Jump to content

משחקי הכס עונה אחרונה 14.4 (כולל ספויילרים!)

הנדון

Recommended Posts

זה לא הסבר נגדי, זה תוספת.

וכן כנראה כמו שערכתי, התכנון אריה מול דיאנריס או משהו כזה, אולי כמו שאמרתי, אולי דרך אחרת, היא הפכה למד קווין, אריה זאת הקינג סלייר החדשה לדעתי, הבעיה היא שג'ון לא יתמוך\ידע לא יודע מה יהיה שם שהיא לא תעשה גם עליו קטע.

תשמע, לפי התגובות של ג'ון במהלך הקרב אני מאמין שהוא יתמוך באריה, מצד שני אני מהמר שהיא לא ממש תשאל מישהו אם לעשות את זה.

הוא לא התפוצץ, הוא התפרק.

וזה בגלל העוצמה בה הלהבות יוצאות מהדרקון, זה לא האש, זה הנשיפה עצמה.

מה שקורה מבחינה פיזיולוגית זה שנוצר סוג של ניצוץ בתוך הלוע, ותוך כדי הוא פולט גם סוג של גז דליק בעוצמה חזקה (כדי שהלהבות יגיעו למרחק כזה).

בערך כמו להדליק גפרור, ואז ליצור לשון אש מטורפת בעזרת ספריי.

מה שמפרק את המבנים זה העוצמה האדירה של הגז שיוצא מהדרקון, לא האש עצמה.

בוא נגיד שזה הגיוני מבחינה פיזיקלית (זה לא בשום צורה אבל שיהיה). מאיפה לדרקון יש כל כך הרבה גז בתוכו כדי לשחרר כמות כזו גדולה במשך כחצי שעה של הרס עיר כזו גדולה?

ואיך הגיוני שרואים את שאריות החומה בוערות בצדדים אחרי שהדרקון פוצץ בה חור?

בוא נגיד שזה הגיוני מבחינה פיזיקלית (זה לא בשום צורה אבל שיהיה). מאיפה לדרקון יש כל כך הרבה גז בתוכו כדי לשחרר כמות כזו גדולה במשך כחצי שעה של הרס עיר כזו גדולה?

ואיך הגיוני שרואים את שאריות החומה בוערות בצדדים אחרי שהדרקון פוצץ בה חור?

אתם זוכרים שאתם מדברים על פיזיקה של דרקון בסדרת מדע בדיוני כן?

אתם זוכרים שאתם מדברים על פיזיקה של דרקון בסדרת מדע בדיוני כן?

הבעיה שלי היא לא עם הפיזיקה. תמיד אפשר לומר שהדרקון מייצר איזה גז בלתי ידוע שיש לו את כל התכונות האלה. ניחא.

הבעיה שלי היא עם חוסר העקביות: כשהדרקון נושף אש על חומה, סירה או בניין הכל מתפוצץ לאלפי חלקים ושברים במשקל טונות ניתזים מרחק עשרות מטרים משם אבל כשהוא יורק אש על אדם בודד כמו ואריז, מלך הלילה, או סתם תושבים אקראיים ברחובות מעלה המלך הם רק נשרפים ולא זזים סנטימטר.

חחחחחחח רביד אנשים פה מתווכחים עשרה עמודים על דאינריז וזה שהיא התפלפה הגיוני או לא מביאים דעות מנומקות לטענות שלהם ומה שמפריע לך זה האש של הדרקון?

הבעיה שלי היא לא עם הפיזיקה. תמיד אפשר לומר שהדרקון מייצר איזה גז בלתי ידוע שיש לו את כל התכונות האלה. ניחא.

הבעיה שלי היא עם חוסר העקביות: כשהדרקון נושף אש על חומה, סירה או בניין הכל מתפוצץ לאלפי חלקים ושברים במשקל טונות ניתזים מרחק עשרות מטרים משם אבל כשהוא יורק אש על אדם בודד כמו ואריז, מלך הלילה, או סתם תושבים אקראיים ברחובות מעלה המלך הם רק נשרפים ולא זזים סנטימטר.

זאת סדרת טלוויזיה, לא מבחן בפיזיקה, עושים מה שנראה טוב וכיף לצופה.

זאת סדרת טלוויזיה, לא מבחן בפיזיקה, עושים מה שנראה טוב וכיף לצופה.

אה, ברור. גם אני נורא נהנתי מהפרק.

אבל בשביל מה אנחנו פה אם לא בשביל לנתח כל שטות? זה גם חלק מהכיף.

• מנהלים ראשיים

אני באמת לא מבין איך לא שמתם לב, היא לאורך כל הסדרה התנהגה כמו אבא שלה, שרפה אנשים בלי סוף כדי כדי שיפחדו ממנה ויאהבו אותה.

וכמו אבא שלה, ברגע שלא אוהבים אותה היא פשוט שורפת הכל. ההיסטוריה לפני תחילת הסדרה הרי אומרת שהזאב, האייל והאריה הרגו את הדרקון. לפי הניחוש שלי זה כנראה מה שיקרה בסוף

ברור שהסדרה תיגמר ככה, רק לשם זה שואף..רק לא ברור מה יהיה עם הדרקון והצבא שלה, ראיתי שאפילו ג'ון לא שולט באבירי הבקעה ואנשי הצפון .

מענין אגב למי שלח ואריס את כל המכתבים האלה ומי יבוא לעזור אם בכלל יכול להתמודד עם הדרקון.

עמילוב, מה אומר על זה שהוא נרצח? זה היה צפוי לא? תאמת יותר צפוי מזה אי אפשר להגיד..הוא לא נאמן למלכה=מוות היא כבר אמרה שהיא תשרוף אותו, הוא נאמן למלכות ולא למלך עצמו זה מבחינת יהרג ובל יעבור.

• מנהלים ראשיים

איזה רמזים יש לאורך הסידרה שהיא עשויה לרצוח מאות אלפי חפים מפשע בלי מטרה?

מזכיר לי את הניווטים בצבא כשאתה יורד מהציר המתוכנן, מנסה לחזור ולא בדיוק מצליח ואז אונס את המפה. אז זה. ימצאו לך חלקיקי פריימים מתוך 8 העונות או יעוותו סיטואציות כדי להראות שהיא הייתה שטן לאורך כל הדרך.

אם יש לכם ספק אז הנה: https://www.marieclaire.com/culture/a27447896/daenerys-targaryen-mad-queen-game-of-thrones/ זה די מסביר באופן מאוד מאוד מפורט שהיא תמיד היתה משוגעת.

לא צריך לחפש איפה שאין.

יש 1001 דברים אחרים בסדרה שמפריעים לי הרבה יותר מזה שדווקא שהיא הגיעה לנחלה השתחרר לה הפקק.

אתה לא יורד לסוף דעתנו - אין בעיה עם זה שהיא המאד קווין, יש בעיה עם קיצורי הדרך לשם. נכון לפרק הקודם לא היית מצפה שהיא תעשה פעולה כזאת, גם אם היא תאבת כח. תן לי שניים שלושה פרקים שהכל קורס עליה ברצינות ואז הייתי מקבל את ההתפלפות בסבבה.

מרטין אמר שכדי לסגור את הסדרה צריך 3 עונות מלאות, ו-hbo העדיפו שתי עונות מקוצרות. הם עשו פאסט פורוורד מהיר ולא באמת בנו את זה ומכאן האכזבה המסויימת.

מרטין אמר שכדי לסגור את הסדרה צריך 3 עונות מלאות, ו-hbo העדיפו שתי עונות מקוצרות. הם עשו פאסט פורוורד מהיר ולא באמת בנו את זה ומכאן האכזבה המסויימת.

מוכן לשים כסף שאם הספרים היו מוכנים הם היו עושים 3 עונות כי היה על מה לבסס 3 עונות, הם נקלעו למצב שיש להם את העלילה המקוצרת וזה מה שקיבלנו..חבל שככה נזכור בסוף את הסדרה.

הבשורות הטובות הן שהצילומים לפריקוול כבר החלו בבלפסט, הסדרה תקרא BloodMoon והיא תעקוב אחר ילדי היער והיווצרות מלך הלילה.

פרק הבא אריה הופכת פנים לג'ון, דוקרת את דאני מאחור והופכת לקינג סלייר הבאה

אמןןןןן (ולו רק בגלל שזה אומר שהיא מורידה את ג'ון בדרך. אמן.)

• מנהלים ראשיים

ברור שהסדרה תיגמר ככה, רק לשם זה שואף..רק לא ברור מה יהיה עם הדרקון והצבא שלה, ראיתי שאפילו ג'ון לא שולט באבירי הבקעה ואנשי הצפון .

מענין אגב למי שלח ואריס את כל המכתבים האלה ומי יבוא לעזור אם בכלל יכול להתמודד עם הדרקון.

עמילוב, מה אומר על זה שהוא נרצח? זה היה צפוי לא? תאמת יותר צפוי מזה אי אפשר להגיד..הוא לא נאמן למלכה=מוות היא כבר אמרה שהיא תשרוף אותו, הוא נאמן למלכות ולא למלך עצמו זה מבחינת יהרג ובל יעבור.

היה צפוי שהוא ימות, הוא הדמות אולי היחידה בסדרה שנשארה נאמנה למה שהיא. ובתאכלס, הוא היחיד שעשה את הדברים הנכונים

מוכן לשים כסף שאם הספרים היו מוכנים הם היו עושים 3 עונות כי היה על מה לבסס 3 עונות, הם נקלעו למצב שיש להם את העלילה המקוצרת וזה מה שקיבלנו..חבל שככה נזכור בסוף את הסדרה.

הבשורות הטובות הן שהצילומים לפריקוול כבר החלו בבלפסט, הסדרה תקרא BloodMoon והיא תעקוב אחר ילדי היער והיווצרות מלך הלילה.

מה זה "עלילה מקוצרת"? היה להם את סוף הסדרה ומכאן יד חופשית איך להגיע לשם. הם בחרו ב-13 פרקים במקום לתת עוד עונה של קידום העלילה בצורה יותר סבירה. אולי טוב שכך כי הכתיבה שלהם שווה לתחת.

מה זה "עלילה מקוצרת"? היה להם את סוף הסדרה ומכאן יד חופשית איך להגיע לשם. הם בחרו ב-13 פרקים במקום לתת עוד עונה של קידום העלילה בצורה יותר סבירה. אולי טוב שכך כי הכתיבה שלהם שווה לתחת.

ענית לעצמך במקומי...יש רק אחד שיכול ליצור דיאלוגים, הסתעפויות ועלילות משנה ברמה שאנו רוצים וברמה שיווצר תוכן ל3 עונות מרהיבות ולא 2 שכמו שאתה אמרת- יובילו ל13 פרקים שהכתיבה שלהם פשוט מעליבה את העונות שקדמו להם.

אין עוד עונה כי אין חומר כתוב לבסס עליו את העונה הזו שהסדרה זקוקה לה נואשות, הם עשו את המקסימום שלהם עם מה שיש; קו עלילה ראשי ותקציבים אסטרונומיים

אין מצב שהיה להם תוכן לעוד 3 עונות מלאות. גם השחקנים כבר התחילו להתקדם לעבר פרויקטים חדשים.

אין מצב שהיה להם תוכן לעוד 3 עונות מלאות. גם השחקנים כבר התחילו להתקדם לעבר פרויקטים חדשים.

שוב, אם 2 הספרים היו מוכנים- ועוד איך היה

היה צפוי שהוא ימות, הוא הדמות אולי היחידה בסדרה שנשארה נאמנה למה שהיא. ובתאכלס, הוא היחיד שעשה את הדברים הנכונים

כן אבל זה קצת מאכזב שואריז כדמות אולי הכי חכמה וערמומית בסדרה נוהג בכזו טיפשות.

קודם כל למה טיריון מגלה לו את הסוד מלכתחילה, אם בסוף הוא לא זורם איתו על המהלך ובוגד בו?

ולמה ואריז הולך לג’ון בשטח פתוח ליד אנשים ואומר לו מה שאומר? למה בכלל לג’ון ? איפה כל הערמומיות והמשיכה בקלפים מאחורי הקלעים?