Jump to content

משחקי הכס עונה אחרונה 14.4 (כולל ספויילרים!)

הנדון

Recommended Posts

אז למה קראסטר הקריב לו תינוקות? וזה שהוא הפסיק להקריב זאת סיבה ללכת לחרב את העולם? או יותר נכון האם זה שהוא קיבל תינוקות קורבן זאת סיבה לא לחרב את העולם?

העלילה נבנתה שתי וערב במשך אלפי עמודים ועשרות פרקים, ונפלה קל מדי.

התינוקות גדלו והפכו להיות הווייט ווקרס של מלך הלילה שעזרו לו בהקמת מתים לתחיה

כולם פה מסכמים אתה סדרה בתור נפילה קיצונית, רק רוצה להזכיר שנשארו עוד 3 פרקים, הקרב האמיתי יהיה שם, שופטים סדרה אחרי שהיא נגמרת לא באמצע עונה אחרונה.

כולם פה מסכמים אתה סדרה בתור נפילה קיצונית, רק רוצה להזכיר שנשארו עוד 3 פרקים, הקרב האמיתי יהיה שם, שופטים סדרה אחרי שהיא נגמרת לא באמצע עונה אחרונה.

לאלא זה לא הסיכום..זה פשוט אכזבה מהפרק שהיה סביבו הייפ כה גדול.

לא מאכזב אותי השתלשלות האירועים.אוכל לחיות עם זה בשלום ,למרות שציפיתי לאיזה תחכום שיותיר אותי פעור פה בסיפור המהלכים.

הסדרה הרגילה אותי לטוב. ישבתי לראות היום את הפרק האהוב עליי עונה 6 פרק 10 וזה הרגיש סדרה אחרת.

כפרק בפני עצמו הוא מעולה.

כפרק סיום לקו העלילה של מלך הלילה הוא מאכזב.

עוד שנה מרטין ר.ר יפרסם את הסוף שלו ויעשה מיליארדים.

מה כבר יכול להיות בפרקים האחרונים? מלחמה גדולה בין דיינריז ללאניסטר על כס הברזל, מאבק ירושה בין ג'ון ודאינריז וזהו בערך.

בעבר הסדרה היתה כל כך סבוכה ומעניינת עם עשרות כוחות בעלי אינטרסים שונים שהיום כבר לא קיימים: טיירל, מארטל, ארין, טאלי, פריי, אחווה ללא דגלים, משמר הלילה, בייליש ועוד. הם כבר בקושי קיימים וזה היה כל היופי בסדרה.

מחשבה שעלתה בי - ג׳ון מאוד פסיבי העונה... וגם בקרב הוא בתכלס לא עשה שום דבר מיוחד מאחרים... אפילו פחות מדמויות פחות ראשיות...

קצת מאכזב מאחת הדמויות הראשיות והפופולריות כל הפסיביות הזאת יחסית בנתיים בעונה...

מקווה שעכשיו אחרי שהקרב נגמר הוא ילך ויהיה יותר אקטיבי שעכשיו הוא יכול להתרכז בעניין סדר המלוכה ומי ישב על הכס...

מעניין אותי את מי אתם יותר מעדיפים לראות שם בסוף - ג׳ון סרסיי או חאליסי? אני אחרי הפרק האחרון הייתי רוצה לראות את אריה אבל אין לה קייס חזק לצערי.

הפיגיון שאריה הרגה איתו זה מה שהיא קיבלה מבראן? או שזה מה שהיא הביאה לסאנסה?

וואלה שמתי כסף על בריאן מתה אחרי שהיא הפכה להיות אבירה, לא יכלו לתת לי את זה

מחשבה שעלתה בי - ג׳ון מאוד פסיבי העונה... וגם בקרב הוא בתכלס לא עשה שום דבר מיוחד מאחרים... אפילו פחות מדמויות פחות ראשיות...

קצת מאכזב מאחת הדמויות הראשיות והפופולריות כל הפסיביות הזאת יחסית בנתיים בעונה...

מקווה שעכשיו אחרי שהקרב נגמר הוא ילך ויהיה יותר אקטיבי שעכשיו הוא יכול להתרכז בעניין סדר המלוכה ומי ישב על הכס...

מעניין אותי את מי אתם יותר מעדיפים לראות שם בסוף - ג׳ון סרסיי או חאליסי? אני אחרי הפרק האחרון הייתי רוצה לראות את אריה אבל אין לה קייס חזק לצערי.

אם אריה וגנדרי יתחתנו יש להם קייס. בכל מקרה לא נראה ששניהם ירצו את זה. אולי בכלל גנדרי מת בפרק ולא שמתי לב.

אני יכול להבין את המאוכזבים, אני גם יכול להבין את מי שנהנה. וגם את מי שנהנה למרות שהתאכזב חח

הטור הזה של דורון פישלר די אמר הכל.

אישית כבר מזמן עיכלתי את העובדה שהסדרה איבדה את הרעיונות והמוטיבים המרכזיים שלה כבר לפני כמה עונות, בעיקר מאז שהם נפרדו מהספרים והתחילו לכתוב תסריטים לבד.

לכן לא הייתה לי שום בעיה להנות מהפרק הזה כי לא היו לי ציפיות מוגזמות. ומפתיע אותי שיש פה כאלה שעוד כן ציפו לזה, לאיזה טוויסט מעניין בעלילה, לקרבות מציאותיים יותר, לטקטיקת קרב הגיונית יותר, לקצת הבהרות על בראן ומלך הלילה ועוד כהנה וכהנה. יש הרבה חורים ודברים לא ברורים, אבל בסוף הטוב מנצח וככה זה בהוליווד. וזאת לגמרי הייתה הפקה הוליוודית. גדולה בומבסטית ומושקעת, לא הפריע לי אפילו החושך בטלוויזית ה55 אינץ' 4K שלי (כמו שפישלר אמר, למרות שהסידרה שודרה במקסימום 1080p). נהניתי לראות את הקרבות, לשמוע את הרעשים מכל עבר (לראות את הסדרה עם סאונד 5.1 זה מוסיף המון). מקבלים את הקתרזיס בסוף עם נינג'ה אריה, סוף טוב הכל טוב, הולכים לישון (או במקרה שלי, לעבודה).

אישית כבר מזמן עיכלתי את העובדה שהסדרה איבדה את הרעיונות והמוטיבים המרכזיים שלה כבר לפני כמה עונות, בעיקר מאז שהם נפרדו מהספרים והתחילו לכתוב תסריטים לבד.

לכן לא הייתה לי שום בעיה להנות מהפרק הזה כי לא היו לי ציפיות מוגזמות. ומפתיע אותי שיש פה כאלה שעוד כן ציפו לזה, לאיזה טוויסט מעניין בעלילה, לקרבות מציאותיים יותר, לטקטיקת קרב הגיונית יותר, לקצת הבהרות על בראן ומלך הלילה ועוד כהנה וכהנה. יש הרבה חורים ודברים לא ברורים, אבל בסוף הטוב מנצח וככה זה בהוליווד. וזאת לגמרי הייתה הפקה הוליוודית. גדולה בומבסטית ומושקעת, לא הפריע לי אפילו החושך בטלוויזית ה55 אינץ' 4K שלי (כמו שפישלר אמר, למרות שהסידרה שודרה במקסימום 1080p). נהניתי לראות את הקרבות, לשמוע את הרעשים מכל עבר (לראות את הסדרה עם סאונד 5.1 זה מוסיף המון). מקבלים את הקתרזיס בסוף עם נינג'ה אריה, סוף טוב הכל טוב, הולכים לישון (או במקרה שלי, לעבודה).

בול

התינוקות גדלו והפכו להיות הווייט ווקרס של מלך הלילה שעזרו לו בהקמת מתים לתחיה

כן, קפטיין אובייס, ידוע. אז 20 וייט ווקרס זה מספיק? 30? למה בכלל הוא היה צריך אותם אם הוא מחיה כל מה שזז בלי להניד עפעף?

ואם לא הבנת את הפואנטה - היא שאין לך מושג מה נסגר עם הדמות הזאת ולמה. לפתור אותה ב"היא הרע האולטימטיבי" לא תופס בעיניי. ציפיתי בקרב הזה לקבל משהו על הדמות שהפחידה מאות דורות של אנשי הצפון.

עוד קטע הזוי היה בריק דרריון, הבן אדם הוחזר לחיים איזה 7-8 פעמים בשביל להציל את אריה באיזה קטע? היתי בטוח שיש לו תפקיד חשוב באמת, גם קלגיין יכל להציל אותה..

כן, קפטיין אובייס, ידוע. אז 20 וייט ווקרס זה מספיק? 30? למה בכלל הוא היה צריך אותם אם הוא מחיה כל מה שזז בלי להניד עפעף?

ואם לא הבנת את הפואנטה - היא שאין לך מושג מה נסגר עם הדמות הזאת ולמה. לפתור אותה ב"היא הרע האולטימטיבי" לא תופס בעיניי. ציפיתי בקרב הזה לקבל משהו על הדמות שהפחידה מאות דורות של אנשי הצפון.

שמע יש לך קטע כזה שחוזר על עצמו די הרבה, לענות כמו שמוק באמצע דיון שעד אותו רגע היה רציני ומכבד. מרבית התשובות לשאלות שהעלת פה ניתנו גם בפרק הקודם וגם במהלך העונות הקודמות. אתה מוזמן לצפות שוב ולנסות לגלות לבד.

אני מסכים עם מתן, לא הוסבר לנו יותר מדי על הוויט ווקרס, על מלך הלילה, ולמה מלך הלילה צריך את הגנרלים שלו?

אגב עכשיו זה אומר שאין יותר חורף בעולם?

עוד קטע הזוי היה בריק דרריון, הבן אדם הוחזר לחיים איזה 7-8 פעמים בשביל להציל את אריה באיזה קטע? היתי בטוח שיש לו תפקיד חשוב באמת, גם קלגיין יכל להציל אותה..

מסכים, הייתי בטוח שהוא הולך להרוג לפחות אחד מהגנרלים של מלך הלילה, בחייאת ליידי מורמונט הרגה ענק והוא כלום פרט לכמה זומבים רגילים וחסם את הדלת רק בשביל אריה?

ג'ורא, תיאון וליאנה קיבלו מוות מכובד

תיאון ציפיתי שלא ימות ומת אבל אחרי שבראן אמר מה שאמר זה צפוי שימות(בערך כמו שליאנה וג'ורה דיברו והיה ברור שאחד מהם ימות לפחות)

אדיסון טואלט (למרות שהציל את סאם) היה לו מוות מוזר מאוד ואתה מצפה מדמות שכבר הרבה זמן בסדרה שלא ימות על ההתחלה מוות פשוט כזה..גם מליסנדרה חזרה בשביל להדליק כמה דברים באש..חשבתי שהיא הולכת לעזור באמת..לא פותרים לנו תאיוריות ורמזים(כנראה שאין כאלה וזה סתם פרי דמיון)

ההיגיון אומר שמאותה סיבה ששאר היצורים מתרבים.

הוא נוצר כדי להילחם בבני אדם, איבדו שליטה עליו, רצה לשלוט בעצמו. לא יודע איך החלטתם ש"נבל", מן הסתם מבחינתו הוא לא נבל.

הקו של אריה, שהקביל לקו שלה בסידרה כולה, כולל מלא רפרנסים שהיו במקום ולא מאולצים - היה הדבר היחיד שהיה כתוב טוב בפרק הזה.

חוץ מזה, מופת של בימוי מדהים וכתיבה עלובה. אבל אץ זה כבר היה לנו בממזרים, ושם הקרב היה יותר מרשים ועל הכתיבה הבלגנו כי זה קרב שולי אז הפעם זה לא היה קרב שולי, פאקינג קו עלילה מרכזי שנגמר ככה זה מעליב.

לא מבין אותך

הוא הציל את אריה שהרגה את מלך הלילה... מה יותר חשוב מזה? זה היה התפקיד שלו בעולם.

כמו שהתפקיד של הודור היה להחזיק את הדלת.

ההיגיון אומר שמאותה סיבה ששאר היצורים מתרבים.

הוא נוצר כדי להילחם בבני אדם, איבדו שליטה עליו, רצה לשלוט בעצמו. לא יודע איך החלטתם ש"נבל", מן הסתם מבחינתו הוא לא נבל.

עומר, קודם כל אני רגע מתעלם מכל התיאוריות (הבאמת מגניבות ומיוחדות) שיש על מלך הלילה.

הייתי מצפה לכל הפחות שידבר / יסביר את המטרה שלשמה הוא רוצה להרוג את בראן (יש ספרים אחי, מי צריך אותו? גם לנו במאה ה21 אין עורב עם 3 עיניים ואנחנו זוכרים את ההיסטוריה מעולה). / שיגידו איך הוא לא נשרף לעזאזל, הוא טרגריאן? הוא סתם קריפ?

ואיפה כל הצבא של המתים הגנרלים שלו? איך זה שיש רק 10 כאלה?

המון חורים שהייתי רוצה תשובה עליהם...