Jump to content

משחקי הכס עונה אחרונה 14.4 (כולל ספויילרים!)

הנדון

Recommended Posts

לסדרה יש תקציב מאוד מוגדר וכמובן קו עלילה מסוים ותפקידה לצמצם עלילה, פירוט וכ'ו והיא כמובן רצה בזמן כמו שנאמר, היא הלכה כמה שלבים קדימה, אם בספר אנחנו עוד במלחמת הממזרים או אריה בבראבוס, דמיות מסוימות עוד חיות או הלכו לחפש דמיות אחרות כמו אמא של ליאנה וגלברט גלובר שהלכו לחפש את הלארד ריד בספר ובסדרה החליטו להרוג אותם או ביג ג'ון שחי במרתפי פריי והבן שלו נהרג בחתונה האדומה, בסדרה החליטו לשנות את הקו ולעשות את הבן שלו רע ואת אבא שלו מת, למרות שיש גם עוד אנשים בבבית הזה כמו הדודים וכ'ו שמופיעים בספר אבל כדאי למהר ולצמצם הכל אז עשו את הנכד שלו יורש כבר(הוא כבר הספיק למות ולהכחיד את השושלת)

בקיצר אין ספק שהספר יותר מפורט ויותר מרתק, אבל הסדרה היא הדמיות חיות..

כמה שנים עברו מתחילת הסדרה ועד לזמן הנוכחי שלה?

בקיצר אין ספק שהספר יותר מפורט ויותר מרתק, אבל הסדרה היא הדמיות חיות..

ובדיוק בגלל זה מרטין סיבך את עצמו וזה חלק מהסיבות שהוא לא מצליח לסיים.

עם הפרק לא הייתה לי בעיה, הייתי ערוך לפרק ראשון מהסוג הזה ואם הוא כבר היה "פרק ללא אקשן" לפחות הוא היה עשוי טוב והיה מעניין.

פרק הבא כבר יתחיל הבלאגן ופרק 3 יהיה הפיק.

מה שכן אכזב אותי מאוד היה הסאגה של בוסה והספויילרים. פףףףף.

נו הצלחת לחמוק מספויילרים?

נו הצלחת לחמוק מספויילרים?

מניח שזה בעיקר בגלל שפשוט לא היה יותר מדי מה לגלות.

אבל למעט הודעת וואטסאפ אחת מידידה של אמאלהההה איזה פרק והתמרמרות ששמעתי של מישהי בעבודה ש"לא קרה כלום" (די איזן את עצמו)

הגעתי לפרק נקי לחלוטין.

עד סוף העונה אצפה בימי שני כמו כולם, שמח שזה מאחוריי.

מניח שזה בעיקר בגלל שפשוט לא היה יותר מדי מה לגלות.

אבל למעט הודעת וואטסאפ אחת מידידה של אמאלהההה איזה פרק והתמרמרות ששמעתי של מישהי בעבודה ש"לא קרה כלום" (די איזן את עצמו)

הגעתי לפרק נקי לחלוטין.

עד סוף העונה אצפה בימי שני כמו כולם, שמח שזה מאחוריי.

מצפה להודעה ממך ב5 ל4 ביום שני הקרוב

הגזמת, אני מארח אצלי בערב צפייה מפחידה.

זה גם דיי ריוניון של החבורה מלפני כמה שנים שהייתה נפגשת לראות ביחד את עונות 5-6-7 מתחברת חזרה גם לעונה השמינית.

ימי שני בערב קבוע אני מצטרף למעגל האנשים שלא צריך לברור מילים לידם :)

עמית, אתה מדבר נטו על הסדרה וזה מובן, כשאני כותב אני חושב על הסדרה ועל הספרים, לדעתי יש בתאוריה הזה הרבה מאוד ובספרים אריה עדיין בבראבוס.

כמו שערן אמר, יש הרבה מאוד דברים שהסדרה לא נוגעת בהם, אולי הם הציבו את הדמות של סיריו בכדי לבנות את הדמות של אריה אבל לא מתכוונים לחזור אליה - ולא הראו את המוות שלה כי לפי מה שGRRM אמר להם הדמות לא מתה.

אני מסתמך על הספרים עד החמישי (כוס אמא שלך יא שמן תוציא כבר את האחרונים) וכל מה שראינו עד כאן בסדרה.

מן הסתם אי אפשר להסתמך רק על הספרים, אם הייתי מסתמך רק עליהם אין מה לדבג על ג'ון שמת ונכנס לתוך גוסט(?) ולא קם לתחייה עדיין.

הגזמת, אני מארח אצלי בערב צפייה מפחידה.

זה גם דיי ריוניון של החבורה מלפני כמה שנים שהייתה נפגשת לראות ביחד את עונות 5-6-7 מתחברת חזרה גם לעונה השמינית.

ימי שני בערב קבוע אני מצטרף למעגל האנשים שלא צריך לברור מילים לידם :)

סדרה כזאת שצריך לזכור מלא פרטים אני אוהב לראות לבד גג עם עוד בנאדם אחד (הפרעות קשב וריכוז קשות).

• מנהלים ראשיים

אני בדרך כלל שונא תיאוריות אבל זו דווקא אחת מעניינת

לוקח את זה צעד קדימה.

בהנחה ומה שהוא אומר נכון, דני בהריון מג'ון ומי שיגלה לו את זה זה מלך הלילה.

מה שמסביר גם למה בפרק הזה המתים פשוט לא פרצו פנימה והתחילה לחימה, ולמה הם השאירו את האקט הסימבולי בסוף הפרק.

הם לא רוצים להרוג את כולם, הם רק רוצים את מה שהובטח להם מלכתחילה כדי להמשיך את הגזע שלהם.

ניחוש שלי, יהיה קרב גדול מול המתים מלך הלילה יגיע למצב של פנים אל פנים אל מול ג'ון ואז תחל בניהם שיחה שאולי גם תכלול פלאשבק לסיפור של איך הם הובסו בפעם הראשונה ומה באמת הובטח להם עם קשר ישיר לבראן.

מלך הלילה יסביר לג'ון שכדאי שהגזע של בני האדם ימשיך לחיות הוא יצטרך להקריב את הבן שלו מדני (ושוב הוא יגלה על זה בפעם הראשונה במהלך השיחה). ג'ון יתלבט אבל בסוף יסכים.

המתים יסוגו, ונתפנה לעלילה של מעלה המלך שם צריך לראות מי ידיח את סרסיי.

אגב בהנחה וכל השטות שכתבתי פה אכן תתברר כנכונה, אני מהמר שדני לא תמות ושאנחנו נצטרך לראות אותה יולדת, וזה כנראה אם יקרה יהיה בסוף העונה כ אפילוג שבו נראה את דני יולדת, ובאקט נוראי של בכי ודרמה אינסופית ג'ון מגיש את הילד למלך הלילה אגב באותו מעגל סימבולי שפתח את הסידרה והופיע בסוף הפרק הראשון של העונה האחרונה.

אני איתך לגמרי

או הבן שלו או ג'ון יהיו היורשים של מלך הלילה ...

שימו לב שמאז מות קאסטר הם מתקדמים קדימה

השאלה היא למה פתאום הם צצו בדיוק כי לפני זה הם עדין קיבלו בנים לגזע שלהם.

מזכיר את הנבואה של מירי מאז דור, דאני לא יכולה ללדת

"When the sun rises in the west and sets in the east," said Mirri Maz Duur. "When the seas go dry and mountains blow in the wind like leaves. When your womb quickens again, and you bear a living child. Then he will return, and not before."

זה דיי חד משמעי, אבל יכול להיות שזה קללה ולא נבואה

אם הוא מסיים את הספרים אני מתחיל באותו יום קונה את כולם ועושה מרתון מסיים בשבועיים את הכל. אבל חלאס בשביל חצי יצירה לא אתאמץ.

אל תעשה את זה לעצמך, הוא בן זונה שמן מניאק שמתכנן לקבל התקף לפני שהוא יכתוב עוד 2 ספרים

אם הוא יצליח לסיים לפני ההתקף אני אתפלא ואוכל את הכובע בכיף

סדרה כזאת שצריך לזכור מלא פרטים אני אוהב לראות לבד גג עם עוד בנאדם אחד (הפרעות קשב וריכוז קשות).

שמע, אמנם אנחנו חבורה די גדולה (10+- מתקבצים בסלון שלי) אבל החוקים מאוד ברורים בצפייה.

אין עצירות, טלפונים או הפרעות משום סוג ומשום סיבה מהרגע שהפרק התחיל, הערות ביניים קצרות ורלוונטיות נעשות רק ע"י המומחים לסדרה שבנינו ואך ורק במקומות שאין טקסט ו"לא מפריע לצפייה". בסהכ ממש כיף, אני נהנה הרבה יותר.

וגם התגובות של כל הבנות בסוף הפרק, זה כיף. זה משפר את החוויה כל האומג והתרגשויות שאני לא מוציא מהפה בטבעי..

היתי רוצה לראות סדרה שנוגעת גם בתקופה של לפני המרד של רוברט

זאת תקופה מאוד מעניינת של הסדרה

הבעיה היא שזה חלק והחלק אחריו כבר סופר

שאלה קצת לא קשורה אבל מישהו יודע אם יש דרך לראות באינטרנט ברגע שזה יוצא? (גם בתשלום)

אם אתה מכיר מישהו עם יס, יש את האתר/אפליקציה שלהם שנותנת גישה ל-VOD

למה לא סדרה על ילדי היער וראשוני האדם?

הסדרה תהיה על הלילה הארוך אז כנראה שזה בדיוק מה שאתה( ואני לצורך העניין)רוצה