Jump to content

משחקי הכס עונה אחרונה 14.4 (כולל ספויילרים!)

הנדון

Recommended Posts

ג'ון סנו עשה אלכס חולה אהבה וזיין את דודה לולה

אתה רואה ..לא זכרתי אפילו שהוא נתן שם עבודה ..יותר מידי ירק ,חייב לחזור לראות תעונה האחרונה

טיזר מטורף, שימו לב שהפסלים של אריה וסאנסה צעירים ושל ג׳ון מבוגר.

הרגו אותנו עם ההמתנה הזאת. חייב לעשות שוב מרתון מתישהו...

גועל נפש המשפט דרייפוס שהמשפחה המטונפת עשו לליטלפינגר והרגו את היהודי היחיד בסדרה

היהודים זה לא בנק הברזל?

יישמע סחי רצח, אבל אחרי שקוראים את הספרים מבינים כמה שהסידרה הזאת התחרבנה מאז עונה 5. מבאסים ממש, יכלו לרוץ פה בשקט עוד 7 עונות ולהישאר נאמנים לספרים (אם השמן המזדיין יוציא צתישהו את הספר השישי בכלל)

אתה רואה ..לא זכרתי אפילו שהוא נתן שם עבודה ..יותר מידי ירק ,חייב לחזור לראות תעונה האחרונה

בקצרה ממה שאני זוכר

סנו הולך לפגוש את דאני בכדי שתעזור לו להלחם במלך הלילה, דאני מזיינת תמוח שני פרקים שהיא הזונה הראשית בווסטרוס והוא צריך לרדת לה. מפה לשם סנו מראה שהוא אלפא ויוצא למשימה להביא שק עצמות מאחרי החומה, סנו כמעט מת, דאני באה עם דרקון, הדרקון מת, יש למלך הלילה דרקון, כולם הולכים לסרסיי להראות לה את השק עצמות, סרסיי נרטבת, כולם נהיים קלאן אחד גדול נגד מלך הלילה, סנו מזיין את דודה שלו

מאז שאני רואה הסמויה אני כבר לא יכול לחשוב עליו כבייליש

בשבילי הוא ראש העיר של בולטימור

זה אתה שכתבת בנושא סדרות שלא עפת על הסמויה, נכון? דעתך השתנתה?

יש המון דברים מעצבנים בסדר, למשל בספרים לא רשום כלום שריקון מת(מת כבר בעונה ה6) הוא נמצא בסקאגוס בכלל, ולורד מנרדלי הלך להביא אותו...וגם בכלל ביג ג'ון אמבר אסיר אצל משפחת פריי(רשום שהם כבלו אותו, הבן שלו בכלל אף פעם לא בגד בסטארקס אלא מת בחתונה האדומה) ומה עם אדמור טאלי? לפי הדמיות החוזרות לא רשום עליו שום דבר שהוא חוזר, כאילו משפחת טאלי באפלה לפי הסדרה...הוא ימשיך להיות בכלא? נו באמת.

יש גם עוד מקרים כמו מורמונט האמא וגלובר שהלכו לחפש דמות חשובה בסדרה, האבא של מירה, לורד ריד..שעד עכשיו לא הראו אותו למרות שהוא דמות חשובה..מה לגבי אירועים חשובים? גם את זה הפקירו, הקרב על האראנהל זה היה אחד הדברים החשובים בספר ולא הראו אותו עד כה.

גועל נפש המשפט דרייפוס שהמשפחה המטונפת עשו לליטלפינגר והרגו את היהודי היחיד בסדרה

וואלק לא בטוח בכלל אבל לא רוצה להרוס פה חחחח

זה אתה שכתבת בנושא סדרות שלא עפת על הסמויה, נכון? דעתך השתנתה?

אכן, כתבתי את זה באמצע עונה שתיים ככה נראה לי

מאז התחברתי יותר לסדרה

יש גם עוד מקרים כמו מורמונט האמא וגלובר שהלכו לחפש דמות חשובה בסדרה, האבא של מירה, לורד ריד..שעד עכשיו לא הראו אותו למרות שהוא דמות חשובה..מה לגבי אירועים חשובים? גם את זה הפקירו, הקרב על האראנהל זה היה אחד הדברים החשובים בספר ולא הראו אותו עד כה.

אי אפשר להראות הכל, למרות שגם אותי זה מבאס.

בספרים אתה יודע שמי שמת עם רוב ברד וודינג ומי שמת עם נד בטוואר אוף ג'וי הן דמויות חשובות מאוד במשפחות הצפון (בדר"כ היורשים).

הרבה דמויות גדולות בספרים בכלל לא מופיעות (ג'ון קונינגטון, לורד בלאקווד ובראקן וכו')

בקיצור השמן זיין אותנו, אבל אחלה סדרה ואחלה ספרים