Jump to content

משחקי הכס עונה אחרונה 14.4 (כולל ספויילרים!)

הנדון

Recommended Posts

עכשיו היא במעלה המלך, אבל במקור היא הלכה לדרגונסטון(שזה סמוך מאוד) כדאי לתכנן את המהלכים הבאים לקראת מצור, אפילו היא לא הבינה עד כמה לא כדאי לזלזל בלניסטרים.

רק אני היתי מת שיחזירו את הבנים השניים ודריו נהאריס...

אני מבין את מה שאתה אומר. לעבור לדרגונסטון באמת היה מהלך מטומטם. הם היו צריכים להשאר ביבשה איפה שיש להם יתרון צבאי מובהק. במיוחד שלעבור לדרגונסטון לא היה מחזק אותם בשום דרך נראית לעין ואף מאפשר לצי של גרייג'וי לתקוף ולכתר אותם.

כן, אתה צודק. יש עוד שאלה חוץ מאלה שכתבת - איך הוא נכנס לווינטרפל עם קרוסבו ואף אחד לא אכפת לו? אני נוטה כבר לקבל את ההנחתות האלה וזהו. מה שכן, לגבי זה שפשוט קיבל את המילה והלך, אפשר איכשהו להגיד שמהניסיון שלו עם טיריון וגיימי הם עומדים במילה שלהם. עדיין, הייתי מצפה שיבקש את זה כתוב וחתום על ידי טיריון כימין המלכה.

זה לא מוריד מהאיכות של הדיאלוג כשלעצמו שהזכיר את פעם.

הוא רוצה לבטח את עצמו ב-2 הצדדים.

לאט לאט קיוברן הפכה להיות דמות שנואה

אני זוכר שבכלל אנשי הצפון הצילו אותו אחרי שעבר התעללות בהארנהאל אצל ההר, ובסוף הוא החזיר אותו לחיים ועושה פוזות דרך מעלה המלך עם סרסי.

שמח וגאה לראות שאני לא היחיד שהתעצבן מהסצנות של בריאן וברון

גם לי זה הפריע הקטע הזה כאילו נלקח מטלנובלה סוג ז של שנות התשעים.

אגב מאוד מעצבן אותי שדווקא מכולם מיסאנדיי הגיע לאויב אבל כולם הגיעו לחוף בבטחה ולא הראו לנו כלום על זה.

זה לא לא סביר. היא ירדה בספינה הראשונה לפני שהאחרים ברחו. זאת התרחשות סבירה לסיטואציה.

הבעיה היא שלא השתמשו בה. אתם ככ אוהבים דיסני תשאירו אותה עם גרייוורם, שיפצע בקרב בנסיון להגיע אליה. שתחטף מטרים בודדים ממנו, כבר יש קרב, כבר גמרתם עלינו עם רצח דרקון משומקום. תנו 3-4 דק של קרב על הספינות, זרקו עוד איזה הרוג פיקנטי לסיטואציה. סצנה שדומה לקרב של יורון ויארה ואיתן טיבי בעונה הקודמת היה יכול לבוא פה בול ולהקפיץ את הפרק בעוד רמה, לא ביקשתי הרבה.

תמלטו אותם למבטחים בסוף, סבבה. הסיכויי הישרדות לא ריחם בסיטואציה הזאת, אבל פשוט תפיקו ממנה יותר.

חייב לציין שהסצנה עם ברון הקפיצה את כל הפרק הזה רמה אחת למעלה.

הוא פשוט דמות אדירה ושחקן מעולה.

ולמה הלאניסטרים לא קראו לשומרים? כי הם צריכים אותו.

הוא רוצח מיומן שאפשר לקנות ויש להם הבנה איתו, ולפעמים זה עדיף.

סוויר, חוסכים בבירור כסף על סצנות כאלו.

כך גם עם הCGI של הזאב, ניסו לצמצם למינימום את הסצנות מסביב, אז הסתפקו בפרידה במבט של ג'ון ממנו ולא ליטוף או חיבוק (שכנראה היה עולה הרבה יותר כסף).

מן הסתם מנסים להשקיע כמה שיותר בדרקונים ובקרבות הגדולים.

זה חלק מהמחיר של צמצום לשישה פרקים ארוכים עם קאסט כל כך גדול ואיכותי והמון התרחשויות.

סוויר, חוסכים בבירור כסף על סצנות כאלו.

כך גם עם הCGI של הזאב, ניסו לצמצם למינימום את הסצנות מסביב, אז הסתפקו בפרידה במבט של ג'ון ממנו ולא ליטוף או חיבוק (שכנראה היה עולה הרבה יותר כסף).

מן הסתם מנסים להשקיע כמה שיותר בדרקונים ובקרבות הגדולים.

זה חלק מהמחיר של צמצום לשישה פרקים ארוכים עם קאסט כל כך גדול ואיכותי והמון התרחשויות.

בלה בלה בלה בלה

כולם כל הזמן אומרים את זה וזה הפך לעובדה - אני לא מקבל את זה.

זאת הסדרה היקרה והמושקעת בתבל, היא יצרה היסטריה שאין שני לה ומייצרת כסף כמו מכונה משומנת ברמות בינלאומיות יוצאות דופן.

מה הקרב הזה יעלה? עוד מליון דולר? בחייאת. הזייה לא לבצע אותו, הזייה השיקולי תקציב האלו בעונה האחרונה אחרי ככ הרבה.

זה לא לא סביר. היא ירדה בספינה הראשונה לפני שהאחרים ברחו. זאת התרחשות סבירה לסיטואציה.

הבעיה היא שלא השתמשו בה. אתם ככ אוהבים דיסני תשאירו אותה עם גרייוורם, שיפצע בקרב בנסיון להגיע אליה. שתחטף מטרים בודדים ממנו, כבר יש קרב, כבר גמרתם עלינו עם רצח דרקון משומקום. תנו 3-4 דק של קרב על הספינות, זרקו עוד איזה הרוג פיקנטי לסיטואציה. סצנה שדומה לקרב של יורון ויארה ואיתן טיבי בעונה הקודמת היה יכול לבוא פה בול ולהקפיץ את הפרק בעוד רמה, לא ביקשתי הרבה.

תמלטו אותם למבטחים בסוף, סבבה. הסיכויי הישרדות לא ריחם בסיטואציה הזאת, אבל פשוט תפיקו ממנה יותר.

התכוונתי שזה לא לא סביר שיקרה זה פשוט קצת מעצבן, מכל ההמולה מסביב לא מקבלים שום דבר מלבד התסביכים של טיריון ודווקא שהיה פוטנציאל לעשות סצנה שבאמת קורה בה משהו חתכו לנו אותה כדי "ליצור מתח" שיפיגו אחרי כמה דקות בלי שום דבר, יכלו להוציא מזה טיפה יותר.

לא מבין את הבאסה של אנשים מהפרק הזה....הוא לא מושלם, אבל זה היה משחקי הכס הקלאסי.

זה לא באסה מהפרק, זה באסה מהעונה

זה היה הפרק הכי טוב בעונה הזו והוא לא נכנס בטופ 10 פרקים של הסדרה אצלי. ואנחנו מדברים על עונה שבה כל פרק צריך להיות בטופ 10.

זה לא באסה מהפרק, זה באסה מהעונה

זה היה הפרק הכי טוב בעונה הזו והוא לא נכנס בטופ 10 פרקים של הסדרה אצלי. ואנחנו מדברים על עונה שבה כל פרק צריך להיות בטופ 10.

לפחות לא כמו שלושת הראשונים, שנכנסים לטופ 10 מהסוף

לפחות לא כמו שלושת הראשונים, שנכנסים לטופ 10 מהסוף

לפעמים זה מרגיש כאילו וייס ובניוף החליטו לתת פייט לאבודים :(

היו צריכים במקום עונה אחרונה פשוט לשים את הטופ10 פרקים הכי טובים מהעבר לפי סדר כרונולוגי וזהו.

עצם המשפט "עונה שבה כל פרק צריך להיות בטופ10" היא דרישה ככ לא ריאלית ואפילו מצחיקה והיא זאת שעומדת מאחורי האכזבות של אנשים מהעונה הזאת.

גם לי יש המון ביקורת על הסדרה ובטח על העונה הזאת, המון. ועדיין אנשים פה נסחפים בטירוף, אחלה עונה אחלה משחקי הכס יאללה פרק 5.

היו צריכים במקום עונה אחרונה פשוט לשים את הטופ10 פרקים הכי טובים מהעבר לפי סדר כרונולוגי וזהו.

עצם המשפט "עונה שבה כל פרק צריך להיות בטופ10" היא דרישה ככ לא ריאלית ואפילו מצחיקה והיא זאת שעומדת מאחורי האכזבות של אנשים מהעונה הזאת.

גם לי יש המון ביקורת על הסדרה ובטח על העונה הזאת, המון. ועדיין אנשים פה נסחפים בטירוף, אחלה עונה אחלה משחקי הכס יאללה פרק 5.

זה התחיל כמשהו שבחיים לא נראה בטלויזיה ונגמר כמו אחרוני הסרטים/סדרות של הוליווד. הלוואי שיכלתי לא להתאכזב.

הכתיבה של פרק 3 הייתה יותר עצלנית מהלייט נייט של ליאור שליין

פרק הזוי ביותר. איך יורון הגיע פתאום עם הספינות שלו וידע שדאנריז מגיעה? איך הדרקונים לא קלטו את הספינות מלמעלה ויורון הצליח להרוג את הדרקון בקלות?איך דרוגון ירד לכיוון הספינות ודאנריז לא שרפה לו לפחות ספינה אחת? והכי הזוי איך ירו עליו 200 חצים והוא הצליח להתחמק מכולם אחרי שהדרקון השני לא הצליח להתחמק מאף אחד מהם.

לא הצלחתי להבין כמה צבא נשאר לדנאריז, כמה דותראקי, כמה בלתי טמאים. היא בכלל מתכוונת להחזיר את דריו נהריס וה-2000 חיילים שלו? כל הסדרה בנו אותה כאילו היא אימפריה ועכשיו היא נשארה עם 50 אנשים וחצי דרקון.

פרק הזוי ביותר. איך יורון הגיע פתאום עם הספינות שלו וידע שדאנריז מגיעה? איך הדרקונים לא קלטו את הספינות מלמעלה ויורון הצליח להרוג את הדרקון בקלות?איך דרוגון ירד לכיוון הספינות ודאנריז לא שרפה לו לפחות ספינה אחת? והכי הזוי איך ירו עליו 200 חצים והוא הצליח להתחמק מכולם אחרי שהדרקון השני לא הצליח להתחמק מאף אחד מהם.

לא הצלחתי להבין כמה צבא נשאר לדנאריז, כמה דותראקי, כמה בלתי טמאים. היא בכלל מתכוונת להחזיר את דריו נהריס וה-2000 חיילים שלו? כל הסדרה בנו אותה כאילו היא אימפריה ועכשיו היא נשארה עם 50 אנשים וחצי דרקון.

מרגלים, מה הבעיה? דרגונסטון נמצא כמה קילומטרים מקינגס לנדינג.

לגבי הדרקונים, רהאיגל היה פצוע ויש על זה אפילו הסבר נחמד (ראו בבירור שהוא פצוע), ובנוסף דאני היא זו שתמרנה את דרוגון והתחמקה מהחצים.

אמרו בבירור שנשאר לה בערך חצי מהצבא שהיה לפני הקרב על ווינטרפל.

סתם מחשבה מופרכת לחלוטין. האם יש מצב שסאנסה בגדה ושלחה לסרסיי איזה מכתב קטן על ההגעה שלהם?