Jump to content

סיכום הניצחון על נתניה בנתניה ("בית") אחריי צפייה בש.ח | 4-1 עם רוח גבית

Sawyer

Recommended Posts

שונא את התקצירים שלהם.

תמיד מתחילים עם המוזיקה המעצבנת הזו בווליום גבוה מידי.

ואז החרא הזה שרואים את השחקנים עולים למגרש ודברי פתיחה של השדר (מי צריך את זה בתקציר?)

ובסוף 3 דק' תקציר

זה למה שגיא53 עושה עבודת קודש בתקצירים שלו.

זה מה שחשבתי במחצית.

מחצית שנייה שלהם הייתה מבישה.

מחצית ראשונה הם פשוט התפרעו, אגב חושב שזו לא הייתה החלטה שלהם אלא נגררו ללחץ שמכבי הפעילה והעלו קצב. מחצית שנייה זה כבר היה יותר מידי עבורם ורביעייה מבחינתם זה סביר.

פיבן אתמול נראה כמו אחד שהתקשורת קצת בלבלה, המשחק שלו היה הרבה יותר הרפתקני מהרגיל והשגיאות בהתאם.

מיכה בעיני היה מספר 1, אלמלא שני איבודים אפשר לומר שהיה לו משחק מושלם, רקד על הדשא וחילק אקססוריז כמו בחתונה שכולם יצטרפו לשמחה.

ראייקו אתמול הוסיף עוד משחק למחלקת השיווק והמנייה שלו בעלייה מתמדת, סביר להניח שהדהוד של איביץ גם יוסיף כמה מטבעות.

צ’יקו נראה חד, חד מאוד. הוא גם קבוצתי בכל שלב ולא מנסה לייצר מספרים בכוח, הלוואי ויפתח בדרבי לפני שכטר.

דסה גם נראה טוב, תמיד שיש עניין הוא נראה ככה.

משהו ששמתי לב אליו ונראה לי קראתי גם באיזה ראיון של אחד השחקנים אבל ממש רואים את זה על המגרש - הם מדברים המון ביניהם בזמן המשחק. כל הזמן צועקים אחד לשני ומצביעים עם הידיים. זה כאילו נראה לך דבר טריוויאלי אבל אני לא רואה את זה קורה ביותר מדי קבוצות בטח בליגה הישראלית שעושים את זה בצורה כל כך ברורה. זה עוזר המון לעמידה טקטית נכונה וסגירות של היריב וסגירת חורים.

משהו ששמתי לב אליו ונראה לי קראתי גם באיזה ראיון של אחד השחקנים אבל ממש רואים את זה על המגרש - הם מדברים המון ביניהם בזמן המשחק. כל הזמן צועקים אחד לשני ומצביעים עם הידיים. זה כאילו נראה לך דבר טריוויאלי אבל אני לא רואה את זה קורה ביותר מדי קבוצות בטח בליגה הישראלית שעושים את זה בצורה כל כך ברורה. זה עוזר המון לעמידה טקטית נכונה וסגירות של היריב וסגירת חורים.

נכון. חשוב מאוד ובולט לעין.

גם אם תשימו לב היתה כותרת באחד מהאתרים: ''כעס בנתניה על ההגנה'', אם אצלו ההגנה לא היתה טובה היו רושמים ''כעס במכבי על משחק ההגנה'' וזה ההבדל הגדול... שאצלנו כולם עושים נגנה ואין מי אשם יותר ומי פחות

נתון מטורף:

השער שספגנו אתמול היה השער הראשון והיחיד העונה שספגנו במשחק ביתי בליגה משחקן יריבה. (השער הנוסף שספגנו במשחק ביתי היה העצמי של ייני)

נתון מטורף:

השער שספגנו אתמול היה השער הראשון והיחיד העונה שספגנו במשחק ביתי. (השער הנוסף שספגנו במשחק ביתי היה העצמי של ייני)

יחס שערים 24-2

ושני השערים היו בגארבג' טיים ב3-0 ו-4-0 שאחד מהם כאמור עצמי.

לא חושב שפרץ היה טוב אתמול, היו לו מלא רגעים של חולמנות ששחקן נתניה רץ לידו והוא פשוט רץ אחריו בריצה קלה בלי לנסות לחלץ ממנו תכדור, ממנו מצפה ליותר. בנוגע להחמצה, קורה.

לא חושב שפרץ היה טוב אתמול, היו לו מלא רגעים של חולמנות ששחקן נתניה רץ לידו והוא פשוט רץ אחריו בריצה קלה בלי לנסות לחלץ ממנו תכדור, ממנו מצפה ליותר. בנוגע להחמצה, קורה.

כן, ג'וגינג.

על מה אתה מדבר בנאדם, הוא וגלזר הראשונים לנסות לחטוף כל כדור שהיה אצל שחקן יריבה. פרץ היה מעולה מאוד אתמול.

כן, ג'וגינג.

על מה אתה מדבר בנאדם, הוא וגלזר הראשונים לנסות לחטוף כל כדור שהיה אצל שחקן יריבה. פרץ היה מעולה מאוד אתמול.

תראה תמחצית הראשונה, מלמד עבר אותו פעמיים על כלום וירושלמי פעם אחת שהצליח לבעוט ופרץ מסתכל. אתה אולי לא ראית את זה אבל בטוח דבצוות המקצועי כן ראו.

נתניה קבוצה טובה, אבל כדי לנצח אותנו ב90 דקות זה לא מספיק. במחצית הראשונה בעיקר הם די התעלו עלינו במשחק הלחץ וכאלה, אבל זה היה ברור לי שאם הם לא שמים גול בדקות האלה הם יובסו במחצית השנייה.

וגם הטעויות בהגנה שיריבות שלנו עושות... עם האיכות שיש לנו בהתקפה הם נענשות בצורה כמעט מושלמת.

לא יודע אם ציינו פה, אבל עמיחי שפיגלר חברים.

אחד האפסים הגדולים.

כמובן שיש לו היסטוריה עשירה והשידור כולו מאוד לא מקצועי ומוטה נגד מכבי,אבל אתמול

הוא עיצבן אותי במיוחד כשב"הנה זה מגיע" הוא אמר: "הקהל של מכבי מתעורר אחרי דקות שלמות של דממת אלחוט", כששנייה לפני זה שמעו טוב מאוד בשידור את הקללות לשופט ואת כל השירים.

אחד האפסים הגדולים.

כמובן שיש לו היסטוריה עשירה והשידור כולו מאוד לא מקצועי ומוטה נגד מכבי,אבל אתמול

הוא עיצבן אותי במיוחד כשב"הנה זה מגיע" הוא אמר: "הקהל של מכבי מתעורר אחרי דקות שלמות של דממת אלחוט", כששנייה לפני זה שמעו טוב מאוד בשידור את הקללות לשופט ואת כל השירים.

לא נכון, הוא לא אפס.

הוא פשוט בנזונה גדול, מכוער וילד כאפות מסכן.

הדבר שמבעס אותי במיוחד שהוא משדר אותנו, זה שכל פעם בעתיד כשנראה תקצירים של המשחקים שלנו, נצטרך לשמוע את הקול המסריח והאדיש שלו.

אחד האפסים הגדולים.

הדעה כרגע בצקשורת הספורט זה שכולם רוצים שנפסיד כדי שתהיה פה ליגה... אל תתרגש

לא נכון, הוא לא אפס.

הוא פשוט בנזונה גדול, מכוער וילד כאפות מסכן.

הדבר שמבעס אותי במיוחד שהוא משדר אותנו, זה שכל פעם בעתיד כשנראה תקצירים של המשחקים שלנו, נצטרך לשמוע את הקול המסריח והאדיש שלו.

גם אתמול ברח לו "והוא עושה את זה" באחד הגולים

"זה מה שהוא עושה" אחרי הגול הראשון של אצילי.

מצחיק שברכבת חזרה היו כמה שראו את התקציר במקביל בדיליי של כמה שניות אז זה היה כזה:

זה מה שהוא עושה

זה מה שהוא עושה

זה מה שהוא עושה

תמצות הקריירה של עמיחי שפיגלר ב-10 שניות בערך

אנחנו סתם נטפלים אליו, סה"כ הוא מאוד מגוון, אחרי שכתבת שמתי לב שלפעמים הוא אומר 'והוא עושה את זה' ולפעמים הוא צועק 'זה מה שהוא עושה' , אני חוזר בי, מדובר בשדרן ענק, סליחה, ענק השדרן