Jump to content

לקראת הפועל עכו

דקסטר

Recommended Posts

מצד אחד אם יהיו פקקים מוקלים זה בא לי טוב כי אני יוצא מאוחר היום

אבל עדיין מבאס ולא מובן לי למה אנשים לא מגיעים

כי קר רחוק גשם ופקקים (ויורוליג).

מחשבות של לילה

לא מבין איך אפשר לחשוב לא לבוא מחר ?

במיוחד אחרי הדרבי אחד המסריחים שהיו פה ואם לא היינו בפער כזה היינו הופכים את עולם בגללו בסדר גודל דרבי פואד ,

שהוריד לנו פעם ראשונה העונה קצת את הראש לרצפה(כן דווקא הבני זונות האלה) , ועוד בגלל מה ?

משחק של הקבוצת פח מהכדורסל עם ההנהלה המושחתת ? השעה הלא נוחה ? הפקקים ? זה מתחיל להישמע כמו הטיעונים של הילדי כאפות מהפייסבוק.....

מחר(היום), שבע בערב

פחות מ-6,7 אלף זה יהיה מעליב בסדר גודל של באר שבע אחרי שהבינו שאין אליפות , חיפה בנוהל , או הגועל במשחקי חוץ ...

אם אלה המחשבות שלך אז מומלץ להפסיק לחשוב.

דיבור מסריח על ספינת הדגל של האגודה, לך שב ביציע של חולון עם כל הויקטור תשובות למיניהם.

שכל אחד יילך לאיזה משחק שבא לו, העיקר שיילך.

כי קר רחוק גשם ופקקים (ויורוליג).

והשעה. לאנשים שמסיימים לעבוד בסביבות שש זה בלתי אפשר להספיק להגיע למשחק שמתחיל בשבע בנתניה.

דיבור מסריח על ספינת הדגל של האגודה, לך שב ביציע של חולון עם כל הויקטור תשובות למיניהם.

.

אתה אובססיבי אליי עוד מימים ימימה

תשחרר ימעיק

הכסף שאין לי עכשיו בזמן הצבא ,הלך על משחקי יורוליג עוד מלפני הגיוס

ואומר את זה בן אדם שגר גג 10 דקות מההיכל . שלא תביא לי משפטי חוכמה אחרים שתגרום לעוד אנשים לצוטט אותך כמו עדר

תתקדם

אתה אובססיבי אליי עוד מימים ימימה

תשחרר ימעיק

הכסף שאין לי עכשיו בזמן הצבא ,הלך על משחקי יורוליג עוד מלפני הגיוס

ואומר את זה בן אדם שגר גג 10 דקות מההיכל . שלא תביא לי משפטי חוכמה אחרים שתגרום לעוד אנשים לצוטט אותך כמו עדר

תתקדם

מי מכיר אותך עוד מימים ימימה? אתה רשום לפורום שנתיים.

ומי אתה חושב שאתה כך שאהיה אובססיבי אליך? אשכרה לקח לי זמן להיזכר אם אי פעם הגבתי לך ואז נזכרתי שאתה ההוא עם התמונה של רייכרט בוכה

התגובה הזאת לא מופנית אליך אישית אלא לכל אותם אנשים שהם אנטי מכבי סל כאילו זה מינימום סניף של אולטרס הפועל (ואני גם אחד שפעם היה הולך לסל והיום לא מזהה את השחקנים כי זה פחות מעניין אותי).

מצידי תגור גם ביציעי ההיכל, זה עדיין לא נותן לך זכות לטנף על הקבוצה או לא להבין למה אנשים מעדיפים ללכת למשחק של מכבי סל ולא של מכבי רגל.

כל עוד אוהד מכבי מגיע למשחקים, שיהיה לו בכיף, ולא משנה באיזה ענף זה (ניסיתי לכתוב את זה כמה שיותר פשוט, שלא תחשיב את זה אח"כ כמשפטי חוכמה)