Jump to content

אילן השועל

Recommended Posts

אם הקטע של תרבות האולטראס זה להרביץ לאדם מאולטראס של קבוצה אחרת סתם ככה בחוץ, אז זה באמת דבר מטומטם.

ס.

מזכיר את כיתה ג' של מכות בין 2 חבורות של ילדים, בחיי.

הדבר הלגיטימי כביכול היחידי בעיניי זה אם קבוצות קובעות את זה מראש, כמו שעושים ברוסיה. זה מטומטם לחלוטין וחסר שכל, אבל שאנשים בוגרים יעשו מה שבראש שלהם. לתפוס סתם בן אדם, אפילו אם הוא אולטראס למשל, או חבורה קטנה ולהרביץ להם מבלי שכביכול קבעו מראש? מטופש ממש.

אין בתרבות האולטראס קטע של קרב הוגן? 50 על 9, ועוד אנשים בני 50+, זה תקין לפי החוקים האלה?

זה שאילן השועל נלחם בגופו על השלט די מעיד על זה שהוא לוקח דברים כאלה בחשבון גם בגילו (הייתי משתגע במקום המשפחה שלו), לא חושב שזה הקטע כאן. פשוט מעוות גם ביחס לתרבות הזו.

"תרבות" אולטראס? אתה רציניים?

כולה כדורגל. עם כל השנאה והאיחולים ליריבות זה אף פעם לא צריך להגיע לאלימות פיזית, בלי קשר לגיל של אילן.

אוהד שמגיע למשחק כדורגל/סל עם צעיף/חולצה/שלט שלא משנה אם כתוב עליו "אולטראס" או "שמולטראס" לא צריך בחיים לקרות מצב שעשרות יעשו עליו לינץ'. אין הבדל בין מחבלים לבניהם. החולרות האלה המקום היחיד שלהם זה בבית סוהר.

תפסיקו להיות מושפעים, תרבות אולטראס עלק.

אפשר לקלל או לאחל איחולי סוייר כמה שרוצים. זה הקו.

נזק גופני לא מגיע לאף אוהד ספורט כי הוא אוהד קבוצה מסוימת או הלך עם שלט מסוים.

גם הטמבלים אצלנו שפוצצו אוהד באר שבע לפני שנתיים עם הרימון בנתניה, שילכו להזדיין.

סטירה אחת גג ולהטיס מהיציע. כולה כדורגל, לא מחבל שבא לעשות פיגוע.

מושפעים שאין דרך לתאר.

חחחחח בדיוק .

אנחנו לא חיים באיזה מדינה סלאבית נחותה שכל מה שהם עושים שם זה לריב ומכות, ואפילו את זה עושים שם מסודר.

פה בארץ לא נותנים מכות לבני 50+ כי הם הולכים עם שלט, צאו מזה.

דווקא במדינות הסלאביות "הנחותות" האלה דברים כאלה לא קורים. במדינות "מפותחות" כמו ספרד זורקים אנשים לנהרות קפואים, באיטליה דוקרים ובהולנד שורפים. עלק נחותות.

תקרית אלימה אירעה בסיום המשחק. לטענת אוהדי מכבי, קבוצה גדולה של אוהדי ב"ש ארבה להם מחוץ לאולם הקונכייה, ניסתה לגנוב להם את שלט האולטראס ותקפה אותם באבנים. אוהד אחד נפגע בראשו ופונה לקבלת טיפול בית החולים סרוקה בבאר שבע.

על פי טענת אוהדי מכבי, אוהדי ב"ש התנפלו עליהם בשעה שעשו את דרכם לרכבים. אחד מאוהדי מכבי המוכרים, אילן "השועל" סרף, סיפר לעיתונאים במקום אחרי התקרית: "ניסו לגנוב לנו את שלט האולטראס והיכו אותנו באבנים, ברזלים, מה שהיה להם. מזל שהמשטרה הגיעה בסוף. ניסו לעשות לי לינץ' אבל אני אמות לפני שאתן למישהו לקחת את שלט האולטראס".

צפיתי במשחק,ראיתי שהשלט שם , וראיתי שלא הגיע הארגון שגם ככה הם לא רמה(ילדי בני 15 אמריקאים),ופחדתי עליו.

תמיד הוא היה נראה פסיכופט, גבר שבגברים !

בטוח באלף אחוז שזה אוהדי הגמלים מהכדורגל שרוצים להתחיל שוב עם הגניבת באנרים וכל הזיוני מוח האלה כאילו הם מינימום אולטראס נאפולי.שימותו

דווקא במדינות הסלאביות "הנחותות" האלה דברים כאלה לא קורים. במדינות "מפותחות" כמו ספרד זורקים אנשים לנהרות קפואים, באיטליה דוקרים ובהולנד שורפים. עלק נחותות.

כתבתי ששם עושים את זה מסודר, נעלבת כי כתבתי נחותות?

מה נסגר איתכם?

העובדה שהאולטראס 96 הם אנשים מבוגרים שכבר פחות בעניינים של שטויות כאלה זה דבר ידוע ולא צריך רשת מודיעינית בשביל לדעת את זה.

ולא שאני מייצג איזשהו ארגון, אבל גם לפנאטיקס יש שלט או שניים, ולא ראיתי או שמעתי שניסו לקחת בטרנר.

קיצר הם ידעו בדיוק למי הם ניגשים הנקבות

"תקראו לי עבריין תקראו לי חוליגן אתם באים הולכים אני עוד כאן

העצורים איתנו"

האיש גדר הבדואי של באר שבע בסטורי באינסטגרם יום אחרי התקרית

העצורים איתנו"

האיש גדר הבדואי של באר שבע בס5טורי באינסטגרם יום אחרי התקרית

Against modern football

העצורים איתנו"

אולטראס אינטרנט.

רק חסר שהם יתחילו ללכת עם גו פרו.

אולטראס אינטרנט.

רק חסר שהם יתחילו ללכת עם גו פרו.

זאת הבעיה איתם כקהל שצץ רק לפני 4 שנים חיים על סרטוני כוס אמק וחושבים שאם הם מגיבים בכל חור בפייסבוק כמו "גברים" הם באמת כאלו.

העצורים איתנו"

מביכים

"העצורים איתנו"

מישהו צריך להגיד לו שהוא גר בב"ש ולא בסקמפיה בנאפולי. מביך. מתי קצת מקוריות בב"ש.

ושהם עצורים כי תקפו אנשים בני שישים ולא כי רבו עם אולטראס יווני. אה בעצם נגד אולימפיאקוס הם ביקשו לשבת איתם לבירה.

איך מתוך 60 אנשים רק אחד עצור?! בני זונות. צריך למצוא את שאר ה-59

משטרה בדיחה. זוכרים באיזה רעש פתחו את הפרשה עם לה פמיליה בסוף איך זה נגמר?

העצורים איתנו"

#Onore_ai_diffidati