Jump to content

תשאירו את הצעירים בבית!

קוקו616

Recommended Posts

בית"ר וחוגג בינתיים בעיקר עושים רעש

בית"ר רוצה לצרף את גיל יצחק מהפועל ראשל"צ

פרסום ראשון: מלך השערים של הליגה הלאומית מבוקש אצל הקבוצה מהבירה, שדיברה עם השחקן ותנסה לסגור את הנושא במו"מ

מתי הם יפנו בענין חוזז? למרות שהוא לא יכול לשחק אצלם תיאורטית בגלל שהוא שיחק ב2 קבוצות השנה, אבל אני לא אתפלא אם הם יפנו לקראת העונה הבאה.

מתי הם יפנו בענין חוזז? למרות שהוא לא יכול לשחק אצלם תיאורטית בגלל שהוא שיחק ב2 קבוצות השנה, אבל אני לא אתפלא אם הם יפנו לקראת העונה הבאה.

פנו לגביו בכל חלון בשנתיים האחרונות

שיגדלו נוער משלהם ויעזבו אותנו בשקט.

לודורוגץ פנו גם לצ'יבוטה והציעו לבני יהודה מליוון יורו עליו, הכתומים מסרבים..נקווה שיגדילו את ההצעה(בכל אופן מן הסתם בני יהודה לא תסכים להרוויח עליו רק חצי מליון)

בסיומת, בקבלת ההחלטות, בהתנהלות על המגרש.

בגלל הסיבות האלה החליטו שלא מתאים למכבי.

אבל לפחות השאירו 50 אחוז, כי בכל זאת, זה משהו שיכול להשתנות, אז מקווה בשבילו שזה יקרה.

מעניין מי הסוכן שהתערבב בלודוגורץ שפתאום היא רוצה חצי ליגה

בבלגיה כבר לא מעבירים ישראלים בביקורת דרכונים אז הלכו להתעלק על מישהו אחר.

לא הבנת מה כתבתי על ה- "עשו פה הפועל". הכוונה שאם המצב הכספי בכל מה שקשור לפייר פליי כל כך גרוע, זה אומר ששפכו פה מאות מליוני שקלים - כן כן, מאות ולא עשרות - ולמעשה אף אחד לא נתן על כך את הדין. מתברר שהמצב עד כדי כך גרוע, שמכבי מוכנים למכור כוכב נוער בשביל 300 אלף יורו לשנה במשך 5 שנים. ממש מגרדים שקל לשקל.

לא, לא מגרדים שקל שקל. ההצעה על מיליון וחצי יורו, לא על 100 אלף שקל.

ו-300 אלף יורו לשנה במשך 5 שנים? באמת? זה לא דמי מנוי. טוב שלא חישבת עלות ליום.

בחיי שאני לא מבין את הפאניקה פה. מי ישמע מתבצעת מכירת חיסול. קיבלת הצעה הזויה על שחקן שלא בטוח שבכלל תשתמש בו, מן הסתם לא תנתק להם את הטלפון.

המצחיק הוא שאם היו מוכרים פה שחקן שכבר עשה משהו בבוגרים זה היה מתקבל. לא יודע מה איתך, אני מעדיף למכור שחקן נוער, בטח כשמי ישמע בלי אילון אלמוג אין לנו שום שחקנים מוכשרים שמסתובבים בלאומית או בליגת העל ומחכים לזימון.

אגב לגבי "מצב גרוע ולתת את הדין" - להוציא יותר מההכנסות שלך זה בערך ברירת המחדל בכדורגל העולמי, וזה גם חוקי. זה רק קרה יותר מדי והוביל לקריסות, אז הוסיפו מגבלה לזה (שאם אתה גדול מספיק אתה יכול לצפצף עליה, מכבי לא גדולה מספיק). הבעיה היתה שחרגנו מהסכום המותר של 30 מיליון יורו לתקופה מצטברת של 3 שנים - זה לא שיום אחד מיטש פתח את הספרים וגילה שהוא בחובות של מיליארדים כשהיה בטוח שיש ספר מאוזן. הגירעון גדול ממה שתיכננו שיהיה, אבל זה משהו שזיהינו מראש עוד לפני העונה שעברה ונערכנו אליו בהתאם לקראת המו"מ עם אופ"א על הסדר. גם אם היה פה כישלון מערכתי, קשה לומר שאף אחד לא נתן על זה את הדעת כשמכבי בעצמה דיווחה על החריגות וצימצמה בהוצאות עוד לפני המגבלות שהוטלו. וגם אז, העונש שלנו קל יחסית, ומיטש הכניס כמה מיליונים כבר עם הטריק של הספונסר. הרבה מועדונים בעולם (כולל גדולים ומצליחים) מפרים את חוקי הפייר פליי. לא היה צריך לקרות, אבל קצת פרופורציה, לא צריך לעשות מזה יותר ממה שזה. אין חרב על הצוואר של מכבי. הגעת איתם להסכם על כך שתצמצם את הגירעון הזה עד שהם יניחו לך עם הבייביסיטר. אז אתה מוציא פחות, מכניס כסף בצורה שנספרת כהכנסה דרך מיטש, וכן, אם תקבל הצעה משמעותית על שחקן יש יותר סיכוי שתסכים. אני אישית מעדיף למכור שחקן נוער שלא בטוח שייצא ממנו משהו מאשר שחקני הסגל הבוגר, אבל זה רק אני. מההודעה שלך אפשר לחשוב שאנחנו במצב של לידס בתחילת המיליניום.

אם היינו "מקוששים כל שקל" אני די בטוח שדוידזאדה לא היה חותם ושדסה כבר היה נמכר, למשל.

חוזז בראיון צומי סטייל אם מכבי לא תתן לי הזדמנות אשחק במקום אחר.

מעצבן אותי שהם אומרים סתם דברים שהתקשורת מחפשת.

חוזז בראיון צומי סטייל אם מכבי לא תתן לי הזדמנות אשחק במקום אחר.

מעצבן אותי שהם אומרים סתם דברים שהתקשורת מחפשת.

איפה הראיון?