרוא את הספרים כמה וכמה פעמים ולהבין דברים בקריאה שניה או שלישית שהם לא ראו בקריאה ראשונה.

יש ברדיט סקטור שלם של תאוריות, למשל משם הגיע R+L=J (ראיגר וליאנה = ג'ון). ועוד ועוד

https://www.reddit.com/r/asoiaf/

יש ברדיט סקטור שלם של תאוריות, למשל משם הגיע R+L=J (ראיגר וליאנה = ג'ון). ועוד ועוד

https://www.reddit.com/r/asoiaf/

תזכיר לי, איך הגיעו לR+L=J? בקטע של האותיות כאילו

זה שם התאוריה, ככה מתייחסים אליה כשמדברים עליה

אה, חשבתי שהיו רמזים עם האותיות במהלך הסדרה או משהו בסגנון.

הייתי בטוח שלא אצליח להספיק צפייה חוזרת אבל עוד מעט מתחיל את קרב הממזרים ככה שנשארו לי 2 פרקים של עונה 6 + 7 של 7 עד העונה השמינית. אש

הייתי בטוח שלא אצליח להספיק צפייה חוזרת אבל עוד מעט מתחיל את קרב הממזרים ככה שנשארו לי 2 פרקים של עונה 6 + 7 של 7 עד העונה השמינית. אש

פיי אתה חזק מתי התחלת? הפעם עשיתי צפייה רק בעונה 7.

הזמנתי את 4 הספרים הראשונים מחו"ל לאחר שהתלהבתי מהעונה הראשונה.

אחר כך קניתי גם את החמישי.

מאז זה קצת מבאס כי אני כבר כמעט ולא זוכר מה קורה בספרים האחרונים בעוד שהסדרה זכורה חזק. ואם לא ייצאו הספרים האחרונים, אז זה גם יישמר ככה בהמשך, כי איזה חשק יהיה לי לקרוא את הספרים מחדש אם אני יודע שאין סוף?

פיי אתה חזק מתי התחלת? הפעם עשיתי צפייה רק בעונה 7.

אמצע פברואר. 60 יום כדי לראות 67 פרקים אבל היו ימים שלא יצא לי לראות פרק ככה שחשבתי שלא אספיק אבל סגרתי את הפער.

אה התאוריה היא מסביבות 2006, מהספרים. מה שכן בעונה ראשונה של הסדרה היה לזה איסטר אג - שים לב משמאל לג'ון סנו מה רשום על הקיר.

DURgqRH.png

אז סיימתי לראות מחדש את העונה הראשונה והבנתי שאין לי מספיק זמן לסיים הכל עד שיתחיל

למישהו יש ריקאפ טוב של עונות 2-7?

2: "הבוקר שאחרי" נד סטארק, רוב מוביל צבא ומנצח באופן שלא משפיע על העלילה, סטאניס מוביל צבא ומפסיד

3: שלטון לאניסטר מתחזק, ג'ופרי ממשיך להיות שמוק, החתונה האדומה

4: ג'ופרי מת, המשפט של טיריון, קרב על החומה

5: שלטון טומן, ההומלס האנרכיסט בקינגס לנדינג עולה, סטאניס מת, ג'ון מת

6: ג'ון חוזר, עוד שטויות עם האנרכיסט, קרב הממזרים, האנרכיסט מת, טומן מת

7: סרסי מלכה, דינאריז באה לווסטרוז, מבצע בצפון, דודה שוכבת עם אחיין