Jump to content

רק תביאו תדרבי

T.L MTA

Recommended Posts

כמעט תמיד, התוצאות ההיסטריות בדרבי באו בהפתעה. לא היו צפויות. מין חוק טבע כזה. זאת אף פעם לא היתה תבוסה היסטורית כאשר כולם ציפו לה.

לא יודע מה היה לפני ה4-0 של שנות התשעים אבל תוצאות גדולות בדרבי קורות שקבוצה אחת לא מודעת לעצמה וחיה בסרט שהיא יכולה לשחק פתוח.

לא יודע מה היה לפני ה4-0 של שנות התשעים אבל תוצאות גדולות בדרבי קורות שקבוצה אחת לא מודעת לעצמה וחיה בסרט שהיא יכולה לשחק פתוח.

נכון.

די נו, מה 2-1?

חייבים לאנוס, יש פה הזדמנות פז לתוצאה היסטורית.

לא יקרה. 5-0 זו תוצאה של פעם ביובל.

קונה כל סיטואציה בה אנחנו לוקחים 3 נקודות הביתה.

מאיפה נכנסה בכם המנטליות של אפסים שמתחננים ל-3 נקודות?

אם אנחנו לא מפרקים אותם לפחות 3 זה פספוס רציני

עוד שבוע אנשים יגידו פה שעכו זה מוקש בגביע ויש סיכוי להפתעה

גם נגד בני ממבע פחדו פה

מאיפה נכנסה בכם המנטליות של אפסים שמתחננים ל-3 נקודות?

אם אנחנו לא מפרקים אותם לפחות 3 זה פספוס רציני

סבבה אז אתה מכביסט מטורף שיתאכזב אם לא ניתן 3 כשפועל מלבד ה5 (ששוב, תוצאה של פעם ביובל) ב5 עונות האחרונות:

0-0

5-0, 1-0

1-0, 1-1

2-0, *פוצץ*

1-0, 3-2, 0-0, הפסד 1-3

סבבה אז אתה מכביסט מטורף שיתאכזב אם לא ניתן 3 כשפועל מלבד ה5 (ששוב, תוצאה של פעם ביובל) ב5 עונות האחרונות:

0-0

5-0, 1-0

1-0, 1-1

2-0, *פוצץ*

1-0, 3-2, 0-0, הפסד 1-3

זה נכון, אבל הפערים אף פעם לא היו כאלה גדולים. גם בעונה שהם ירדו לא היינו הקבוצה הדומיננטית שאנחנו היום. לגיטימי לצפות שנפרק אותם אם פירקנו קבוצות הרבה יותר טובות מהם השנה.

זה נכון, אבל הפערים אף פעם לא היו כאלה גדולים. גם בעונה שהם ירדו לא היינו הקבוצה הדומיננטית שאנחנו היום. לגיטימי לצפות שנפרק אותם אם פירקנו קבוצות הרבה יותר טובות מהם השנה.

לא בטוח אם יש כזה הבדל בפערים מעונת 15/16 למשל. גם אז כמו העונה עשינו תיקו במשחק הביתי וניצחנו 1-0 במשחק החוץ

0-0

5-0, 1-0

1-0, 1-1

2-0, *פוצץ*

1-0, 3-2, 0-0, הפסד 1-3

שוינפלד הוא השחקן האחרון של הפועל שהבקיע נגדנו בליגה.

לפני הדרבי של 91/92 לא הייתה שום ציפיה למשהו הסטורי. זה היה דרבי שעל הנייר היה פתוח לכל הכיוונים.

לפני הדרבי של 92/93 אכן הפערים על הנייר היו גדולים.

אני לא מאלה שחושבים שנשחט אותם, אבל אלה שהזכירו פה את הסיבוב הראשון, אני לא מסכים.

מכבי קבוצה הרבה יותר טובה ממה שהייתה לפני הדרבי הראשון.

והפועל בדיוק ההפך.

תגידו שייע מביא איתו את הצוות המקצועי של גולסטאר? אשכרה חלמתי שהפועל עושים לנו ריקוד על הדשא לפני השריקה: קלמטה קמלטה אורה אורה

0-0

5-0, 1-0

1-0, 1-1

2-0, *פוצץ*

1-0, 3-2, 0-0, הפסד 1-3

איך אתה משווה בכלל?

הפועל לא הייתה בכלל קרובה למצב שהיא היום בכל אחד מהדרבים הקודמים.

ומכבי תחת איביץ' צריכה לתת לחבורת עגלות האלה לפחות 3 לא יודע איך אתם מתפללים ל-3 נקודות מולם.

איך אתה משווה בכלל?

ומכבי תחת איביץ' צריכה לתת לחבורת עגלות האלה לפחות 3 לא יודע איך אתם מתפללים ל-3 נקודות מולם.

כי זה לא הולך להיות משחק כדורגל. יש הבדל גדול בין "צריך" למה שקורה בפועל כשמדובר בדרבי.

הכל יסתכם בפתיחה. אם יהיה שער יחסית מהיר זה יכול להיגמר בשלישייה. אם לא, יהיה קרב חפירות וגועל נפש.

הם לא טמבלים שיבואו לשחק פתוח ולקבל בראש.

איך אתה משווה בכלל?

משווה בין הפער בין מכבי להפועל ב15/16 לעונה הזו? כן.

לא אמרתי מתפלל או משהו בסגנון, אמרתי קונה ניצחון, וזה תקף מול כל קבוצה בליגה ובטח שלא אגיד *לפני* המשחק שזה פספוס או "חובה" לתת 3.

איך אתה משווה בכלל?

רק העונה איבדת נקודות נגדן אחרי שהיינו בטוחים שמפרקים שלוש ומעלה והפועל אז הייתה יותר חלשה מעכשיו. הלוואי שניתן להם לפחות שלישיה אבל אי אפשר לבוא שוב יהירים כמו בסיבוב הקודם.

עוד שבוע אנשים יגידו פה שעכו זה מוקש בגביע ויש סיכוי להפתעה

גם נגד בני ממבע פחדו פה

בדיוק

אפילו בני ממבע סחבו אותך עד דקה 70

והיינו אז בתקופה

עוד כמה דקות והיתה הארכה שזה ממש אסון עבורנו

נ.ב

עכשיו אני קולט שאני מגיב לפנחס..

רק העונה איבדת נקודות נגדן אחרי שהיינו בטוחים שמפרקים שלוש ומעלה והפועל אז הייתה יותר חלשה מעכשיו. הלוואי שניתן להם לפחות שלישיה אבל אי אפשר לבוא שוב יהירים כמו בסיבוב הקודם.

אשכרה אנשים פה כאילו לא קולטים שזה כדורגל ויש הפתעות, ולפעמים גם הקבוצה הפחות טובה בהרבה מנצחת או לא מפסידה.

ועוד עם כזה זיכרון קצר - הרי רק סיבוב קודם לא הצלחנו להבקיע מול הבונקר שלהם.

צריך לבוא בטירוף, להיות ראשונים לכל כדור כמו שצריך להיות בדרבי, ואז אני מאמין שהיתרון יכולת שלנו יבוא לידי ביטוי ונזיין אותם.

אבל שוב כמו שחלק רשמו פה, גם אני קונה כל ניצחון היום ולא רק תבוסה כמו שאנשים פה חושבים שיהיה בכזאת קלות.

בדיוק

אפילו בני ממבע סחבו אותך עד דקה 70

והיינו אז בתקופה

עוד כמה דקות והיתה הארכה שזה ממש אסון עבורנו

נ.ב

עכשיו אני קולט שאני מגיב לפנחס..

אז?