Jump to content

משחקי הכס עונה אחרונה 14.4 (כולל ספויילרים!)

הנדון

Recommended Posts

דה טיקלר ופוליבר האקן גאקר הרג

נכון דה טיקלר ג'אקן

ג'אקן הרג את אמורי לורץ שאם אני לא טועה גם היה ברשימה, פוליבר בוודאות אריה כי היא אמרה לו את המשפט עם הקיסם

אם יש משהו שמעבר אותי לטים בוסה והמאוכזבים זה אם הדמות הגרועה בהיסטוריה, השנואה עליי בסדרה והכי פחות ראויה תשב איכשהו כל הכסא. ג'ון.

זה יגרום לי להתהפך על הסדרה על מלא.

אם יש משהו שמעבר אותי לטים בוסה והמאוכזבים זה אם הדמות הגרועה בהיסטוריה, השנואה עליי בסדרה והכי פחות ראויה תשב איכשהו כל הכסא. ג'ון.

זה יגרום לי להתהפך על הסדרה על מלא.

לפחות יורון מת

לצערנו ג'ון סנואו הכושל יהיה משהו כמו מלך מעבר לקראת דמוקרטיה, לשם זה הולך אלא אם יעשו לנו טוויסט מטורף. הוא כמו השפוט בהישרדות שכל פעם נדבק למישהו חזק שמוביל אותו עד לגמר ובסוף זוכה.

לפחות יורון מת

הדמות היחידה שיותר גרועה מג'ון בסדרה. באמת.

היא מסמלת באמת את מה שרע במשחקי הכס ב2 עונות האחרונות.

דמות שלא קשורה לכלום, מופיעה משומקום ונעלמת בשניה בכל מקום במפה כדי לשרת את העלילה עם 0 בניה או הגיון.

המוות שלו היה כמובן רגע השפל, ה"אני הרגתי את ג'ימי לאניסטר" למצלמה היה באמת השיא. לא היה קל לבליעה.

אין דמות יותר גרועה מריקון סטארק

התלונות שלך לריקון הן שהוא רץ בשלג ישר במקום לזוז לצדדים. במשך 2 דק באחד מהפרקים הכי טובים שידעה הטלוויזיה. יצירת מופת ששינתה את פני הטלוויזיה.

(אגב במשחק של לקטול את משחקי הכס עונות קודמות במשרד הוכחתי שבפרק הזה קלוש יותר מכל דבר שקרה בעונה 8)

ג'ון סנואו חירבן 5 עונות של הסדרה הפשוט ללכת בשלג (גם, רק ישר.), קבלת החלטות עלובה ומביכה כדרך חיים וכמובן ההרגל לא לשכב עם נשים שוות בלי סיבה (גם כשהוא בתול!!)

איזה דמות נוראית.

סנואו ידוע כדמות מיותרת, בכל קרב שצוין הוא היה פחות מסאם בתרומה שלו...אבל ריקון אמור להיות סטארק, הילד הזה כלכך לא חשוב ואין בו כלום, לא קשור לאריה, סאנסה או אפילו בראן.

ג׳יימי לאניסטר, אולי הדמות המרתקת בסדרה עובר תהליך מטורף של גיבור אמיתי מהפרק הראשון עד לעונה הזו שהגיע להילחם בווינטרפל לצד הסטארקים, בסופו של דבר סצינה לפני שהוא מת אנחנו מקבלים ממנו ״שיזדיינו כל החפים מפשע״ ואז הוא איכשהו נכנס לעיר שצבא שלם שומר עליה(שוב, מחוץ לחומות).

לא כיף להיות במחנה ההייטרים אבל קשה לי שלא.

סוייר מהתגובות שלך עולה תמונה ברורה - השלמת עם זה שמשחקי הכס היא סידרה בינונית ומטה, אתה לא מחפש בה שום דבר מיוחד ואתה נהנה ממנה כמו שהיא.

נשבע לך, מקנא בך. מקנא פה בכולם שיצאו מהפרק אתמול בהתרוממות רוח. לא כיף לי להתבאס, נשבע. לראייה, אני לא מתיימר להיכנס פה לויכוחים ונכנס לפרטי פרטים של כל סצינה. קודם כל כי אין לי כוח והרשימה ארוכה מדי, אבל בעיקר כי לא המטרה שלי להראות כמה אני מכיר את הסידרה בע"פ ואוהב אותה ממש.

אני לא מסוגל להשלים עם הדבר הזה. מבחינתי לקחו יצירת אומנות מהמטורפות בהיסטוריה ואחרי שעשו לה עיבוד קולנועי המשובח ביותר שהיה פה לספר כלשהו בעונות 1-4, פשוט החליטו לשחוט את היצירה החל מעונה 5. וככל שעובר הזמן והם תלויים יותר בעצמם ככה הם שוחטים אותה יותר, עד שמגיעים לעונה הזו - שאמורה להיות הקליימקס המטורף בהיסטוריה של הטלוויזיה - ומה שיוצא זה הכי זבל מכל הסידרה ביחד. הפער בין הציפייה הטבעית לבין התוצר הוא בלתי נתפס.

פשע מלחמה הפרק הזה. אין תיאור אחר.

ומוכן לשחק איתך את המשחק שלך על כל סצינה מ1-4.

בוסה אני באמת שאול אם אתה כל כך סובל כבר כמה עונות למה אתה המשכת לראות את זה? באמת נשגב מבינתי למה אנשים רואים סדרות רק בשביל לקטול אותן ושהם מתענים ולא נהנים. זאת לא מכבי אף אחד לא יקרא לכם אוהדי הצלחות אם תפסיקו לראות אותה בגלל שאתם חושבים שהסדרה לא טובה.

עוד שאלה אם ראית 'אבודים' ואם כן מה הייתה דעתך על העונה האחרונה והסיום?

סוייר מהתגובות שלך עולה תמונה ברורה - השלמת עם זה שמשחקי הכס היא סידרה בינונית ומטה, אתה לא מחפש בה שום דבר מיוחד ואתה נהנה ממנה כמו שהיא.

נשבע לך, מקנא בך. מקנא פה בכולם שיצאו מהפרק אתמול בהתרוממות רוח. לא כיף לי להתבאס, נשבע. לראייה, אני לא מתיימר להיכנס פה לויכוחים ונכנס לפרטי פרטים של כל סצינה. קודם כל כי אין לי כוח והרשימה ארוכה מדי, אבל בעיקר כי לא המטרה שלי להראות כמה אני מכיר את הסידרה בע"פ ואוהב אותה ממש.

אני לא מסוגל להשלים עם הדבר הזה. מבחינתי לקחו יצירת אומנות מהמטורפות בהיסטוריה ואחרי שעשו לה עיבוד קולנועי המשובח ביותר שהיה פה לספר כלשהו בעונות 1-4, פשוט החליטו לשחוט את היצירה החל מעונה 5. וככל שעובר הזמן והם תלויים יותר בעצמם ככה הם שוחטים אותה יותר, עד שמגיעים לעונה הזו - שאמורה להיות הקליימקס המטורף בהיסטוריה של הטלוויזיה - ומה שיוצא זה הכי זבל מכל הסידרה ביחד. הפער בין הציפייה הטבעית לבין התוצר הוא בלתי נתפס.

פשע מלחמה הפרק הזה. אין תיאור אחר.

ומוכן לשחק איתך את המשחק שלך על כל סצינה מ1-4.

יאללה בוא נתחיל, תתן סצנות שאהבת ואני אחריב אותן. יהיה כיף.

אהבתי את הכיוון הכללי גם של העונות האלו ואני מבין שלסיים סדרה ולסגור את כל הפינות בצורה הגיונית ושחיה בשלום עם כל הקווים הפתוחים זה משימה שונה לגמרי מאשר לקחת כמה קווי עלילה וללכת לאן שרוצים כשכל פעם שאתה נתקע אתה יכול להרוג מי שבא לך כי יש מלא דמויות ואין עוד סוף והכי הרבה יש לך "קסם ודרקונים" בכל פעם שאתה נתקע. זה ככ קל.

אתה חושב שיש סוף נכון? או עדיף בהרבה? או שמרטין יסיים את זה בסגירה קסומה וקוהרנטית של הכל? אז לא. הוא לא, ואין. וזה מה יש - וזה מעולה.

שאני משתגעת מחריבה את מעלה המלך הסטארקים צריכים לסגור מולה את הסוף. הכל טוב, הכל מתיישב מעולה עם הסדרה.

מפריע לך המהירות שהסלים המצב שלה, ההגזמה בפעולה וכל מני סצינות יורון וחוסר אחידות בכוח של דמויות (ודרקונים נגד עקרבים) גם לי.

מכאן להגיד שלקחו יצירת אומנות וחירבנו אותה?

זה מה יש, זה מה שהיה מהתחלה וככה זה יסתיים.

מאחל לכם מכל הלב שהוא כן יסיים את הספרים כדי שתוכלו להתאכזב מהם/להבין שזאת הסדרה והיא מעולה ככה. כל ההייפ שמרטין מייצר רק כדי להאדיר את עצמו ואת מה שיכל להיות אם זה היה בדרכו, שטויות.

קיצר, בוא נתחיל לשחק.

בוסה אני באמת שאול אם אתה כל כך סובל כבר כמה עונות למה אתה המשכת לראות את זה? באמת נשגב מבינתי למה אנשים רואים סדרות רק בשביל לקטול אותן ושהם מתענים ולא נהנים. זאת לא מכבי אף אחד לא יקרא לכם אוהדי הצלחות אם תפסיקו לראות אותה בגלל שאתם חושבים שהסדרה לא טובה.

עוד שאלה אם ראית 'אבודים' ואם כן מה הייתה דעתך על העונה האחרונה והסיום?

רמת הסבל מתגברת בהדרגה. עונה 5 הייתה נוראית אבל עדיין רכבה על הגלים של הקודמות+כמה קווי עלילה מעניינים שנשארו+הרדהום. עונה 6 הייתה טובה מהחמישית לדעתי אבל התחילה את הנטייה לחוסר ריאליזם מוגזם, להיעדר בנייה טובה של תהליכים ודמויות ולהאדרת הגיבורים הטובים ושמירה עליהם בכל מחיר. אבל היה שם את הודור.

עונה 7-8 גרועות בכל קנה מידה, גם ביחס לסדרות אחרות ובטח ביחס לעונות הקודמות. אני רואה כי אני מושקע מדי, כי ממש ציפיתי לראות מה הסוף יהיה, כי יש תקווה וציפייה שהם יחזרו לעצמם בכל פרק מחדש. וככל שמתקדמים ככה רמת האכזבה עולה.

סוייר - דווקא לא האנדגיים מה שביאס אותי. דאני משתגעת ושורפת הכל זה אחלה של סיום ואם אני צריך להמר זה גם יהיה הסיום של הספרים. הדרך שבה הגיעו לשם כתובה כלכך רע, התהליכים שהדמויות עברו (בושה לקרוא להם תהליכים) ככ רדודים וחסרים, כלכך הרבה חורים בעלילה וחורים בהיגיון הפנימי. כל זה זה בידיוק לחרבן יצירת אומנות.

נשגב מבינתי איך סיפור כלכך עמוק, שכלכך הרבה אנשים מתעמקים בו ומוציאים ממנו תיאוריות מדהימות שיושבות בול על קווי העלילה, מציגות תהליך מעולה והיגיון פנימי שכלכך חשוב לכל המעריצים בכל התאוריות, הופך לכזה זבל בידי מי שמתיימרים להיות כותבים מהמעלה הראשונה בעולם. פושעים.

ויאללה - נד סטארק מאבד את הראש. שוט.

אכזרי מצידך להתחיל עם הסצנה האהובה עליי בסדרה ובטלווזיה בכלל. אבל יאללה, בואו נהנה.

קודם כל, רשת הילדים האלו. איך ילדים קטנים שאין שום הסבר או סיבה ליכולות שלהם או מה עשה אותם כאלו חולים ככ טובים בהתנגנבויות ולהכיר את האזור ולעבוד בצוות בלי טעויות ולהרוג לוחמים גדולים וחזקים מהם וכו' וכו' זה פשוט פתרון קל ומזלזל באינטליגנציה שלנו לבצע דברים.

לגבי כל ההתנהגות של הדרור העליון בפרק הזה, 0 היגיון. להמשיך ככה שסרסיי לא שם, מה האינטרס לא לתת למרגורי לברוח - בלי מתקבל על הדעת שבשניה שהיא ראתה שטומן + סרסיי לא שם היא נשארה שם שניה, הרבה לפני שהתחילה כל המוזיקה המרגשת.

גם על ההבדלים בהשפעה ובתצורה של הווילדייפר לטובת הסדרה בהבדלים בין הקרב על הבלאקווטר לבין הקרב הזה אפשר לשפוך לא מעט מלל.

אבל בגדול הבעיה הראשית כמו בכל טוויסט היא איך הדמות בעלת הכוח אכלה את המהלך. פה זה בעיקר הדרור העליון, שהיה מספיק חזק בעיר ובשליטה כדי לדעת מה קורה לו מתחת לאף, או לדמיין שזאת אופציה בטח אחריי הבלאקווטר והידיעה שזה קיים ואחריי כל מה שעשה לסרסיי שכל בר דעת בממלכה היה יודע שהיא לא תעבור על זה בשתיקה ובטח לא על המשפט. ובכל זאת.. הוא עמד שם כמו אידיוט וחיכה למותו.

כי הוא איש דתי ומאמין באלוהים שיסדר לו הכל? אם זאת הסיבה אז זאת הכתיבה הכי גרועה שיש.

נד סטארק זה ככ קל. לקחו את הדמות הראשית וערפו לה את הראש.

גם כאן צירוף מקרים נוח למדי ולא מאוד הגיוני של דברים שהובילו לרגע הזה.

הכי מטומטם זה כל ההתנהלות של נד סטארק בכל העונה הזאת, שכן הוא מכניס את עצמו לכל פינה אפשרית כדי למות, כמעט כאילו הוא מנסה למות. זה מתיישב עם הדמות שלו נהדר אבל זה רק בגלל שהיא נבנתה כדי להיות מפגרת במשחק ולמות בסוף הפרק מה שלא מתיישב עם זה שהוא הגיע לגיל ולמעמד הזה. נו טוב.

איך גופרי "מתהפך/מסלים ממש" בצורה שמפתיעה את סרסיי (אמא שלו!!) שבדיוק הרגע מאבדת עליו שליטה (אבל חוזרת כן לשלוט בו אחכ בעונות הקרובות)

למה נד לא צעק בשניה האחרונה לפני שמת את האמת? למה הוא לא חשף את הסקנדל? למה הוא מהתחלה לא הגיע עם צבא? למה הוא בכלל נשאר שם אחרי שרוברט מת?

לכל אלו יש תשובות, טיפשיות מאוד לדעתי. אם אני נד סטארק הראש שלי פשוט לא נערף.

אני חושב שהסצינה בספט הייתה די צפויה ולא כתובה למשעי, בהתאם לזה שהייתה בעונה 6, אבל בדומה לממזרים הייתה מופתית ברמה הקולנועית וגם לא סבלה מחורים גדולים *מדי*.

הילדים - ילדי אשפתות שחיים את זה שנים. אריה בתור ילדה של ימין המלך שוטטה והכירה כל פינה, אין סיבה שילדי המשרתים לא יכירו. עשו את זה שנים כשעבדו אצל ואריז ואחכ אצל קייבורן. היגיון פנימי טוב מספיק.

הדרור - היה שיכור כוח. בניגוד לעונות המתקדמות, פה התהליך היה קוהרנטי וברור, החל מהפעם הראשונה שראינו אותו בעונה 5. 2 עונות שלמות הוא עובר תהליך, משתלט על הכתר, משפיל את סרסי, מעביר את מרג'רי לצידו. הוא בטוח שסרסי גמורה. להגיד שכל בר דעת בממלכה חשב אחרת זה שטויות, רק הצופים ידעו אחרת. וזה החלק המאכזב, וזה מה שהפך את זה לצפוי - היה עדיף שגם אנחנו לא היינו יודעים - אבל זה לא הופך את זה לחור.

נד:

צירוף מקרים נוח? על מה אתה מדבר? כל מה שקרה לאורך כל העונה הוביל לסצינה הזו צעד אחר צעד, איך אפשר לקרוא לזה צירוף מקרים?

אני הראשון שאסכים שנד אידיוט, בדיוק כמו ג'ון, אבל הדמות שלו מאד ברורה, קוהרנטית ועקבית. הוא עובד בהתאם לסולם ערכי ברור. כתבת את זה בעצמך. זה לא מתיישב עם זה שהגיע לגיל ולמעמד? למה? במקרה היה בצד המנצח של מרד, ובאותה מידה היה צריך למות בקרב מול ארתור דיין ולמזלו האולנד ריד הציל אותו. מתיישב והגיוני.

ג'ופרי נבנה לאורך העונה כולה. מהסצינה עם אריה וניימריה, דרך הכאפות מטיריון, דרך ההכתרה וכלה בעריפת הראש של נד ובסצינה עם סאנסה. ילד, בדגש על ילד, חרא ומפונק שבטוח שהכל מגיע לו כי הוא הנסיך, ואז גם מקבל באמת את הכוח הזה ועושה מה שבא לו כי הוא המלך. כי ככה זה עובד במציאות.

למה לא חשף את האמת - כי בעולם של משחקי הכס, כמו בעולם האמיתי, כדי לחשוף "אמת" צריך או הוכחה מספיק טובה, או כוח מספיק גדול לגבות אותה. הוא עבד על הוכחה, מצא משהו, ואז עבד על כוח מספק לגבות אותה. נכשל ואיבד את הראש. לא מבין איפה הבעיה, כאילו אם היה צועק רגע לפני ההנפה "ג'ופרי ממזר" או "אני אבא של עורב" זה היה מזיז למישהו.

למה לא הגיע עם צבא - למה כן? הוא היה צריך לצפות שרוברט ימות?

למה נשאר אחרי שרוברט מת - זה מקבל תשובה מפורשת בשיחה עם רנלי כשהוא בורח. היה בטוח בעצמו מספיק בעקבות הדיל עם בייליש.

הפסדת.

אז ההבדל בין הדרור העליון לדאיינריז זה שהיה לו יותר זמן בתהליך? זה מה שאמרתי מהתחלה. הכל אפשר לבקר וכל דמות יכלה לפעול אחרת, בעונה הזאת הביקורת והיחס ככ מטורף ומוקפד שכל דבר מקבל אור זרקורים משוגע ומלא בביקורת.

אפשר להגיד בדיוק באותה מידה שזה היה אמין שהוא יחשוב שסרסיי גמורה אז זה אמין שגאיינריז היא טראגריין והם משוגעים והטלת מטבעות וזה הגיוני. אני יכול לפרוט פה את אלף הסיבות שהובילו אותה לזה וכל מה שאיבדה.. כמו שהדרור צבר כוח היא איבדה. זה בדיוק העניין, כמעט כל מהלך שנעשה איי פעם היה ניתן לצפות שהצד השני יגיב אחרת, בצורה שלא נוחה לתסריטאים. אבל זאת סדרה, אז הם מגיבים הכי הגיוני שאפשר בהתאם לתסריט. איפה יותר ואיפה פחות.

לא הפסדתי כמו שאף אחד לא הפסיד בדיונים מולי כשנתתי סיבות הגיוניות לכל מה שקרה, זה הסברים להתנהגויות של אנשים.

אני לא אומר שהמוות של נד ושעונה 7 נעשו באותו התחכום או רמת הגימור, ממש לא. אני אומר שאפשר לתקוף את שניהם ואפשר להגן על שניהם.

השאלה היא למה ככה מחפשים את זה עכשיו בעונה 8 ולמה לא חיפשו בעונה 4.

ועם התשובות המפורטות והיפות שנתת, עדיין לא השתכנעתי עד הסוף. להגיד שלא היה אפקט לצעוק שגופרי הוא הבן של סרסיי וג'ימי ואת כל מה שקרה שם.. להגיד שזה לא היה עושה אפקט? לא מסכים בלשון המעטה.

סרסיי שלטה והפכה החלטות ורעיונות של גופרי בעונות שלאחר מכן. רק כאן לתסריטאים היה נוח להשאיר אותה בהלם וחסרת תגובה, כי.. זה מה שהם רצו שיקרה.

(שלא נדבר על זה ששלחת אותי למצוא חורים בקטע שראיתי פעם אחרונה לפני לא יודע 5 שנים? 7? אנערף. בטוח שאנשים פה שראו לא מזמן יוכלו לתת לך עוד הרבה סתירות וחצאי הגיון של דמויות במהלך שהתרחש)

אתה נותן גיבוי עיוור עכשיו ומדבר סתם. איך אפשר לטעון שתהליך שדמות עוברת במשך 2 עונות שוות ערך לתשובה בעקבות משפט והאשמת "היא משוגעת, זה בגנים"? אתה אמיתי?

וואלה, הייתי מקבל גם הסלמה מהירה ככ אם היה בה איזה שהוא היגיון פנימי. הייתי אומר שזו כתיבה לא טובה, אבל לפחות יש היגיון מסויים. נניח, אם סרסי לא הייתה נכנעת. אם דאני הייתה מאבדת מישהו באותו רגע מה שהיה גורם לה לאבד את העשתונות. אבל קרה בדיוק הפוך, כולם נכנעו והיא השיגה בדיוק את מה שרצתה - ואז החליטה לעשות ג'נוסייד ברמה של לעבור רחוב רחוב. מה? למה? מה האינטרס? איך אפשר להגן על השטות הזו?

לא הפסדתי כמו שאף אחד לא הפסיד בדיונים מולי כשנתתי סיבות הגיוניות לכל מה שקרה, זה הסברים להתנהגויות של אנשים.

אני לא אומר שהמוות של נד ושעונה 7 נעשו באותו התחכום או רמת הגימור, ממש לא. אני אומר שאפשר לתקוף את שניהם ואפשר להגן על שניהם.

השאלה היא למה ככה מחפשים את זה עכשיו בעונה 8 ולמה לא חיפשו בעונה 4.

ועם התשובות המפורטות והיפות שנתת, עדיין לא השתכנעתי עד הסוף. להגיד שלא היה אפקט לצעוק שגופרי הוא הבן של סרסיי וג'ימי ואת כל מה שקרה שם.. להגיד שזה לא היה עושה אפקט? לא מסכים בלשון המעטה.

סרסיי שלטה והפכה החלטות ורעיונות של גופרי בעונות שלאחר מכן. רק כאן לתסריטאים היה נוח להשאיר אותה בהלם וחסרת תגובה, כי.. זה מה שהם רצו שיקרה.

איזה אפקט זה היה עושה? הרי פשוטי העם גם ככה שמעו את השמועות, ואת ההצהרה נד כבר נתן באולם הכס רגע לפני הבגידה של בייליש, אז מה האפקט?

סרסי גם שלטה בג'ופרי בעונה הזו, בדיוק כמו בעונות הבאות, בתחכום אימהי. זה עדיין לא עזר לה להשתלט עליו במצבים שבהם הוא עמד כמלך והיא כאמא, כשהיא ידעה שהיא לא יכולה לערער עליו? דוגמא טובה נוספת זה השטויות שהוא עשה בחתונה שלו. זה ממש לא נוחות תסריטאית, זה כתוב מצוין, עכבי ואמין. כל מה שעונה 8 לא.

אתה נותן גיבוי עיוור עכשיו ומדבר סתם. איך אפשר לטעון שתהליך שדמות עוברת במשך 2 עונות שוות ערך לתשובה בעקבות משפט והאשמת "היא משוגעת, זה בגנים"? אתה אמיתי?

וואלה, הייתי מקבל גם הסלמה מהירה ככ אם היה בה איזה שהוא היגיון פנימי. הייתי אומר שזו כתיבה לא טובה, אבל לפחות יש היגיון מסויים. נניח, אם סרסי לא הייתה נכנעת. אם דאני הייתה מאבדת מישהו באותו רגע מה שהיה גורם לה לאבד את העשתונות. אבל קרה בדיוק הפוך, כולם נכנעו והיא השיגה בדיוק את מה שרצתה - ואז החליטה לעשות ג'נוסייד ברמה של לעבור רחוב רחוב. מה? למה? מה האינטרס? איך אפשר להגן על השטות הזו?

קודם כל קראת מה כתבתי, בתסריט שלי שסרסיי עושה איזה תרגיל מסריח שלא עובד לה אחרי הפעמונים ודאני מחסלת מלא אבל בצורה יותר סבירה היה עובר הרבה הרבה יותר טוב אצלי. הרבה. גם כתבתי שאני מבין למה בחרו לעשות כך ואני מצר על כך.

אבל להגיד שדאני לא עברה תהליך? זה הזיה. אמנם העונה הזאת קצרה אבל במשך העונה הקצרה הזאת היא ממש איבדה הכל. וראיתי.

את 2/3 הדרקונים ילדים שלה. אהבת העם, חברה הכי טובה, חבר הכי טוב. יועץ, היועץ השני, המאהב שלה + הקליים לכתר.

היא איבדה בעונה אחת מה שהיא צברה בכל ה7 הקודמות. אם זאת לא הסיבה לקבל סנאפ ולשרוף הכל, מה הסיבה?