Jump to content

תשאירו את הצעירים בבית!

קוקו616

Recommended Posts

תורג'י, כמוך. הכי רוצה שמכבי תכניס כסף בשאיפה לעוד. מאד חשוב שהיא תוכל לכלכל את עצמה כמה שיותר ולהוריד ממיטש חלק מהמעמסה.

אבל וואלה, מה שקורה כאן הוא חסר תקדים. לא קרה למכבי מעולם. ותמיד קיים הפחד שאולי מכרנו כוכב עתידי ענק.

מאמין שיש שיקולים שאנחנו לא מודעים אליהם של מנספורד. אישית אני לא רואה את בית"ר מצליחה תחת חוגג שיותר מעדיף לעשות רעש מלחשוב מקצועית הגיונית. בית"ר גם אחרי כל ההחתמות יותר קרובה להיות גולסטאר מלהיות פקטור על האליפות. חוגג רואה את החתמת אלמוג נטו כהפגנת כוח בכך שהוא לוקח את אחד הצעירים המוכשרים שלנו, המועדון הגדול והעשיר בארץ, ומעביר אותו לבית"ר. לא מתרגש ממנו בכלל ולא מבית"ר. אני סומך על מכבי שיודעת לקחת החלטות נכונות וקרות ולא משיקולים של רגשות.

כן, מאוד מאכזב אותי אישית שאנחנו מוכרים את אחד השחקנים הצעירים בעל פוטנציאל גדול אבל בטוח שהם לקחו את ההחלטה הנכונה.

מאמין שיש שיקולים שאנחנו לא מודעים אליהם של מנספורד. אישית אני לא רואה את בית"ר מצליחה תחת חוגג שיותר מעדיף לעשות רעש מלחשוב מקצועית הגיונית. בית"ר גם אחרי כל ההחתמות יותר קרובה להיות גולסטאר מלהיות פקטור על האליפות. חוגג רואה את החתמת אלמוג נטו כהפגנת כוח בכך שהוא לוקח את אחד הצעירים המוכשרים שלנו, המועדון הגדול והעשיר בארץ, ומעביר אותו לבית"ר. לא מתרגש ממנו בכלל ולא מבית"ר. אני סומך על מכבי שיודעת לקחת החלטות נכונות וקרות ולא משיקולים של רגשות.

כן, מאוד מאכזב אותי אישית שאנחנו מוכרים את אחד השחקנים הצעירים בעל פוטנציאל גדול אבל בטוח שהם לקחו את ההחלטה הנכונה.

אם מנתחים את זה רק כלכלית, יכול להיות שהסכום הזה יעזור להביא חלוץ זר ברמה גבוהה כבר עכשיו שבסוף יעזור להעפיל לצ'מפיונס/ליגה אירופית ואז נראה שכל העסקה הזאת היתה סופר נכונה.

אם מנתחים את זה רק כלכלית, יכול להיות שהסכום הזה יעזור להביא חלוץ זר ברמה גבוהה כבר עכשיו שבסוף יעזור להעפיל לצ'מפיונס/ליגה אירופית ואז נראה שכל העסקה הזאת היתה סופר נכונה.

יכול להיות שמדובר על כסף לחלוץ זר, יכול להיות בשביל הפייר פליי ויכול להיות שפשוט חושבים שזו פשוט עסקה משתלמת. ימים יגידו מה היה האינטרס של מכבי מאחוריי העסקה, כל השאר זה ספקולציות.

כנראה שיש רצון אמיתי גם מצד השחקן, ויש לזה משמעות. חוגג עושה עבודה טובה בליקוק ופיתוי באמצעי התקשורת, וזה כיף לשחקן בן 19 להרגיש שהוא הדבר הגדול הבא. מבחינתנו- אם השחקן מביע רצון עז לעזוב, ומקבלין עליו סכום שיש סיכוי שהוא הגבוה ביותר שהשחקן הזה יהיה שווה ever, וסכום שיכול לשפר אותנו בטווח המיידי, לא קשה להבין למה עסקה כזו תצא לפועל

לא מבין למה יש פה אנשים שחושבים שזה יביא לנו 3 מיליון יורו

1.5 מיליון על 50 אחוז מהכרטיס לא הופך את השחקן לשווה ערך או לבעל שווי של 3 מיליון. זה בסך הכל מקנה לקבוצה המוכרת 50 אחוז מכל מכירה מעל סכום ההעברה הבאה. יימכר בעתיד ב-1.6? 50 אלף לכל קבוצה. יימכר ב-1.4? 0 לקבוצה הנוכחית

בתור אחד שמכיר אותו אישית ואת המשפחה אני יכול להגיד שהשיקול שלו הוא לשחק בליגת העל וכרגע במכבי זה לא יכול לקרות.

הוא מכביסט אמיתי,כישרון גדול,סיומת גדולה,יציאה מהמקום מעולה,

והכי חשוב משמעת ברזל!

שיחק בנבחרת הצעירה עם מנור וניל גולדברג(אח של שון)שדרך אגב מחלים מקרע ברצועה וחוזר לאט לאט לכושר וגם איתו מנהלים מו״מ.

אני יכול להגיד שמנספורד מאד מעורב בכל מה שקשור לנוער השיחות מוטיבציה פשוט גורמות לשחקנים להשקיע יותר ופשוט לטרוף את הדשא בכל משחק.

לא מבין למה יש פה אנשים שחושבים שזה יביא לנו 3 מיליון יורו

1.5 מיליון על 50 אחוז מהכרטיס לא הופך את השחקן לשווה ערך או לבעל שווי של 3 מיליון. זה בסך הכל מקנה לקבוצה המוכרת 50 אחוז מכל מכירה מעל סכום ההעברה הבאה. יימכר בעתיד ב-1.6? 50 אלף לכל קבוצה. יימכר ב-1.4? 0 לקבוצה הנוכחית

אין הגיון במה שאתה אומר. אם יש לי עסק ואני מוכר לך חמישים אחוז בבעלות, מה ששילמת שילמת ועכשיו אנחנו שותפים. אם מחר יבוא גורם שלישי לקנות את כל העסק, אנחנו נתחלק חצי חצי.

אני מקבל את מה שאתה אומר ומסכים עם הנקודה הכללית, ועדיין אני לא חושב שאנחנו צריכים לגדל כדי למכור לבית"ר ירושלים.

כלומר יש מקום שצריך להפעיל שיקול דעת ולומר שגם אם זה נכון פיננסית ובהתאם לחזון כלכלי, אנחנו לא מגדלים כדי למכור ליריבות שלנו בישראל שהן יהנו מהשחקן.

אם הייתה באה קבוצה אירופית ושמה עליו מיליון יורו, לגיטימי למכור או להיכנס למו"מ. אבל אנחנו לא צריכים לגרום לכוכב המחלקה לגדול ולהתפתח בקבוצה יריבה ומהם אולי לצאת לאירופה וליצור איתם חיבור שיבוא לידי ביטוי גם בעדיפות אליהם כשיחזור מאירופה.

מסכים איתך מיליון אחוז שזה בעייתי להעביר שחקן ליריבה בארץ, אבל בדברים מהסוג הזה יש עוד כמה מרכיבים: רצון השחקן, תוכניות מקצועיות עתידיות של מכבי לעמדה שלו, עומס של שחקנים בעמודה שלו ועוד ועוד, כך שבראייה רחבה, ייתכן והנושא של חיזוק יריבה מתגמד.

אם הסכום הזה נכון, צריכים להיות חמורים אמיתיים כדי לא למכור. זו הצעה שאי אפשר לסרב לה, כמאמר הקלישאה. חוגג פשוט טירון וממשיך לעשות כל טעות אפשרית כמו שעשה בקיץ בבניית הקבוצה.

אתם מבינים שבמיליון וחצי אירו מכסים פחות או יותר את רכישתם של דסה ואצילי? אז ניקח את הכסף הזה ונשתמש בו להביא את דסה ואצילי הבאים.

אין הגיון במה שאתה אומר. אם יש לי עסק ואני מוכר לך חמישים אחוז בבעלות, מה ששילמת שילמת ועכשיו אנחנו שותפים. אם מחר יבוא גורם שלישי לקנות את כל העסק, אנחנו נתחלק חצי חצי.

עולם הכדורגל ועולם העסקים הם עולמות שונים.

למשל, אם מחר תבוא חיפה או ב"ש ויקנו מביתר רק את החצי של ביתר? הוא יוכל לשחק שם ולא נראה עוד שקל נוסף

צריך להכניס כמה סעיפים שימנעו קומבינות. כמו למשל שיהיה לנו אפשרות להטיל וטו על מכירה שלא תועיל לנו

אין באמת דבר כזה שותפות על כרטיס שחקן, זה סתם ביטוי שגור. תמיד כשאומרים את זה מתכוונים לחלוקה של הרווחים או ההכנסות.

עולם הכדורגל ועולם העסקים הם עולמות שונים.

למשל, אם מחר תבוא חיפה או ב"ש ויקנו מביתר רק את החצי של ביתר? הוא יוכל לשחק שם ולא נראה עוד שקל נוסף

צריך להכניס כמה סעיפים שימנעו קומבינות. כמו למשל שיהיה לנו אפשרות להטיל וטו על מכירה שלא תועיל לנו

חובה סעיפים למניעת קומבינות כמו העברה בחינם, השאלה או טרייד.

אם היינו מקבלים הצעה כזאת מאיזו קבוצה מחו"ל היינו כולם שמחים

ממש לא. כל הקטע של לשמוח ממכירה הוא אחרי שהספקת להינות קצת מהפירות של השחקן שהצמחת.

אין באמת דבר כזה שותפות על כרטיס שחקן, זה סתם ביטוי שגור. תמיד כשאומרים את זה מתכוונים לחלוקה של הרווחים או ההכנסות.

נכון, הנה עובדה שארמלי עובר לסכנין ואנחנו לא קיבלנו כלום

מי אמר שזה מה שקבעו בחוזה? חוזה זה דבר הרבה יותר מורכב ממה שמתארים בכתבה שטחית בתקשורת. כל חוזה הוא שונה ואפשר לקבוע מה שרוצים. יכול להיות מנגנון של 50/50 על כל הסכום, יכול להיות על הרווח, יכול להיות פיצוי במקרה של הפסד, זכויות וטו, יכול להיות כל דבר. תמיד התקשורת מנסה להשטיח ולפשט את הסעיפים האלה בהסכמים כדי לתת כותרת נגישה להמונים.