Jump to content

Fila תהיה המלבישה הרשמית של מכבי החל מ-2019/20

דקסטר

Recommended Posts

מאד יפה, אבל הייתי מעדיף בלי העיגול בסמל (או מילוי של העיגול בגוון זהה ולא בגוון אחר של כחול). בכל מקרה - יציאה מטורפת מהקופסה והחולצה הזו תהיה קאלט (בכפוף לעונה טובה מבחינת תארים)

תחשבו ששנה שעברה היה אמור להיות: הבית בסגנון "בוקה חוץ", חוץ "אבי כהן מודרני" כמו שראיתם היום, ושלישית שחורה משבצות.  
אבל יפה שלא גרסו אותה, אחלה חלוצה.

On 22.6.2021 at 15:16, RAFICOHEN said:

אם רק היית נשאר היית יודע איזה עיצוב היה לאימוניות(ללא שרוולים- Sleeveless למי שמבין)

באסה איתך יא אלי;)

On 22.6.2021 at 14:18, Eli basa said:

לא יודע מה בחרו לעשות בסוף אבל שנה שעברה הייתה אמורה להיות חולצת חוץ כחולה עם פסים צהובים לרוחב, בסגנון של אופנת ברוך אבל מודרני יותר + הכחול דומיננטי ולא הצהוב, 
בסוף בוטל כאמור ברגע האחרון כאשר השחורה שהייתה שלישית הפכה לשנייה - חוץ, והשתמשו בלבנה של עונה קודם כשלישית מחוסר ברירה. 
יש מצב שישתמשו באותה חוץ לעונה הזאת, אני מקווה שכן כי היא יפה.  אבל זה לא וודאי בכלל שישתמשו בה אולי כבר יעשו קולקציה חדשה לשלושתן.

מזל ש @RAFICOHEN ציטט אותי ככה לא יחשדו שערכתי את ההודעה חח

10 דקות לפני, Raumdeuter said:

כנראה שהחליטו בשעה טובה לעדכן את הסמל מהסמל מכבי פ"ת סטייל למשהו הרבה יותר אלגנטי,בעל קשר להיסטוריה ומהוקצע מבחינה עיצובית.

לגמרי בעד. זה כבר יותר טוב מהמכבי פ"ת, 
אם כי אני חייב להיות "ישראלי" ולהתלונן על העיגול חחח 
למרות שאולי זה בגלל שהסמל המקורי השאיר סימני תפירה ואי אפשר היה לשים את המסל הישן כשמסביבו יש עיגול של תפירה\סימן הדבקה?

Just now, Eli basa said:

לגמרי בעד. זה כבר יותר טוב מהמכבי פ"ת, 
אם כי אני חייב להיות "ישראלי" ולהתלונן על העיגול חחח 
למרות שאולי זה בגלל שהסמל המקורי השאיר סימני תפירה ואי אפשר היה לשים את המסל הישן כשמסביבו יש עיגול של תפירה\סימן הדבקה?

הלוואי שאלה יהיו הצרות שלנו בהקשר של מכבי(להתבאס על צורת עיגול בסמל).

27 דקות לפני, nirc2 said:

חייבים את העיגול כי חשוב להם לשלב גם אנגלית בסמל, וזה די מובן למה

עריכה: העיגול לא נורא דווקא, אחרי שעשיתי זום וראיתי את העיגול החיצוני הכהה והפנימי הבהיר עם הסמל עצמו נראה לא רע. מרחוק לא שמתי לב לזה 

בכל הזדמנות במשך שנה דחפתי לאנשים למעלה לראש את הסמל הישן, ישירות למקבלי ההחלטות מה שנקרא, באובססיביות, מניח שזה סתם צירוף מקרים אבל הייתי יושב עליהם כל מוצר שיוצא עם הסמל הישן (למשל הכובע הצהוב) הייתי אומר "וואו זה ימכר מלא עכשיו אוהדים מתים על כל דבר שיש לו סמל ישן" הייתי מזמין פי כמה יותר את המוצר הזה לעומת אחרים ואז דוחף אותו הרבה יותר חזק בחנות חחחחחח ככה שבמכירות רואים שכל מוצר עם לוגו ישן נמכר יותר שיבינו את המסר.

תחשבו שזאת החוץ של שנה שעברה + כאשר יש את הבית "בוקה חוץ" ואת השחורה שלישית, אז גם לא היה את הכעס על השחור בתור חוץ כמו שהיה לקהל העונה וגם זה היה משלים סט מהאגדות.  (ניסיתי להרגיע אתכם שהשחור לא מכוון היה להיות חוץ והייתה אמורה להיות חוץ כחולה סטייל אבי כהן מודרני, אבל זה לא עזר).
מקווה מאוד שהבית והשלישית יהיו ברמה הזאת גם.

3 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

אם היה ספק שטיבי היה סמל אז ….

למה מה אמר.?

אגב אפילו אלונה לא יכולה להשכיר צלם ולצלם אותו עם חולצה של ב"ש בלי לקחת אותו מהאתר של מכבי