Jump to content

תקיפת אוהדי בית"ר בעראבה

הרוסונרי

Recommended Posts

ראיתי עכשיו את הסרטון שתקפו את אוהדי בית"ר בתוך הרכב שלהם בעראבה,זה לינץ' לכל דבר ועוד שמעתי צעקות של בחורה כמובן שידוע שאצל הערבים זה לא משנה גבר בחורה או ילדים הם לא רואים בעיניים העמלקים האלה,עכשיו יש לי שאלה קטנה,אם זה היה הפוך,יש מהדורת חדשות בארץ שלא הייתה פותחת עם הידיעה והסרטון הזה?? עד מתי הצביעות פה תחגוג?

בית"ר השרמוטות האלה לא פחות גרועים מהם, לא חסר לינצ'ים שהם עשו לאוהדים בליגה 20 איש על 2. פעם פיצצו אוהד כפר סבא (!) עשרות מהם כשהוא לבד.

שימותו הם והם ביחד.

בית"ר השרמוטות האלה לא פחות גרועים מהם, לא חסר לינצ'ים שהם עשו לאוהדים בליגה 20 איש על 2. פעם פיצצו אוהד כפר סבא (!) עשרות מהם כשהוא לבד.

שימותו הם והם ביחד.

לא כל האוהדים של ביתר אלימים.

מזל שךא נגמר באיבדות בנפש ימח שמם של המחבלים האלה.

איפה הסרטון?

בוואן,ולזה שאומר מגיע לביתר בגלל שהלה פאדיחה הולכים 20 על 2,אני לא מאחל לך ללכת למשחק נגד סכנין בדוחא ושבדרך תעבור לינץ כזה,לא בטוח שאלה שעברו את זה קשורים לארגון וגם אם כן אז הנקודה שלי היא שאם המקרה הוא הפוך כל התקשורת והשמאל יוצאים פה על ביתר ועל הקהל שלה.

שוב פעם כמו שזה קרה להם אז בקלות זה יכול לקרות לאוהדים שלנו,הפחד פה מהערבים והקטע שפשוט מוצצים להם כל הזמן ולא יוצאים עליהם בתקשורת זה משהו שאני אף פעם לא ישלים איתו,זה כמו התמונות האלה מדוחא שאוהדים שלהם עומדים עם אבוקות בידיים והמשטרה מסתכלת מלמטה ואם זה הפוך ואוהד שלנו היה עומד עם אבוקה היו עולים ופותחים לו תתחת 20 יסמנקים.

אם הייתם יודעים מה קרה שם באמת לא הייתם פותחים את הנושא ואת הפה.

ודעותיי ימניות לכל מי שחושב אחרת.

אוהדי ביתר שבאו באוטובוס חשבו שהם גיבורים עצרו את האוטובוס התחילו לירוק לקלל ולהרביץ לתושבים של הכפר שבכלל לא קשורים לאוהדי סכנין. מהר מאוד הכפר הגיע והרבה רכבים קיבלו בראש.

סוף מעשה במחשבה תחילה.

זה שסכנין שרמוטות זה משהו אחר

אוהדי ביתר שבאו באוטובוס חשבו שהם גיבורים עצרו את האוטובוס התחילו לירוק לקלל ולהרביץ לתושבים של הכפר שבכלל לא קשורים לאוהדי סכנין. מהר מאוד הכפר הגיע והרבה רכבים קיבלו בראש.

סוף מעשה במחשבה תחילה.

איך אתה יודע?

ראיתי עכשיו וזה מביש מאוד.

אם זה היה הפוך זאת היתה הכותרת הראשית של המהדורות המרכזיות של 8.

עוד לא החלטתי אם זה בגלל שהם אוהדי בית"ר או בגלל שערבים עשו את זה. אולי שילוב של שניהם.

יותר מהאירוע אני מתבייש מחוסר היחס בתשקורת.

זה מזעזע!

סוף מעשה במחשבה תחילה.

נו ומה זה קשור למאזדה שקיבל מכות בסרטון?

איך אתה יודע?

יודע

נו ומה זה קשור למאזדה שקיבל מכות בסרטון?

מה זה קשור לסתם אנשים שהם תושבי הכפר?

זה התסיס כמובן ליהודים ערבים אבל הם התחילו, שלא יתפלאו.