Jump to content

מכבי תל אביב - הפועל תל אביב | הדרבי הגדול של תא והמשחק החשוב ביותר בעונה

Sawyerdroid

Recommended Posts

ילדים אתם. לא מבינים שדרבי זה משחק מסובך. לא מבינים היסטורית שאם אחת הקבוצות מודעת לפערים, היא מצמצמת אותם.

אתם פשוט מייאשים. אין לכם מושג. מפנטזים על תוצאה היסטורית, זה בלתי נתפס בכלל. לגמרי מגיע לכם לוני. בכל הכח.

די עומר די זאת עונה שהיינו חייבים לנצח דרבי. במיוחד שאני בשיא העצבים עכשיו.

פייר? מבאס, מעצבן, אבל בשורה התחתונה זה גם לא כזה משנה. מה שמשנה זה אליפות, לא משחק כזה או אחר. הדרבי לא מעל הכל, אנחנו לא הפועל.

מחכה לניקוליץ, בכל מקרה איביץ יצטרך לפקס את השחקנים, איבודי כדור מרובים של פיבן,גלזר,פרץ, מיכה, אצילי, יוני כהן.

משחק לא מסודר ולא מאורגן, לא ככה מכבי צריכה להראות.

פפיר כזה בן של זונה.

לא מתאים להגיד ככה אחי, זונה יכולה להיות אישה טובה שפשוט נקלעה לחיים קשים, לא מגיע להן שיגידו עליהן שהן אמא של הנאצי הזה.

השופט הכריע אבל זה יהיה ככה פה עד שיהיה VAR

אותי יותר מתסכל איך שנראינו היום.

פעם ראשונה שאנחנו רצים פחות מהיריב ובסדר יש משחקים כאלה רק באסה שזה בדרבי שכנראה גם יהיה אחרון העונה.

חושב שפיבן צריך לנוח קצת, כבר כמה משחקים עם טעויות גדולות וקצת יהירות ואני לא מדבר על השער שאין לו חלק בו.

יאללה תתאפסו על עצמכם.

אנחנו 16 נק ממקום ראשון ו21 מבאר שבע, מישהו חלם על זה בכלל בתחילת שנה?

תמיד יש נפילות ואולי זאת קלישאה אבל לדרבי יש חוקים משלו.

כן, השיפוט מעצבן ואמן שפפיר ימות מסרטן, אבל זה כבר שנים על גבי שנים ששופטים מנסים להוריד אותנו,כי אנחנו מכבי! כי אנחנו אימפריה!

אני מכבי תל אביב!

תכינו כבר את הבמות!

שפיכלר הכלב

לא מסוגל לשמוע את כל השידורי האנטי מכבי האלה

לא מאמין שהיה פה מישהו שטוען שאוהד מכבי ואמר שהוא מעדיף אותו על יונתן כהן. עוד זונה באר שבעית ושונא מכבי.

מה שכן הסגל צריך ריענון רציני, בתחילת שנה שיחקנו טוב כי הייתה רוטציה גדולה וכל אחד פחד למקום שלו, עכשיו התבססו קצת המקומות והשחקנים נהיים יהירים יותר.

סומך על איביץ שידע מה לעשות.

לא מאמין שהיה פה מישהו שטוען שאוהד מכבי ואמר שהוא מעדיף אותו על יונתן כהן. עוד זונה באר שבעית ושונא מכבי.

כנראה הוא לקח מה ששיר צדק (לכאורה ) לקח

הלוואי יונתן כהן משדר כל משחק שלנו

גם אפק יצא זבל אבל לא כמו שפיכלר

השופט הכריע אבל זה יהיה ככה פה עד שיהיה VAR

אותי יותר מתסכל איך שנראינו היום.

פעם ראשונה שאנחנו רצים פחות מהיריב ובסדר יש משחקים כאלה רק באסה שזה בדרבי שכנראה גם יהיה אחרון העונה.

חושב שפיבן צריך לנוח קצת, כבר כמה משחקים עם טעויות גדולות וקצת יהירות ואני לא מדבר על השער שאין לו חלק בו.

ומה אתה חושב שיקרה אחרי שיהיה VAR? ספגנו אחרי שהשופט התעלם מהקוון שאמר על עבירה, כשהקוון פתאום שכח ששניה לפני הוא ביקש עבירה.