Jump to content

משחקי הכס עונה אחרונה 14.4 (כולל ספויילרים!)

הנדון

Recommended Posts

כי בראן הוא הסטארק הזכר האחרון ובלעדיו השם של משפחת סטארק יעלם וחוץ מזה אמרו משהו על "להבעיר את התעלה" אז יתכן שכן ישתמשו בוויילד פייר.

מצד שני לא נראה שהוא כל כך מעוניין להמשיך את השושלת הילד הקריפי הזה אז זה לא ישפיע אם באמת יהיה שהיד ויקח איתו את מלך הלילה...

כי בראן הוא הסטארק הזכר האחרון ובלעדיו השם של משפחת סטארק יעלם וחוץ מזה אמרו משהו על "להבעיר את התעלה" אז יתכן שכן ישתמשו בוויילד פייר.

אבל הוא כבר לא סטארק בהגדרה שלו

לא בטוח בכלל שמ.ס. עירוני ווסטרוז מנצחים את הוויט ווקרס. לא סתם הכינו את איי הברזל למקרה אפשרי של הפסד.

יש לי תחושה שהם מפסידים, כמה בודדים בורחים לשם בעזרת דרקונים, והם מצטרפים אחר כך לסייע לסרסיי בקינגס לנדינג בקרב הגדול האחרון

לא בטוח בכלל שמ.ס. עירוני ווסטרוז מנצחים את הוויט ווקרס. לא סתם הכינו את איי הברזל למקרה אפשרי של הפסד.

יש לי תחושה שהם מפסידים, כמה בודדים בורחים לשם בעזרת דרקונים, והם מצטרפים אחר כך לסייע לסרסיי בקינגס לנדינג בקרב הגדול האחרון

זה גם מה שאני חושב. הם לא יגמרו את סיפור הוויט ווקרס.

ה-white walkers מגיעים ל-winterfell עם צבא קטן להטעייה וה-night king עם הדרקון תוקפים באזור אחר של westros. הכל מתנקז בסוף העונה ל-winterfell ובסוף סרסיי הופכת ל-night queen

זה לא משנה שברחו לאיי הברזל.

למלך הלילה יש דרקון.. הוא יכול להגיע לשם.

וד"א, מישהו יכול להסביר לי מה בעצם מלך הלילה רוצה? לא כל כך הבנתי מה בראן הסביר.

ה-white walkers מגיעים ל-winterfell עם צבא קטן להטעייה וה-night king עם הדרקון תוקפים באזור אחר של westros. הכל מתנקז בסוף העונה ל-winterfell ובסוף סרסיי הופכת ל-night queen

אגב, ההטעיה הזו זה מה שרוב סטארק עשה ביער הלוחש

הוא שלח את בולטון עם כוח הרגלים לאזור הקלשון לפגוש ראש בראש את טיווין והשתמש בכל הרוכבים שלו לאגף את הצבא של ג'יימי ביער הלוחש דרך שביל סודי שגריי ווינד מצא.

וד"א, מישהו יכול להסביר לי מה בעצם מלך הלילה רוצה? לא כל כך הבנתי מה בראן הסביר.

מלך הלילה יכול להגיע לשם לבד על הדרקון אבל שם הוא יפגוש את 2 הדרקונים של דיינריז שאחד מהם יותר חזק מהדרקון שברשותו.

בראן הסביר שמלך הלילה רוצה לילה אינסופי, זה מה שיודעים כרגע. אפשר לפרש את זה בכל מיני דרכים.

זה למעשה אחד הנושאים המבאסים ביותר בהתקדמות העונה הזאת. מה מלך הלילה רוצה? למה אין הסבר טוב יותר על העניין הזה? עכשיו הולכת להיות מלחמת עולם על ווסטרוז... בגל שמלך הלילה רוצה את בראן? למה בראן לא מקריב את עצמו ונותן לכולם להישחט, אם זה באמת ההסבר? מגוחך.

זה למעשה אחד הנושאים המבאסים ביותר בהתקדמות העונה הזאת. מה מלך הלילה רוצה? למה אין הסבר טוב יותר על העניין הזה? עכשיו הולכת להיות מלחמת עולם על ווסטרוז... בגל שמלך הלילה רוצה את בראן? למה בראן לא מקריב את עצמו ונותן לכולם להישחט, אם זה באמת ההסבר? מגוחך.

מלך הלילה החל בעניינים שלו הרבה לפני שבראן היה בתכנון בכלל

מלך הלילה רוצה את כל העולם, ועדיף בחושך מוחלט. אחת הדרכים לכך כרגע היא להרוג את בראן, ככה אני הבנתי את זה.

אבל למה הוא רוצה הכל?

על זה עוד לא ענו.

אבל הצבא שלו לא

לדעתי הסדרה תסתיים שהיא יושבת עליו אבל אחרי שהעולם שלהם נחרב לגמרי

לגבי הטקטיקות שלהם בקרב :

בעונה 2 (קרב בלאק וואטר) ועונה 5 (בפיצוץ המקדש) הראו שיש להם שם חומרי נפץ די קטלניים כמו החרא הירוק הזה

למה לא לעשות מבראן שהיד עם חבית מתחת לכסא גלגלים ולפוצץ את המלך ככה

כי סלמנקה כבר עשה את זה!

מבראן? מדיאנריז חסינת האש או ג'ון סנואו סביר להניח שגם הוא חסין אש, עד עכשיו הוא לא נשרף לבדיקה זה לא ברור למה הוא לא בודק את הפרטים האלה

מבראן? מדיאנריז חסינת האש או ג'ון סנואו סביר להניח שגם הוא חסין אש, עד עכשיו הוא לא נשרף לבדיקה זה לא ברור למה הוא לא בודק את הפרטים האלה

https://www.youtube.com/watch?v=M2TlSM-2SyI

נשרף

סוגייה שחשבתי עליה - אני חושב שווינטרפל זה מקום לא טוב לקרב.

הבקעה לדעתי יותר מתאימה למצור כי קשה מאוד לחדור אליה עם כל ההרים האלה, חייבים לעבור בשער הדמים והדרך לטירה עצמה מאוד נוחה להתבצרות.

בנוסף יהיה אפשר להיפטר מהילד האנטיפת הזה הילד ארין באיזו מתקפה קטנה ;)