Jump to content

Fila תהיה המלבישה הרשמית של מכבי החל מ-2019/20

דקסטר

Recommended Posts

15 דקות לפני, nir711 said:

התחילו הדלפות של המדים שחיפה יקבלו מאדידס, אנחנו הולכים למות מקנאה.

הכל קולקציה רשמית חדשה כמו המועדונים הגדולים באירופה.

ואנחנו נמשיך עם הייצור עצמי שאנחנו מדביקים עליו פילה.

איזה בושות.

איזה בושות ? פילה מכניסה למכבי בערך מיליון דולר בעונה, ומכבי מקבלת גם יד חופשית לעצב איך שהיא רוצה, כולל רטרו.

6 דקות לפני, Elirandani said:

איזה בושות ? פילה מכניסה למכבי בערך מיליון דולר בעונה, ומכבי מקבלת גם יד חופשית לעצב איך שהיא רוצה, כולל רטרו.

יד חופשית זו פריבלגיה מטורפת במושגי הלבשת כדורגל שקיימת אצלנו כבר כמה שנים כאילו כלום(זה שהבחירות של אותו אדם גורמות לכאלה שרואים 6/6 להתעוור זה כבר משהו אחר)

לפני2 שעות , Elirandani said:

זו יד חופשית כי זה ייצור עצמי. 

מכבי מייצרת את המדים בעצמה מאז שסיימנו את אדידס, בארבע השנים האחרונות זה פשוט עם הדבקה של הלוגו של פילה.

וכאן זה כבר עניין של טעם, הייתי מעדיף לעבוד מול חברה רצינית עם חוזה רשמי, עם קולקציות מתחלפות (מכבי כבר כמה שנים עם אותה תבנית של אימונית רק עם קשקוש אחר) גם אם זה אומר שאני בוחר בין כמה חלופות שהם מציעים לי.

ופעם בעונה רץ על חולצת רטרו בייצור עצמי למי שאוהב את עניין היד החופשית.

9 דקות לפני, פנחס שוף said:

אנחנו היינו עם אדידס העולמית?

כן, לכן גם קיבלנו קולקציות עדכניות (לא מדויק לגבי העונה השלישית איתם אבל זה לשיח אחר), הסמל היה תפור ואפילו על התוויות של הבגדים היה כתוב MTA.

זה היה חריג כי בדרך כלל בארץ זה רק חוזים מקומיים כי אנחנו שוק קטן.. גם חיפה היו עד עכשיו בחוזה מקומי עם נייקי, בגלל זה אני מקנא בהם עכשיו.

תראו את ההבדל שיהיה בעונה הקרובה בין המדים והציוד של חיפה שיקבלו את הטופ לבין הפועל שישחקו עם אימוניות עם סמל מתקלף.

לפני3 שעות , nir711 said:

זו יד חופשית כי זה ייצור עצמי. 

מכבי מייצרת את המדים בעצמה מאז שסיימנו את אדידס, בארבע השנים האחרונות זה פשוט עם הדבקה של הלוגו של פילה.

וכאן זה כבר עניין של טעם, הייתי מעדיף לעבוד מול חברה רצינית עם חוזה רשמי, עם קולקציות מתחלפות (מכבי כבר כמה שנים עם אותה תבנית של אימונית רק עם קשקוש אחר) גם אם זה אומר שאני בוחר בין כמה חלופות שהם מציעים לי.

ופעם בעונה רץ על חולצת רטרו בייצור עצמי למי שאוהב את עניין היד החופשית.

המדים שלנו עם פילה הרבה יותר יפים מאלו שהיו לנו עם אדידס (ברור שאדידס נחשב יותר יוקרתי ואהוב והמוצרים האחרים שמגיעים עם אדידס עדיפים בהרבה, אבל המדים נטו? יותר אהבתי את של פילה).

לעולם לא אבין למה אוהדים מוכנים למות על מזבח "חוזה רשמי עם חברה רצינית" כאילו זה משהו שאתה ממסגר ושם בחדר עבודה בבית ליד התואר מהאוניברסיטה

לפני5 שעות , turgi said:

לעולם לא אבין למה אוהדים מוכנים למות על מזבח "חוזה רשמי עם חברה רצינית" כאילו זה משהו שאתה ממסגר ושם בחדר עבודה בבית ליד התואר מהאוניברסיטה

איכות, גזרה, עיצוב, אביזרים נלווים.

זה לא שפערי המחיר כאלה לטובתינו עם פילה/ייצור עצמי.

• 2 weeks later...