Jump to content

Fila תהיה המלבישה הרשמית של מכבי החל מ-2019/20

דקסטר

Recommended Posts

On 27.6.2023 at 09:06, פושטק said:

מתי מסיימים עם הקרקס הזה ועוברים לנייקי או אדידס?

הנה, מה חושב על החוץ והשלישית הכה מיוחדות של אדידס וחיפה?

1 דקה לפני, רן יעקובי said:

שיחקו אותה בחיפה, תלבושת פשוטה, לא מצועצעת, נקייה- פשוט יפה.

מילא הבית, גם אני אוהב אותה יחסית פשוטה אבל שלוש החולצות זהות רק בצבעים שונים. אני הייתי מאוכזב אם זה מה שמכבי היו עושים (ולפי התגובות שראיתי גם האוהדים שלהם)

1 דקה לפני, דקסטר said:

מילא הבית, גם אני אוהב אותה יחסית פשוטה אבל שלוש החולצות זהות רק בצבעים שונים. אני הייתי מאוכזב אם זה מה שמכבי היו עושים (ולפי התגובות שראיתי גם האוהדים שלהם)

בעייני הפשטות הזו מדהימה אבל אני מבין את הנקודה שלך, שלושת התלבושות אותו הדבר לפחות ה-3 הייתה צריכה להיות בסגנון שונה.

קחו את המדים של חיפה ותדביקו עליהם את הסמל של, סתם נגיד, מקרון/ג'יבובה/יומברו/פילה ואין כאן אחד שמדבר על הפשטות המדהימה. זה טמפלייט נחמד מאוד שלהם, אבל זו באמת סתם חולצה שאפשר לקנות בכל חנות ספורט ב-150 שקל.

סתם חולצות קטלוג פשוטות, החולצה החלקה שלנו לפני שתי עונות אלגנטית הרבה יותר לצורך העניין. די עם הקשקוש הזה.

לפני2 שעות , סלבה said:

קחו את המדים של חיפה ותדביקו עליהם את הסמל של, סתם נגיד, מקרון/ג'יבובה/יומברו/פילה ואין כאן אחד שמדבר על הפשטות המדהימה. זה טמפלייט נחמד מאוד שלהם, אבל זו באמת סתם חולצה שאפשר לקנות בכל חנות ספורט ב-150 שקל.

סתם חולצות קטלוג פשוטות, החולצה החלקה שלנו לפני שתי עונות אלגנטית הרבה יותר לצורך העניין. די עם הקשקוש הזה.

קל, הלבנה בכלל נראית סתמית ביותר

לפני8 שעות , סלבה said:

אתה צודק אבל בגדול אדידס תמיד הלכו בקו הפשוט בביגוד.

לפני12 שעות , קובי השועל said:

אתה צודק אבל בגדול אדידס תמיד הלכו בקו הפשוט בביגוד.

לא, אדידס הולכים בקו הפשוט למי שהוא לקוח בסיסי אצלם, למי שלקוח גדול הם יודעים לייצר דברים עם המון עניין ותוכן. 

זה פשוט לעולם לא תהיה קבוצה ישראלית. 

לפני2 שעות , לא לגרור מי גורר said:

לא, אדידס הולכים בקו הפשוט למי שהוא לקוח בסיסי אצלם, למי שלקוח גדול הם יודעים לייצר דברים עם המון עניין ותוכן. 

זה פשוט לעולם לא תהיה קבוצה ישראלית. 

ברור שהתכוונתי לאדידס ישראל.

אגב, מבחינת הכנסות נטו מה עדיף? חברות קטנות או חברות עלית? אם לוקחים בחשבון שחברה כמו אדידס תמכור קצת יותר מחברה כמו פילה. ברור שהרווח על חולצה נטו הוא גדול יותר אצל החברה הקטנה אבל בנטו מה עדיף לדעתך?

12 דקות לפני, קובי השועל said:

ברור שהתכוונתי לאדידס ישראל.

אגב, מבחינת הכנסות נטו מה עדיף? חברות קטנות או חברות עלית? אם לוקחים בחשבון שחברה כמו אדידס תמכור קצת יותר מחברה כמו פילה. ברור שהרווח על חולצה נטו הוא גדול יותר אצל החברה הקטנה אבל בנטו מה עדיף לדעתך?

המכירות יותר קמות ונופלות לדעתי על רמת ההתלהבות סביב הקבוצה פלוס המראה של החולצה. האוהדים תמיד יהיו אותם אוהדים ולדעתי האישית הסמל בצד שמאל של החולצה הרבה יותר מרגש וחשוב מהסמל בצד ימין. 

אגב עם רמת עיצוב של אדידס העולמית בשביל חיפה הייתי מעדיף כבר את אדידס הארצית והפועל תל אביב חחחחח 

5 דקות לפני, קובי השועל said:

סתם עריכה שעשו על ניימאר נראלי חח

עבודה של גרפיקאי להחתמה של מאסון.

זה הסוכן הישראלי שהיה מוערב בהחתמה של מאסון, הוא העלה את זה לטוויטר כשהוא חתם

8 דקות לפני, Elirandani said:

עבודה של גרפיקאי להחתמה של מאסון.

זה הסוכן הישראלי שהיה מוערב בהחתמה של מאסון, הוא העלה את זה לטוויטר כשהוא חתם

אז מביך מאד

כי פוטושופ ברמה נמוכה

לפני4 שעות , פושטק said:

אז מביך מאד

כי פוטושופ ברמה נמוכה

אבל המדים ברמה טופ.

כזה סט ואנחנו אלופים במרץ

18 דקות לפני, Hararihr said:

אז אני מבין שמכבי מחכים למחזור הראשון בשביל לחשוף את המדים של העונה הבאה, לא? :g:

יחשפו בטח ממש לפני המחנה

22 דקות לפני, Hararihr said:

אז אני מבין שמכבי מחכים למחזור הראשון בשביל לחשוף את המדים של העונה הבאה, לא? :g:

ככל הנראה ברביעי