Jump to content

תשאירו את הצעירים בבית!

קוקו616

Recommended Posts

אתה לא חושב שספציפית בעסקה הזו היו דברים מאוד לא כשרים בואכה הלבנת הון לכאורה?

אני מאוד מחבב את אינברום, ויכול להבין על פניו את הרציונאל בהחתמה של שחקן בן 21 וחצי עם נתונים כמו שלו.

לא חושב שהרציונאל הזה מצדיק 2.1 מיליון יורו, אבל אני באופן כללי כנראה "שמרן" מהאדם הממוצע בענף.

לא אמרתי שתהיה השפעה, אבל אפשר להגדיר בחוזה פיצוי כלשהו במקרה של טרייד.

האם עשו את זה? ככל הנראה לא.

האם יעשו את זה מעכשיו? מי יודע?

האם עשו את זה? ככל הנראה לא.

האם יעשו את זה מעכשיו? מי יודע?

למשל בעסקה של אלמוג חובה להכניס סעיף כזה עם כל מה שהולך בין בית"ר לב"ש, מיליון יורו פיצוי במקרה של טרייד.

ברור, לכן סייגתי.

אני רוצה להאמין שאין משהו כזה. העונשים שקיבלנו מאופ"א היו כתובים באתר הרשמי בצורה ברורה מאוד.

ומה אנחנו מבינים ממה שפורסם?

אנחנו מבינים שאי אפשר לקנות אם לא מוכרים.

אנחנו מבינים שמכבי התחייבה להתיעלות דרמטית בשנים הקרובות.

אנחנו מבינים שמיטש לא יכול להזרים 50 מיליון ככה בקבוע.

אנחנו מבינים שמכבי חייבת להגדיל הכנסות, לא רק להוריד הוצאות. זה יבוא מחוזים של פילה, ספונסר של פינגווין וגם מכירות.

זה מה שאני הבנתי מההסכם. מכבי לא קמה ונופלת על מיליון וחצי יורו, זה ברור אבל צריך להעביר קו. ההתנהלות הכלכלית השפויה חייבת להישמר ולאורך זמן. הידוק חגורה. לכן אני יכול להבין את ההגיון בלמכור שחקן נוער בסכום כזה.

דרך אגב גם דמארי נמכר בצורה של חצי כרטיס

אי אפשר לשלם לפ"ת את הכספים המטורפים שהם דרשו בזמנו על שחקנים(אפילו על פאקינג מליחי הם רצו הרבה כסף, על מגמאדוב וטובי הם רצו עוד בסוף שנות ה90 תחילת ה2000 מליון דולר שאז זה היה כמו 5 של היום)

עידן פאקינג מליחי. גדול...שכחתי שהיה שחקן כזה.

כל פתח תקוואי יכול להיות שחקן.

אבל אנחנו לא יודעים

בהכרח ,אף אחד פה, לא יודע

נכון, ואם הקבוצה תלויה בכסף הזה כדי לא להסתבך עם הפייר פליי, אז מדובר בעסקה הגיונית, אבל במידה ולא, אני לא רואה סיבה למכור שחקן שהוא נכון להיום כישרון גדול (גם אם לא שחקן מוכח בנקודת הזמן הנוכחית) לקבוצה גדולה אחרת בארץ.

ומה אנחנו מבינים ממה שפורסם?

אנחנו מבינים שאי אפשר לקנות אם לא מוכרים.

אנחנו מבינים שמכבי התחייבה להתיעלות דרמטית בשנים הקרובות.

אנחנו מבינים שמיטש לא יכול להזרים 50 מיליון ככה בקבוע.

אנחנו מבינים שמכבי חייבת להגדיל הכנסות, לא רק להוריד הוצאות. זה יבוא מחוזים של פילה, ספונסר של פינגווין וגם מכירות.

זה מה שאני הבנתי מההסכם. מכבי לא קמה ונופלת על מיליון וחצי יורו, זה ברור אבל צריך להעביר קו. ההתנהלות הכלכלית השפויה חייבת להישמר ולאורך זמן. הידוק חגורה. לכן אני יכול להבין את ההגיון בלמכור שחקן נוער בסכום כזה.

זה מובן, אף אחד לא מצפה להוצאות כמו פעם. אני באופן אישי אופתע אם מכבי תשלם בשנתיים הקרובות מעל מיליון יורו על שחקן, או אולי אפילו משהו שמתקרב לשם.

התייעלות לא מתבצעת רק במכירת שחקנים, בוודאי לא אם מדובר באלה שיש להם משכורת חייל. מכבי צריכה להוציא פחות, להיפרד מכמה חוזים יקרים, להציע חוזים שפויים יותר, ועוד. למשל למכור איזה דור פרץ או ראיקוביץ'.

וכמובן, כמו שכתבת, מכבי גם מתרכזת בהגדלת הכנסות מחסויות וספונסרים. פינגווין, פילה, בוס.

הסיפור הוא לא על סתם מכירת שחקן נוער אקראי או שחקן צעיר בסכום הזה. כשקניקובסקי נמכר עונה שעברה היו כאלה שהתעצבנו אבל התגובות לא התקרבו למה שיש עכשיו. כנ"ל צ'יבוטה. גם אם ימכרו את אליאל פרץ או מתן חוזז אני לא חושב שהתגובה תהיה זהה למה שיש עכשיו.

במקרה הזה זה שונה כי מדובר בשחקן עם תקרה מאוד גבוהה. לא עוד שחקן נוער, אלא אחד שהוא כוכב מחלקת הנוער.

אם מכבי באמת חייבת את הכסף למטרות שלא ידועות לנו, ניחא. אבל אם ורק אם אין משהו כזה, הייתי מקווה שבגלל שה1.5 לא קריטיים למכבי (הרי יש כבר 2.5 ממכירת קיארטנסון ככה שלמכבי יש מרווח נשימה) אז יוותרו עליהם רק בשביל הסיכוי שנגדל שחקן מצטיין מהנוער.

זה מובן, אף אחד לא מצפה להוצאות כמו פעם. אני באופן אישי אופתע אם מכבי תשלם בשנתיים הקרובות מעל מיליון יורו על שחקן, או אולי אפילו משהו שמתקרב לשם.

התייעלות לא מתבצעת רק במכירת שחקנים, בוודאי לא אם מדובר באלה שיש להם משכורת חייל. מכבי צריכה להוציא פחות, להיפרד מכמה חוזים יקרים, להציע חוזים שפויים יותר, ועוד. למשל למכור איזה דור פרץ או ראיקוביץ'.

וכמובן, כמו שכתבת, מכבי גם מתרכזת בהגדלת הכנסות מחסויות וספונסרים. פינגווין, פילה, בוס.

הסיפור הוא לא על סתם מכירת שחקן נוער אקראי או שחקן צעיר בסכום הזה. כשקניקובסקי נמכר עונה שעברה היו כאלה שהתעצבנו אבל התגובות לא התקרבו למה שיש עכשיו. כנ"ל צ'יבוטה. גם אם ימכרו את אליאל פרץ או מתן חוזז אני לא חושב שהתגובה תהיה זהה למה שיש עכשיו.

במקרה הזה זה שונה כי מדובר בשחקן עם תקרה מאוד גבוהה. לא עוד שחקן נוער, אלא אחד שהוא כוכב מחלקת הנוער.

אם מכבי באמת חייבת את הכסף למטרות שלא ידועות לנו, ניחא. אבל אם ורק אם אין משהו כזה, הייתי מקווה שבגלל שה1.5 לא קריטיים למכבי (הרי יש כבר 2.5 ממכירת קיארטנסון ככה שלמכבי יש מרווח נשימה) אז יוותרו עליהם רק בשביל הסיכוי שנגדל שחקן מצטיין מהנוער.

תשמע, גם לי זה לא מחליק בגרון טבעי. מנסה להיאחז ברציונל.

מקווה מאוד שה50 אחוז שמדברים עליו הוא מהכרטיס ולא ממכירה עתידית

ככה הוא עדיין כביכול שייך למכבי ואף קבוצה אחרת בליגה לא תיגע בו..

מה אמר?

שאלו אותו לגבי זה שאלמוג התאמן איתו ועם הקבוצה בקיץ לפני ההשאלה לבית"ר ת"א ועכשיו נותנים לכישרון כזה ללכת. איביץ' ענה שזה לא שאנחנו נותנים אותו בחינם, קיבלנו הצעה יפה וזה קורה.

אחרי מחשבה,מכבי חייבת למכור. זה הצעה מטורפת והזויה. אשכרה שועה נמכר בפחות.

הייתי לוקח את כל הסכום ושם על מוחמד.

לא מביא אותו בחיים, אבל בחיים.

לא מספיק לי דסה וגולסה שכשירים שליש מהזמן שאני צריך להביא את ויטור הניגרי עכשיו? ומילא אם היה בא בחינם/העברה נמוכה וזה היה הימור ששווה לקחת, אבל לשפוך עליו דליי כסף כאלו ובסוף הוא יקרע רצועה שוב במחזור 2 מול חיפה? לא תודה. זה הימור שלא שווה לקחת, למרות שהוא שחקן טוב.

וזה אפילו לא ישראלי שאתה צריך לספוג את המינוסים כדי להנות מהפלוסים כי זה מה יש, זה שחקן זר, למה שלא תביא זר ברמה כמוהו רק כשיר? אני סומך על איביץ' ומנספורד בקטע הזה.

מבאס מאוד אבל אין מה לעשות.

איביץ' חתם את הנושא:

"אילון אלמוג? לא נתנו אותו במתנה, מכרנו אותו. היינו מרוצים מההצעה שקיבלנו עליו וזה נורמלי שנמכר"