Jump to content

תשאירו את הצעירים בבית!

קוקו616

Recommended Posts

חייב להבין מה ראיתם באלמוג ששווה סכום שכזה?!

בנוער הוא היה מצויין, אבל שהגיע לבוגרים בליגה השניה היה שחקן סביר. יכול להיות שהוא יתפתח למפלצת, אבל בואו נודה על האמת, רוב הצעירים שמככבים בנוער עולים לבוגרים ומשוחררים חינם. המחיר פשוט מטורף ולא הגיוני

השלב הבא יהיה לשלם על ילד בן עשר שיעבור חוג.

חייב להבין מה ראיתם באלמוג ששווה סכום שכזה?!

אין איזה יוטיוב שלו ?

אם זה היה שחקן של מכבי פ״ת הייתי אומר שיש פה איזה קומבינת הברחת הון של הלוזונים עם חוגג, מיליון וחצי יורו על שחקן שלא בוודאות קיים ואף אחד לא ראה אותו משחק.

זה לא מחליק נקי בגרון לאנשים רק בגלל שזאת בית"ר והיא בליגה שלנו.

אם אנדרלכט או קלאב ברוז' הייתה מגיעה עם הצעה כזאת היינו צוחקים כמה הם פרייארים שמשלמים סכום כזה על שחקן שאין לו דקה בליגת העל, ועוד משאירים לעצמנו 50% ממכירה עתידית, ככה שאם יצא ממנו משהו אנחנו נרוויח עוד.

גאל מרגוליס היה כישרון הרבה יותר גדול ממנו ולא יצא ממנו כלום. זה לא מדע מדויק.

זה לא מחליק נקי בגרון לאנשים רק בגלל שזאת בית"ר והיא בליגה שלנו.

אם אנדרלכט או קלאב ברוז' הייתה מגיעה עם הצעה כזאת היינו צוחקים כמה הם פרייארים שמשלמים סכום כזה על שחקן שאין לו דקה בליגת העל, ועוד משאירים לעצמנו 50% ממכירה עתידית, ככה שאם יצא ממנו משהו אנחנו נרוויח עוד.

גאל מרגוליס היה כישרון הרבה יותר גדול ממנו ולא יצא ממנו כלום. זה לא מדע מדויק.

ללא ספק אתה צודק.

זה לא קשןר לכסף. מכבי נוהגת פה כאילו היא בני יהודה. מוכרת ליריבה בליגה.

אם זו עסקה של חיפה, פותחים פה נושאי חגיגות ובדיחות עליהם.

אנשים פה מדברים כאילו הם שמים כסף על מכבי, מבחינתי בעידן גולדאהר מה שייעשה מבורך, בין אם מגיע מכיוון כלכלי/מקצועי או אחר.

סכום הזוי על שחקן מבטיח אומנם אבל נראית כעסקה מעולה למכבי

חוץ מזה חוגג דחק את מכבי לפינה, מוכן לתת לו משכורת גבוהה ומקום בקבוצת ליגת העל, קשה להגיד לזה לא בגיל 19.

זה לא מחליק לי טבעי בגרון אבל זה גם לא כסף שלי כך שאין לי שום זכות לשחק עם כסף של אחרים, בטח לא של מיטש.וכנראה שיש אילוצים. החיים יותר מורכבים מאגו פגוע של אוהדים בגלל שחקן שתשעים אחוז מהקהל לא יודע בכלל איך הוא נראה.

ללא ספק אתה צודק.

כן? אם חיפה מוכרים את גיא דהן (בדקתי, יש שחקן כזה) לביתר ב1.5 מליון יורו אנשים פה צוחקים עליהם?

אני לא בטוח

שורה תחתונה, רוב הסיכויים ששחקן נוער מוכשר יתפתח להיות שובל גוזלן הם הרבה יותר גבוהים מאשר שיתפתח להיות מונאס דאבור.

שמצרפים לכך את העובדה שבכל מקרה אי אפשר להחזיק את כולם, לדעתי מדובר בעיסקה שקשה מאוד למכבי לוותר עליה.

ללא ספק אתה צודק.

מתי בני יהודה מכרה במיליון וחצי יורו שחקנים שאפילו לא בתוכניות לסגל שלה?

חבר שלי משחק עם אילון אלמוג והוא אמר לו שהוא סגור בביתר רק אישור של גולדהאר ונגמר

שלא יאשר. אסור למכור לבית"ר בשום פנים ואופן, שגיאה של הצוות המקצועי והניהולי שלנו אם זה יקרה

ללא ספק אתה צודק.

זה שפותחים פה נושאי דאחקות על קבוצות יריבות זה לא מדד לכלום. גם על שכטר צחקו פה בעונה שעברה ועכשיו כולם מריעים לו.

גם על שון גולדברג אני זוכר נושאים בתחילת עונה שזה טעות למכור להפועל חיפה, ועכשיו אנחנו רואים מה הוא שווה.

חבר שלי משחק עם אילון אלמוג והוא אמר לו שהוא סגור בביתר רק אישור של גולדהאר ונגמר

כמו במקרה של יצחקי לבית"ר, עוד יש סיכוי שזה ייפול ומיץ' יטיל וטו.

בטח שיש הגיון ומה שהוא כתב זה נכון. אתה לא תהיה שותף של בית״ר בשחקן, אלא רק זכאי למחצית מהרווחים שיהיו עליו בעתיד, אם יהיו. רק אם ימכר מעל 1.5.

כמובן כל זה אלא אם כתבו אחרת בהסכם, אבל בוא נגיד שצריך להיות ממש ממש גרוע כדי לסכם משהו אחר.

איך אני אוהב שאנשים כותבים בביטחון מוחלט על דברים שפשוט אין להם מושג בו. אתה לא ראית את החוזה, ואתה לא יודע אם מדובר ב 50% מסכום המכירה או 50% מהרווח על המכירה.

אז לבוא וללכלך עכשיו על משהו שהוא בגדר ניחוש מבחינתך, זה בדיחה.

מוכן להתערב ש60 אחוז מאנשי הנגד לעסקה לא התעניינו בפועלו של השחקן ברמלה ואולי אפילו שכחו ממנו. בנוגע לעסקה, מליון וחצי זה עסקה מעולה שאולי תעזור ברכש כבר עכשיו.

אני חושב שמתעלמים מזה ש1.5 מיליון זה לא כסף.

זה סכום חסר משמעות עבור מכבי, זה לא סכום שיקפיץ את המועדון לרמה אחרת או יאפשר לה להביא בעזרתו איזה שחקן מטורף.

לדעתי מכירה תהיה טעות ענקית ואותי מדאיג שמכבי בכלל מאפשרת להתקדם במהלך מכירה.

מאיפה אנשים הביאו את השטות הזאת שמיליון וחצי יורו זה כלום, כאילו שברגיל אנחנו מוציאים 27 מיליון על שחקן?

מאור בוזגלו, פרדראג ראיקוביץ׳, וידאר קיארטנסון. השחקנים היחידים ששילמנו עליהם יותר מהסכום הזה, אלא אם פספסתי משהו, והיחיד ששילמנו עליו סכום גדול מזה בארץ (בוזגלו) היה לפני יותר מעשור ולפני תקופת גולדהאר.

מאיפה אנשים הביאו את השטות הזאת שמיליון וחצי יורו זה כלום, כאילו שברגיל אנחנו מוציאים 27 מיליון על שחקן?

בוא תגיד לי מה מכבי תעשה עם הסכום ה"פסיכי הזה"?

איזה שחקן שובר שיוויון אתה יכול להביא בסכום כזה?

והכי גרוע, כשתרצה לקנות בחזרה את איילון תצטרך לשלם פי 3.

בוא תגיד לי מה מכבי תעשה עם הסכום ה"פסיכי הזה"?

איזה שחקן שובר שיוויון אתה יכול להביא בסכום כזה?

והכי גרוע, כשתרצה לקנות בחזרה את איילון תצטרך לשלם פי 3.

בוא תגיד לי אתה את מי מכבי החתימה, אי פעם, ביותר מזה. כמה שחקנים אתה מוצא, כמה מהם נקנו מקבוצה בארץ, וכמה מהם היו בתקופת גולדהאר.

בוא תגיד לי אתה את מי מכבי החתימה, אי פעם, ביותר מזה. כמה שחקנים אתה מוצא, כמה מהם נקנו מקבוצה בארץ, וכמה מהם היו בתקופת גולדהאר.

השאלה היא אחרת - האם שווה למכור שחקן ישראלי שגדל אצלנו עם פוטנציאל גדול בשביל סכום כזה. אם קבוצה מחו"ל היתה מציעה עליו 5 מיליון יורו זה היה הגיוני מבחינתי אבל למכור בכזה סכום לא נותן לך שום דבר ויכול לפגוע בך מאוד על איבוד שחקן כזה.

עכשיו השאלה היא אחרת? אמרת שזה לא סכום, אמרתי שזה יותר ממה שמכבי מוציאה על שחקנים. וזה על ילד בן 19. אנשים פה חיים במנג׳ר.

זה סכום כסף גדול מאוד, בטח כשאופ"א משגיחה על הגירעון שלנו, וזה שחקן שגם ככה לא בתוכניות ככל הנראה, כי אין לו מקום בסגל ואני לא רואה איך יהיה לו בזמן הקרוב.

השאלה היא אחרת - האם שווה למכור שחקן ישראלי שגדל אצלנו עם פוטנציאל גדול בשביל סכום כזה.

שחקן שלא שיחק דקה בבוגרים וגם לא ישחק כנראה בשנה וחצי הקרובות. 1.5 מיליון על שחקן כזה זה סכום בדיוני. אתה מדבר כאילו אנחנו מוכרים שחקנים בסכומים כאלה באהלן אהלן.