Jump to content

Fila תהיה המלבישה הרשמית של מכבי החל מ-2019/20

דקסטר

Recommended Posts

אין בעיה כולכם צודקים, אז לא קונים. אני רק אומר שזה הלך הרוח שיש במועדון ובמחלקת המכירות בפרט, הכל כשיר וכל מחיר מתקבל. אין שום סיבה שחולצת משחק של פילה תעלה 250 שח לפני הדפסה. אני אתן עוד דוגמה, חולצת המשחק של שנה שעברה, עולה בבלק פריידי 130 שח, אם תיזכרו בשום בלק פריידי בשנים האחרונות חולצה של שנה קודמת לא עלתה כל כך הרבה, אני חולה על החולצה הזאת, לדעתי הכי יפה ויושבת אש שהייתה, אבל כל ההדפס הקידמי התקלף לי (ואני היחיד בכל האצטדיון שזה אצלו ככה, אולי אישתי אשמה חחח), אבל אני לא אשלם עליה 130 שח. (אני אגב קונה באלפי שקלים בחנות בשנה, אבל מודה שמשנה לשנה אני קונה פחות)

עכשיו יצא שאני שוב מתלונן... כמעט אין הבדל בינה לבין השוער של שנה שעברה ובעיני זה שוב אותו סימפטום, בדיוק כמו זה שחולצת המשחק של השנה היא שחזור של חולצת המשחק מליגת האלופות. דווקא תכלת היה יותר יפה לעשות כרטרו לחולצה ששיחקו איתה בשנות השמונים. 

6 דקות לפני, yellowcake said:

לכל מי שזה היה נראה לו מוכר, זו התלבושת שוער משנה שעברה

זה בדיוק מה שכתבתי, אבל זה לא אחד לאחד, התבנית של השוער הייתה צבאית יותר וזה מלבנים

22 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

הייתה אמורה להיות הלבנה, אבל תכלס גם היא לא באתר

וואלה שכחתי 

14 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

זה בדיוק מה שכתבתי, אבל זה לא אחד לאחד, התבנית של השוער הייתה צבאית יותר וזה מלבנים

זה לא מלבנים, כל החולצה הסמל הישן של מכבי

Screenshot_20221128-104620_Facebook.jpg

2 דקות לפני, דקסטר said:

וואלה שכחתי 

זה לא מלבנים, כל החולצה הסמל הישן של מכבי

Screenshot_20221128-104620_Facebook.jpg

נכון, לא שמתי לב לזה בהתחלה. עדיין יש לי את השוער של שנה שעברה, אין מצב שקונה משהו שנראה כמעט בול אותו דבר. 

הייתי מעדיף את הפסים שהמכבייה העלה

7 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

נכון, לא שמתי לב לזה בהתחלה. עדיין יש לי את השוער של שנה שעברה, אין מצב שקונה משהו שנראה כמעט בול אותו דבר. 

הייתי מעדיף את הפסים שהמכבייה העלה

החולצה מ84 באמת מהממת. 

היי, אשמח לעזרה ממי שמבין. אני רוצה לקנות חולצת חוץ אישית לאחיין שלי שחוגג בר-מצווה. הוא בחו"ל ואמא שלו לא יודעת להגיד לי מידה חחח
איזה מידה הייתם קונים לילד בן 13, בגובה 1.64? מבנה גוף רגיל. 

59 דקות לפני, YEINI said:

היי, אשמח לעזרה ממי שמבין. אני רוצה לקנות חולצת חוץ אישית לאחיין שלי שחוגג בר-מצווה. הוא בחו"ל ואמא שלו לא יודעת להגיד לי מידה חחח
איזה מידה הייתם קונים לילד בן 13, בגובה 1.64? מבנה גוף רגיל. 

נראה לי שמדיום אמור להיות עליו בסדר(במקרה הכי גרוע תלך לאחת מהחנויות הפיזיות ותמדוד חולצת מבוגרים ואז תעשה חישוב "בערך" כזה(נגיד אתה מידה מדיום של מבוגרים אז תמיר את זה ללארג' של ילדים או איזה חישוב גס).

• 1 month later...