Jump to content

משחקי הכס עונה אחרונה 14.4 (כולל ספויילרים!)

הנדון

Recommended Posts

אם מה שאתה אומר היה נכון היו רואים את מלך הלילה מסתכל על העורבים של בראן (כמו שקרה בעבר).

עושה רושם שהוא לא שם לב אליו אפילו...

זה עדיין לא משנה שום דבר.

ג'יימי ימות ואריה תהרוג את סרסיי בתור ג'יימי.

וסוייר - אני חושב שג'ון היא הדמות הכי שנואה מחוץ לארצות הברית.. אתה לא לבד בקטע הזה.

תכלס? אם הוא לא היה טיפש המתים גם לא היו חוצים את החומה לא?

יש מצב בסוף יעשו הסכם פשרה שג'ון ישלוט בווסטרוז ודאינריז באסוס?

כנראה לא הבנת עדיין מה מניע את דיאנריז.

היא יותר משוגעת מאבא שלה, שום דבר לא יעצור אותה.

אני לא בטוח איך יוכיחו שגנדרי אכן בנו של רוברט, היחידה שידעה את זה היא מליסנדרה וזה לא שיש איזה מסמך שמוכיח את זה.

ואריס...

אם מה שאתה אומר היה נכון היו רואים את מלך הלילה מסתכל על העורבים של בראן (כמו שקרה בעבר).

עושה רושם שהוא לא שם לב אליו אפילו...

אבל הוא כן בגלל זה בראן נכנס לטראנס שלו וזאת הייתה התוכנית שלהם לבודד את מלך הלילה בעזרת בראן אז לא מבין את הטענות

חלאס להגן על בראן. באמת.

הוא יודע הכל, רואה הכל ועושה כלום.

הוא לא תכנן פה שום דבר וסהכ השתמשו בו בתור פיתיון על חשבון זה שמלך הלילה מספיק טיפש/אובססיבי לתת חשיבות לאידיוט הזה רק כי הוא יודע הכל (לא שהוא לא יכל להרוג אותו דרך אחד העוזרים/לבוא אליו אח"כ ו"להרוס" את ה"תוכנית הגאונית" של בראן.

מה זה איך יוכיחו? גנדרי כבר יודע

מה צריך להוכיח?

יופי אז מחר מישהו אחר יבוא ויגיד שהוא הבן של x סתם ככה אם לא צריך להוכיח כלום.

ג'יימי ימות ואריה תהרוג את סרסיי בתור ג'יימי.

וסוייר - אני חושב שג'ון היא הדמות הכי שנואה מחוץ לארצות הברית.. אתה לא לבד בקטע הזה.

תכלס? אם הוא לא היה טיפש המתים גם לא היו חוצים את החומה לא?

כבר שנים שאני אומר שהוא הכי אוהד הפועל שיש.

בקשר למשפחת סטארק זה הולך בצורה ברורה.

הבנות אדירות, הבנים גרועים בהגזמה.

ג'ינג'ים/ות אני שם בצד כי זה נושא בפני עצמו.

רוב היחיד שם מהבנים שעוד איכשהו היה נורמלי וגם הוא בסוף נשחט בגלל שחשב מהזין ולא מהראש.

אגב אני כן צופה לטוויסט לא צפוי בכלל בעלילה.. ואריז וטיריון ירקחו איזו מזימה לדעתי שבסופה סנסה תהיה על הכס או משהו בסגנן של בגידה בדאני שתשתגע.

רוב היחיד שם מהבנים שעוד איכשהו היה נורמלי וגם הוא בסוף נשחט בגלל שחשב מהזין ולא מהראש.

גם טמבל.

לא בכיתי כלל בחתונה האדומה, הגיע לרוב למות וקטלין מ גדול מבחינתי. הייתה אז ותמיד תשאר.

רק נד גבר שם, הוא מת מוקדם. :(

אגב אני כן צופה לטוויסט לא צפוי בכלל בעלילה.. ואריז וטיריון ירקחו איזו מזימה לדעתי שבסופה סנסה תהיה על הכס או משהו בסגנן של בגידה בדאני שתשתגע.

נראה לי שסאנסה תהיה סוג של בייליש.

הקטע עם גנדרי הוא שגם אלו שכביכול יודעים, דאבוס ו-ואריז, יודעים רק כי מליסנדרה אמרה להם. אם תלכו עכשיו לבית משפט עם דרישה לירושה ותטענו שמכשפה שמתה בינתיים אמרה לכם שאתם הבנים של, מה נראה לכם שיגידו?

אז האמת שחשבתי על זה קצת וזה תלוי במי ישב על הכס. אם המלך/ה יאמינו שגנדרי הוא היורש של רוברט אז זה מספיק.

מתי ואריז ידע בגלל מליסנדרה ואריז אמור לדעת כל מה שקרה בממלכה בטח דברים שקרו במעלה המלך. גם דאבוס לא זכור לי שידע רק בגלל מליסנדרה או ששכחתי משהו הוא די הבנאדם הכי נאמן לבית באראתיאון נראה לי הוא גם אמור לדעת מזה.

נראה לי כותבי הסדרה נכנסים לכל האתרים עם התאוריות רק כדי לצחוק עליהם

יש להם נושא ציטוטים ויש פה כמה שיככבו...

הקטע עם גנדרי הוא שגם אלו שכביכול יודעים, דאבוס ו-ואריז, יודעים רק כי מליסנדרה אמרה להם. אם תלכו עכשיו לבית משפט עם דרישה לירושה ותטענו שמכשפה שמתה בינתיים אמרה לכם שאתם הבנים של, מה נראה לכם שיגידו?

אז האמת שחשבתי על זה קצת וזה תלוי במי ישב על הכס. אם המלך/ה יאמינו שגנדרי הוא היורש של רוברט אז זה מספיק.

לא מאמין שאתה ממשיך......

פשוט אל תגיב עד הפרק הבא/תחכה שידברו על משהו אחר וישכחו את השטויות שרשמת :/

אבל הוא כן בגלל זה בראן נכנס לטראנס שלו וזאת הייתה התוכנית שלהם לבודד את מלך הלילה בעזרת בראן אז לא מבין את הטענות

מה זה הוא כן? איפה ראית שהוא שם לב לבראן במהלך הווארגינג?

לא מאמין שאתה ממשיך......

פשוט אל תגיב עד הפרק הבא/תחכה שידברו על משהו אחר וישכחו את השטויות שרשמת :/

אתה לא קולט אה?

עכשיו איזה נער רחוב בא ואומר שהוא הבן של המלך והיורש של אחד מהבתים הגדולים בווסטרוז. איך הוא מוכיח את זה? בעזרת נכה בכסא גלגלים (שהוא במקרה גם אח של זאתי שהוא נותן לה בראש) שיכול לראות את העבר ומכשפה שהזדיינה אותו ואמרה לו את זה ולרוע המזל גם מתה בינתיים.

השאלה היא מי יהיה המלך. אם זה דיינריז או מישהו אחר מהצפון יוכלו להצהיר עליו כיורש גם בלי בראן אבל אם זה יהיה מישהו אחר לא מהגווארדיה שלהם, אז יכולים לשלוח אותו לכל הרוחות.

אין מצב שואריז הבנאדם שיודע על כל נוד שמישהו תוקע בממלכה לא ידע על גנדרי לפני שמליסנדרה סיפרה לו.