Jump to content

כרטיסים לדרבי

BMTA

Recommended Posts

מניסיון העבר אוהדי מכבי מזהים אחד את השני...

אגב, בדרבי הקודם בעונת הירידה שלהם נתנו לנו לעבור אחרי לחץ ובלאגן. היינו בסביבות 50 איש.

מה עשיתם כדי לעבור

מה עשיתם כדי לעבור

קצת רעש, קצת בלאגן עם אוהדי הפועל. היו כמה אוהדי שהושיבו מעל הספסל של מכבי, את כל השאר העבירו לשער 2. ברגע שתהיו הרבה אנשים ביחד יעבירו אותכם.

קצת רעש, קצת בלאגן עם אוהדי הפועל. היו כמה אוהדי שהושיבו מעל הספסל של מכבי, את כל השאר העבירו לשער 2. ברגע שתהיו הרבה אנשים ביחד יעבירו אותכם.

לא עדיף לא למשוך תשומת לב?שלא יעיפו

אין מצב אני משלם מעל 400 שקל

אין מחיר ואין תנאים לאהבה

מה זה כסף.. בשביל מה חיים אם לא בשביל ימים כאלה של שחיטות בדרבי?

אף פעם לא הבנתי למה לדבר על דברים כאלה ברשת. זה לא בדיוק פורום מחתרתי ליוזרים רשומים בלבד (וגם אז יש טרולים), הם אמנם הפועל אבל הם לא טפשים, וגם המשטרה לא

תמחקו את האפליקציה של מכבי ותשנו את הרקע, לפעמים בודקים פלאפונים.

תכנסו מוקדם, אתם תזהו אחד את השני מהר ותתרכזו כמה שיותר קרוב ליציע שלנו.

אין להם שום סמכות לבדוק פלאפונים. מי שמראה להם פראייר.

רץ בוואצאפ בקבוצות של אוהדי הפועל שהם ינסו למנוע את מה שמתוכנן בשער 5, מתכננים להעמיד שם חברה מהארגון ולבדוק אוהד אוהד.

אמר גם שהרבה מכרו כרטיס ומתכננים לבןא מוקדם מאןד ולסרוק את הברקוד לפני, מקווה שמי שקנה פה מאהוד הפועל דאג שלאותו אוהד אין גישה לכרטיס וזה ישלח למייל שלכם

רץ בוואצאפ בקבוצות של אוהדי הפועל שהם ינסו למנוע את מה שמתוכנן בשער 5, מתכננים להעמיד שם חברה מהארגון ולבדוק אוהד אוהד.

אמר גם שהרבה מכרו כרטיס ומתכננים לבןא מוקדם מאןד ולסרוק את הברקוד לפני, מקווה שמי שקנה פה מאהוד הפועל דאג שלאותו אוהד אין גישה לכרטיס וזה ישלח למייל שלכם

תחליפו את הרקע בטלפון לשל הפועל תמחקו את הפייסבוק ואת האינסטגרם וצאו מכל הקבוצות ווטצאפ של מכבי

לא רואה את זה קורה, זה יציע משפחות בסופו של דבר ואני לא חושב שאבא יקבל בברכה אם כמה חבר׳ה מהאולטראס יתחילו לגשש לבן שלו בדברים

מניסיון לכניסות לדרבים לשער של הפועל עוד מימי בלומפילד הייתי מציע להיות בשקט עד פתיחת המשחק ולראות לאן הרוח נושבת, יהיה הרבה יותר פשוט לזרוק אתכם לפני פתיחת המשחק.

לא רואה את זה קורה, זה יציע משפחות בסופו של דבר ואני לא חושב שאבא יקבל בברכה אם כמה חבר׳ה מהאולטראס יתחילו לגשש לבן שלו בדברים

בטח את הראשונים הם יבדקו, אבל ככל שיהיו יותר ויותר אנשים והלחץ יגבר ואנשים יתחילו לצעוק עליהם, הזרם יעשה את שלו והם לא יעמדו בקצב ויוותרו על זה

תחליפו את הרקע בטלפון לשל הפועל תמחקו את הפייסבוק ואת האינסטגרם וצאו מכל הקבוצות ווטצאפ של מכבי

יותר פשוט לא לבוא עם טלפון בכלל

פשוט מאוד תשמרו על זהירות.

לא לשבת בגוש מוזר עם צבעים משונים קרוב לאוהדי מכבי. תתפצלו אולי אפילו במרכז האיצטדיון ואחרי השריקה תעברו.

ממליץ להכנס כמה דקות לשריקה מי שיודע שבוודאות אוהד הפועל לא הדפיס תכרטיס שלו.

הייתי כבר בלא מעט דרבים בשער יריב (8 או 13)

בדרבי של ה1-0 עם השער של גארסיה הוציאו נגיד אוהדים גם דקה 80. (אחרי הגול הוציאו מעל 20)