Jump to content

מכבי תל אביב - הפועל תל אביב | הדרבי הגדול של תא והמשחק החשוב ביותר בעונה

Sawyerdroid

Recommended Posts

איפה כל הציניקנים שבאים עליי כל שבוע כן הכי חשוב לא הכי חשוב. הא?

ד-ר-ב-י. היום זה מעל הכל ולפני הכל ושום דבר אחר לא משנה. להתאבד מהשניה הראשונה ולא לעצור עד לשריקת הסיום. כולם בכל הכוח. יאללה מכבי רק תביאו לי תדרבי.

הבעיה במשחק כזה כי אתה לא באמת יכול להשפיל אותם. הם הגיעו לשפל כזה שגם אם ננצח שוב 5:0 זה לא יזיז להם את הביצה, ואם במקרה הם ינצחו 0:0 הם יחגגו עד אור הבוקר.

אבל חשוב לקחת 3 נקודות.

הבעיה במשחק כזה כי אתה לא באמת יכול להשפיל אותם. הם הגיעו לשפל כזה שגם אם ננצח שוב 5:0 זה לא יזיז להם את הביצה, ואם במקרה הם ינצחו 0:0 הם יחגגו עד אור הבוקר.

אבל חשוב לקחת 3 נקודות.

בגדול אני גם הגעתי למסקנה הזאת אבל מהר מאוד התעשתתי ואמרתי לעצמי - זה שהם במחילות שלהם ולא מדברים\הולכים לעבודה\מקטרים ברשתות החברתיות - לא אומר שהם לא שם. ושהם לא סובלים מכל רגע. בבתים שלהם הם צופים ואוכלים את הלב. ולכן צריך לתת להם בראש בכל הזדמנות, גם אם הם עמוק במחתרת כרגע.

אבל חשוב לקחת 3 נקודות.

המצב כיום הוא בדיוק הפוך. לא עניין של להשפיל, רק לחשוב איזה קרנבל יהיה בתקשורת ואצל הפועל אם נתפוס יום רע ונחטיא מול שיר ריק ובדרך פלא לא ננצח....

רק כדי לא לתת להם תחושה טובה חייבים לנצח היום.

צריך להשפיל ולרמוס זה נכון, אבל חייבים לנצח.

איך בא לי גול מהיר (עטר\אצילי לטיפולכם)

הייתי רוצה 0:0 ובשנייה האחרונה לתת להם גול ושהשופט אפילו לא יחדש את המשחק, זה מתכון לפריצה למגרש, אבל מצד שני שער מהיר ומשם לדרוס ולרמוס

לפרק אותםםםם. להראות להם מי בעל הבית. הם באים לשחק אגרסיבי? שיבואו. גם אנחנו יודעים. ללחוץ גבוה ולעלות בטירוף. מי שיהיה במגרש- אתם בשליחות בשם כולנו. אברבנאל, משוגעים, מכות לראש. היום המוות הפועללל.

אני כולי בבאסה על זה שערן לא פה לחגוג היום ופתאום רקדי ברדיו.

לפעמים יש ימים של משחקים שלפי השירים ברדיו אני בטוח שהעורך שם בתחנה הוא אחד משלנו

אם מנצחים בתוצאה היסטורית היום נניח הכל מתחבר לנו ונגמר 9:0, רפואה מפוטר שוב? או שיש גבול גם לניסנובים והם יצטרכו לסבול אותו עד סוף העונה אחרי שהתפטר חזר, פוטר וחזר וכל זה בעונה אחת?