Jump to content

השער של ריקן!

Recommended Posts

פאדיחה שלי אכן.

הגזמתי בהודעה הראשונה שלי, זה לא 100 אחוז גול. אבל במידה והוא לא קופא הוא יכול לקחת.

הרבה שוערים שראו את זה הסכימו איתי.

איזה שוערים?

תגידו, החגיגה הזאת, מקורית שלו? ראיתי את זה בעבר איפשהו, לא יודע...מוכר לי, אולי מפיפא? חח

אני מכיר את זה ממניף אולימפי מגניב שהוא גם מתחרה קרוספיט.

חכה להנפה האחרונה - https://www.instagram.com/p/Br_uGaCB009/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=mtoye2yjy1vz

נתון מעניין מגלה ששני השערים האחרונים שכבש ריקן היו כאשר נכנס כמחליף. נגד הפועל ב"ש הוא הבקיע 7 דקות לאחר כניסתו, אתמול הוא כבר הראה שיפור ניכר כשמצא את הרשת 4 דקות בלבד לאחר שעלה על הדשא. סופר-סאב.

נתון מעניין מגלה שגם השער הקודם שלו וגם הנוכחי הגיע ממהלך של מספר פסים בנגיעה אחת.

נתון נוסף מעניין תשימו לב שכל המגינים/קשרים מהצד מרימים בנגיעה אחת ולא משתהים. או שעובדים על זה באימונים או שהתנועה של שחקני ההתקפה ממש טובה.

זה אחד הגדולים הגדולים, מבחינתי לא הסוף שלו אלא המהלך עצמו.

פשוט בית ספר לכדורגל איך לפרק הגנה עם תנועה נכונה.

ראשית, יש כאן חמישה שחקני התקפה אל מול שבעה שחקני הגנה.

את דור מיכה מקיפים ניקו אולסק, עלי מוחמד וורגוץ' שיוצא מעמדת הבלם והוא זה שמפרק את כל ההגנה.

אצילי בתנועה שלו לאמצע ולתוך הרחבה גורם לאולסק לבילבול האם לשמור את מיכה או את אצילי.

קניקובסקי מבין שהצרה מגיעה ונצמד לאצילי, צ'יקו מושך אליו גם את תירם וגם את כחלון, ריקן מגיע מאחור

ונותר לבד, השאר היסטוריה. כל כך פשוט וכל כך יפה.

דור פרץ עושה את התנועה הזאת כטריילר המון השנה. הייתי מצפה שגם גולסה ואפילו ברסקי יחקו לעיתים

יותר קרובות את התנועה של ריקן.

giphy.gif

איזו תנועה חכמה של אלי דסה.. איך הוא עושה את הסיבוב בזמן אחרי שהוא קולט את החצי מבט של מיכה שהוא הולך להכניס לו כדור, מדהים. בית ספר לתנועה וכדורי עומק..

הסתכלתי 5 פעמים ברצף על הגיף, איך אפשר להגיד ששוער צריך לקחת את זה?

תראו את המהירות של הכדור ובמרחק של פנדל, בלתי אפשרי.