Jump to content

משחקי הכס עונה אחרונה 14.4 (כולל ספויילרים!)

הנדון

Recommended Posts

אני חושב שזו מוטיבציה עלובה והנייטס קינג היה יכול לשחוט את ה-three eyed raven בצפון הרבה לפני

אולי הוא לא ידע איפה הוא נמצא?

הוא שם עליו איתוראן עוד שהוא היה בעץ.

יועד התכוון לעורב בעל שלוש העיניים הקודם, לא לבראן. כשמלך הלילה שם עליו את הג'יפיאס הוא הגיע תוך זמן קצר, והסימן הזה גם שבר את ההגנות של ילדי היער שמנעו מהוויטס להיכנס למערה.

כנראה שהיו להם גם הגנות נוספות כלשהן שמנעו ממלך הלילה לזהות את המיקום של המערה.

אם שכחת, בראן הצליח להתחמק בעזרת הודור ומירה ואחר כך בנג'ן הציל אותם והעביר אותם מעבר לחומה, אז זה לא סותר.

אני חושב שזו מוטיבציה עלובה והנייטס קינג היה יכול לשחוט את ה-three eyed raven בצפון הרבה לפני

אבל אז הוא לא יכל להכנס מעבר לחומה

חחח מה זה "לא"?

מי שציפה מהעונה הזו להיות 6 פרקים של אקשן ללא הפסקה וקרבות היה צפוי שיתאכזב.

אני לגמרי אהבתי את שני הפרקים למרות ששוב, חשבתי שב10 דקות האחרונות של הפרק השני יהיה איזה משהו מפתיע.

קרא אותי שוב. לא דיברתי על אקשן. דיברתי על התקדמות בעלילה. מבחינתי גם עם כל ה-80 דק' של הפרק השלישי יהיו נטו קרב זה יהיה מאכזב גם אם זה יהיה הקרב הכי אפי שנראה על המסכים. אשאל אותך אחרת: במה העלילה התקדמה בעונה השמינית עד כה?

קרא אותי שוב. לא דיברתי על אקשן. דיברתי על התקדמות בעלילה. מבחינתי גם עם כל ה-80 דק' של הפרק השלישי יהיו נטו קרב זה יהיה מאכזב גם אם זה יהיה הקרב הכי אפי שנראה על המסכים. אשאל אותך אחרת: במה העלילה התקדמה בעונה השמינית עד כה?

עשו שי חי עם כל האמת בפנים, כולם כבר יודעים בערך הכל, זאת התקדמות דיי גדולה בהתחשב בזה שאנחנו ידענו את זה אבל הדמויות בסדרה לא.

עשו שי חי עם כל האמת בפנים, כולם כבר יודעים בערך הכל, זאת התקדמות דיי גדולה בהתחשב בזה שאנחנו ידענו את זה אבל הדמויות בסדרה לא.

חוזר על מה שכתבתי בהתחלה - יכלו לסגור את זה גם בחצי שעה, ומכאן האכזבה שלי. לא בגלל שאין אקשן, לא בגלל ש"הכתיבה על הפנים" (טחח מי אנחנו בכלל). נטו בגלל שהעלילה התקדמה במילימטר בכל פרק.

חוזר על מה שכתבתי בהתחלה - יכלו לסגור את זה גם בחצי שעה, ומכאן האכזבה שלי. לא בגלל שאין אקשן, לא בגלל ש"הכתיבה על הפנים" (טחח מי אנחנו בכלל). נטו בגלל שהעלילה התקדמה במילימטר בכל פרק.

כן אבל להגיד שהיא לא התקדמה זה לא באמת נכון, כולם היו צריכים להגיע לווינטרפל, כולם היו צריכים לגלות את הדברים האלה (כל אחד דברים אחרים) היה צריך להביא את העולם הזה לנקודה הזאת בשביל ליצור את העניין הזה והקרבות האדירים שאנחנו מצפים שיהיו

אני חושב שאם היו מביאים את זה בחצי שעה זה היה מרגיש קצת בכוח ולדחוף מידע במעט פרקים, האכזה היא כנראה כי יש 6 פרקים ולא 10 ואז ציפו להרבה יותר מכל פרק.

אני חושב שפרק 1 היה מעולה, פרק 2 היה כבר מעט מאוס (ובגלל זה שניהם היו קצרים ביחס לשאר העונה) ועכשיו יהיה באלגן, נקווה שלא רק קרבות חסרות תכלית של מלא הרוגים מתים אלה עם עניין אמיתי.

• מנהלים ראשיים

יש לאמריקאים נטייה להרוג דמויות שעושות סקס.

למי שזוכר זה קרה באבודים עם מישל רודריגז...

לכן אם כבר מישהו מת זו דווקא...

יש לאמריקאים נטייה להרוג דמויות שעושות סקס.

למי שזוכר זה קרה באבודים עם מישל רודריגז...

לכן אם כבר מישהו מת זו דווקא...

מי שנוגע באריה מת.

השיחה בין סאנסה לחאליסי הייתה ההיילייט של הפרק מבחינתי.

בכלל, מתפתחת תופעת מחנאות מרגשת ומבורכת בין מחנה סטארק למחנה חאליסי.

השיחה הנ"ל, יחד עם הסצנה בין ג'ון לדאינריז והאיום המרומז של אריה לג'ון בפרק הראשון, מחזקת אצלי את התחושה

שהכתר לא יילך באהלן אהלן לדאינריז ויהיה בלאגן.

מקווה שלא אתבדה.

היו כמה סצנות טובות, למשל דני וסנזה (אהמ), אבל זה בעייתי לעשות "פרק איחוד" כזה שלא מוסיף כלום לצופה. היו יכולים לחתוך את זה בגדול לדעתי, וחלק מהשיחות אפילו להעביר אולי לפרקים הבאים.

הבעיה היא שמצד אחד כמעט לא רואה כלום, ומצד שני את מה שכן אמור לקרות הם מורחים. ידענו מזמן שג׳ון הוא טרגריאן. ידענו כבר עוד לפני תחילת העונה שסאם ובראן יודעים את זה ויספרו לו. אז בפרק שעבר סיפרו. בפרק הזה ג׳ון סיפר לדני. אנחנו עדיין לא יודעים מה יקרה ביניהם כרגע. גם לא מה התוכניות של דני לצפון.

הדברים האלה נמרחים יותר מדי - עוד רגע יש מלחמה והם מחלקים את השיחות על הדבר הכי חשוב להם לכמה פגישות שונות, כשבמקרה יוצא?

חחח מה זה "לא"?

מי שציפה מהעונה הזו להיות 6 פרקים של אקשן ללא הפסקה וקרבות היה צפוי שיתאכזב.

אני לגמרי אהבתי את שני הפרקים למרות ששוב, חשבתי שב10 דקות האחרונות של הפרק השני יהיה איזה משהו מפתיע.

לא רוצה אקשן וקרבות, רוצה שיסיימו כבר את הסאגה של מי הטוען לכתר, ומה יעלה בגורל הצפון. ואם אין הכרעה, סבבה, אבל שיהיה דיון. כרגע בשני פרקים העלילה בקושי זזה בעניין הזה, שבכלל היה באוויר כבר בעונות הקודמות.

בטח הסאגה עם המתים לא תיגמר בפרק הבא הם יצטרכו לבצע נסיגה לאיי הברזל ויאבדו את הצפון אחרי שמספר דמויות ימותו.

בטח הסאגה עם המתים לא תיגמר בפרק הבא הם יצטרכו לבצע נסיגה לאיי הברזל ויאבדו את הצפון אחרי שמספר דמויות ימותו.

איך השתמשו בעבר באקדח של צ׳כוב בסדרה? יש סיכוי שלא יסוגו לאיי הברזל?

הנדון

בחבורה היה את גנדרי, הוט פיי, לומי ואריה

לומי נרצח ע"י פוליבר(נרצח ע"י אריה חזרה, היה ברשימה שלה) והוט פיי נשאר במסבאה בריברלנדס.

איך השתמשו בעבר באקדח של צ׳כוב בסדרה? יש סיכוי שלא יסוגו לאיי הברזל?

לא נראה לי שסתם הכניסו את מה שיארה אמרה לתיאון.

גם זה שסרסיי שלחה את ברון להתנקש בג'ימי וטיריון מראה שהם ישרדו את הפרק ודי צפוי שבסוף הוא יחבור אליהם.

עם כל העניין שזה עשוי ליצור, אני לא חושב שגנדרי הוא אחד הבנים של סרסי. א' זה לא מסתדר עם הנבואות, ב' סרסי הייתה יודעת.

לגבי ברון, הוא יחבור אליהם, חצי-יבגוד בהם, וימות, אולי מוות הירואי.

אולי בראן אוף טראת'? הרי היא השיגה מה שהיא רצתה, להיות אבירה..היא לא נראית אחת שתתחתן עם מישהו

מתי המחזירה לחיים תחזור? לא בא לה להכנס להריון ולעזור לחברה?