Jump to content

מכבי של איביץ

המכבייה

Recommended Posts

https://www.voetbalprimeur.be/nieuws/865228/doek-gaat-vallen-voor-leko-club-brugge-kan-deze-13-opvolgers-overwegen.html

סה"כ כתבה שממליצה על מאמנים. גם אוסקר גרסיה מוזכר.

איזה בדיחה לעשות מזה דיווח.

כל אירופה רואה את הפער הזה שיש בטבלה שלנו, ומבינים שמי שעומד בראש הקבוצה הוא מאמן מוכשר,

בטוח שיגיעו עוד הצעות עליו, אני מקווה שהוא יעדיף להיות כאן בעונה הבאה עם ליגת אלופות וכל המשתמע מכך.

כן..זה המינוס היחידי בשיא הזה ("הפער הכי גדול ממקום שני בעולם"), זה די בקלות עושה הד באירופה.

כן..זה המינוס היחידי בשיא הזה ("הפער הכי גדול ממקום שני בעולם"), זה די בקלות עושה הד באירופה.

יש לי הרגשה שמקום שני ביוון וגביע זה רזומה לא פחות מרשים מהליגה שלנו, בטח בקאריירה קצרה כל כך.

אם בווינר היו הימורים על מי תהיה הקבוצה הבאה שתתקרצץ לנו על הראש כנראה הייתי מהמר על ברוז' ואחריהם באזל או גראסהופרס

בכל מקרה אני מאמין שעם הצעה מכובדת (מאוד!) כמו שקיבל של 500 אלף יורו לעונה + אפשרות לקמפיין מוצלח באירופה אפשר להשאיר אותו

הוא מרוויח מכל העסק הזה לא פחות מאיתנו האינטרס הוא גם שלו

מכבי של איביץ' היא הטובה בהיסטוריה.

אין אף קבוצה של מכבי שהתכוונה ככה לכל משחק, שהשקיעה ככה, שלא נחה על זרי הדפנה.

זאת הקבוצה הכי גדולה בהיסטוריה של מכבי, נקודה.

לא מדבר על שלישיה, בכלל, לא מדבר על שלישיות באף משחק.

אבל מכבי של העונה מספרית שווה מעל 2 גולים למשחק.

המשחקים היחידים בהם היא לא לקחה 3 נקודות, הם אלה שהיא לא כבשה לפחות 2.

כשאתה הקבוצה הטובה בליגה, בפער, ההתקפה הטובה בליגה, ההגנה הטובה בליגה, מוביל על היריבה שלך בכל פרמטר במגרש, החל מאיכות השחקנים ועד השורות הסטטיסטיות, אין שום סיבה שלא תנצח, לא 3, גם לא חובה 2, אבל תנצח.

אבל מכבי היום הייתה נרפית, רכה, שבלונית, כל מה שהקבוצה של איביץ' שכולם אוהבים לפרגן (וצריך) לה, היא לא.

ליריבה אין גרוש של משמעות כשמכבי משחקת כמו שמכבי יודעת לשחק העונה, היום זה לא קרה.

זו טיפה בים בעונה כזו, אבל זה מאוד מתסכל כשזה מגיע מול קבוצה שמועמדת לרדת ליגה.

יעיד המשתמש *איך שלא קוראים לפלקו כרגע* שאמרתי לו שאני חושש שהמשחק הזה יסתיים בתיקו כי הוא באווירה שונה משל משחק כדורגל רגיל.

לא

ניהול משחק תמוה בעיניי.

סופרבול פברואר 2015: מלקום באטלר, אנדראפטד רוקי, מנצח לניו אינגלנד פטריוטס את המשחק עם חטיפה הגנתית ברגע האחרון, כשנראה שהניצחון של סיאטל מובטח.

סופרבול פברואר 2018: מלקום באטלר, כיום כבר כוכב, לא בסגל לסופרבול. ההגנה של הפטריוטס לא מתפקדת, ומפסידה לסיינט ניק פולס של פילדלפיה. כל הביקורות על בליצ'ק, אבל יש כמה פרשנים שמזכירים שהוא מאז ומתמיד מקבל החלטות לא פופולריות, ולרוב הן מוכיחות את עצמן. טום בריידי? זה שאם תערוך סקר תראה שהרוב חושבים שהוא הקוורטרבק הכי טוב בהיסטוריה? נפצע במשחק העלייה לסופרבול בעונת 01/02. החליף אותו דרו בלדסו, הכוכב הבלתי מעורער של הקבוצה, אלוהים עבור אוהדי הפטס, והעלה את הקבוצה לסופרבול. בסופרבול עצמו בליצ'ק בחר לעלות עם בריידי. אף אחד לא הבין את זה. אחרי שבריידי זכה בסופרבול הראשון בהיסטוריה של הפטס, עדיין אף אחד לא הבין למה הוא מעדיף את בריידי "הנגר" על פניו. בלדסו נשלח בטרייד ליריבה המושבעת, ורשם עונה נהדרת בזמן שבריידי נראה, ובכן, "נגר". הביקורות על בליצ'ק לא פסקו. אבל בזמן שבריידי ספר אליפויות, אף עיתונאי שביקר את בליצ'ק לא זכר אפילו מי זה בלדסו.

סופרבול פברואר 2019: מלקום באטלר הוא סתם שחקן בקבוצת שוק-קטן, הטנסי טייטנס. ההגנה של הפטס, בלי כוכבים, משתקת את לוס אנג'לס ראמס, וזוכה בסופרבול.

ניהול המשחק של איביץ' נראה תמוה?

זה בסדר, ניהול המשחק של בליצ'ק תמיד נראה תמוה. עדיין עם הכי הרבה הצלחות בהיסטוריה. ועדיין איביץ' עם הכי הרבה בינגואים מכל מאמן שראיתי במכבי, עם כל זה שניהול המשחק שלו "תמוה".

אין לי בעיה עם "טעות" שעושה ש"כולם ראו מראש", כי זה הרבה יורת ממתקזז עם כל ההחלטות שרק הוא מעז לעשות.

לא

מי יותר טובה?

אני לא יודע אם הכי גדולה אבל לגמרי אחת מהטובות ביותר שהיו כאן. לגמרי

אני מסכים ושם דגש על העניין של לבוא לכל משחק בשיא הרצינות גם אחרי 20 משחקים ושכולם כבר גמורים

הטעויות שהיו עושים במרכז השדה התקזזו בחצי,שחקנים שהיו שקופים בכל צעד שלהם הפכו לכוכבים שגם נותנים מספרים

החילופים שמגיעים בול בזמן והלחץ המשוגע על על הרחבה של היריבה...וזה שכל שחקן אפילו הכי בעייתי יורד לקרקע מהר מאוד

וחוזר בשיאו גם אחרי עימותים ובלאגנים בתוך המערכת....מהבחינה הזאת? אירופה לכל דבר

סופרבול פברואר 2015: מלקום באטלר, אנדראפטד רוקי, מנצח לניו אינגלנד פטריוטס את המשחק עם חטיפה הגנתית ברגע האחרון, כשנראה שהניצחון של סיאטל מובטח.

סופרבול פברואר 2018: מלקום באטלר, כיום כבר כוכב, לא בסגל לסופרבול. ההגנה של הפטריוטס לא מתפקדת, ומפסידה לסיינט ניק פולס של פילדלפיה. כל הביקורות על בליצ'ק, אבל יש כמה פרשנים שמזכירים שהוא מאז ומתמיד מקבל החלטות לא פופולריות, ולרוב הן מוכיחות את עצמן. טום בריידי? זה שאם תערוך סקר תראה שהרוב חושבים שהוא הקוורטרבק הכי טוב בהיסטוריה? נפצע במשחק העלייה לסופרבול בעונת 01/02. החליף אותו דרו בלדסו, הכוכב הבלתי מעורער של הקבוצה, אלוהים עבור אוהדי הפטס, והעלה את הקבוצה לסופרבול. בסופרבול עצמו בליצ'ק בחר לעלות עם בריידי. אף אחד לא הבין את זה. אחרי שבריידי זכה בסופרבול הראשון בהיסטוריה של הפטס, עדיין אף אחד לא הבין למה הוא מעדיף את בריידי "הנגר" על פניו. בלדסו נשלח בטרייד ליריבה המושבעת, ורשם עונה נהדרת בזמן שבריידי נראה, ובכן, "נגר". הביקורות על בליצ'ק לא פסקו. אבל בזמן שבריידי ספר אליפויות, אף עיתונאי שביקר את בליצ'ק לא זכר אפילו מי זה בלדסו.

סופרבול פברואר 2019: מלקום באטלר הוא סתם שחקן בקבוצת שוק-קטן, הטנסי טייטנס. ההגנה של הפטס, בלי כוכבים, משתקת את לוס אנג'לס ראמס, וזוכה בסופרבול.

ניהול המשחק של איביץ' נראה תמוה?

זה בסדר, ניהול המשחק של בליצ'ק תמיד נראה תמוה. עדיין עם הכי הרבה הצלחות בהיסטוריה. ועדיין איביץ' עם הכי הרבה בינגואים מכל מאמן שראיתי במכבי, עם כל זה שניהול המשחק שלו "תמוה".

אין לי בעיה עם "טעות" שעושה ש"כולם ראו מראש", כי זה הרבה יורת ממתקזז עם כל ההחלטות שרק הוא מעז לעשות.

מי יותר טובה?

להשוות בין בליצ'ק לאיביץ'

:wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3:

לדעתי גם יכנס כסף ממכירות של ראיקו ודור פרץ (טיבי סיום חוזה, ושיחרור של שוינפלד)

ככה הוא יוכל לעשות שינויים שנוכל להתמודד בליגה האירופית, ואולי גם להפתיע בליגת האלופות.

למרות שעם השיטה החדשה הבנתי שזה קשה כפליים משנים קודמות.

אבל עד אז, בואו ניהנה ממנו ומהקבוצה, אמן שניקח טרבל מרגש, חייבים להתעורר החבר'ה, נכנסו לתרדמת קלה.

להשוות בין בליצ'ק לאיביץ'

:wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3:

רק מבחינת ההחלטות שלא תמיד פופולריות.

בליצ׳ק זה בן אדם שהודה שהתמונות על כל קלפי הפוטבול שאסף כילד כבר מחוקות כי השתמש בהם לדמות משחקים, ושהתחיל את הקריירה שלו בכך שהתפלח עם חבר למגרש האימונים של האוניברסיטה שלו והעמידו פנים שהם סקאוטים וכתבו דו"חות על שחקנים, סתם בשביל הכיף.

המאמן הכי גדול בהיסטוריה של כל ספורט שהוא.

הקבוצה של סוסה מבחינת סגל ויכולת הייתה טובה יותר.

מבחינת ניקוד זה מתבטא בפחות כי היה את אירופה.

גם מבחינת נקודות אצל סוזה אחרי 22 היו לנו 56 נקודות והיום "רק" 54

גם מבחינת נקודות אצל סוזה אחרי 22 היו לנו 56 נקודות והיום "רק" 54

אם אני לא מתבלבל הנפילה אצל סוזה באה קצת יותר מאוחר בשנה לא?

לא מובנת לי התחרות נגד עצמך לנסות להגזים הכל ואיכשהו "להרוס" את העונה המושלמת הזאת.

אתה יכול לפרט טיפה יותר על זה שביתר והפועל יורדות בוודאות 100%?

אפילו שנאמר לך שם בבירור שאין סיכוי כזה לעולם, ואולי אם יהיה מזל איכשהו הפועל תרד עם סכנין/אשדוד (היורדות הבטוחות)