Jump to content

Fila תהיה המלבישה הרשמית של מכבי החל מ-2019/20

דקסטר

Recommended Posts

לפני2 שעות , San Iker said:

עדיף את זה

12334.thumb.png.874342d3a4a215b89f4166ab92defdb8.png

אפשר אחד בלי העיגול הפנימי? 

ואם אתה כבר שם אז פרגן לנו באחד כמו של מכבי רק עם הסמל הזה שנראה את ההבדלים 

מה שאני רואה פה זה את הסמל המקורי והיפה שכולנו אוהבים, עם מעטפת אירופאית שתתאים למאה ה21.

אני חושב שזה שיחוק ענק, בטח עדיף על הסמל מכבתחתקווה שהיה לנו קודם.

4 דקות לפני, zeudemort said:

מה שאני רואה פה זה את הסמל המקורי והיפה שכולנו אוהבים, עם מעטפת אירופאית שתתאים למאה ה21.

בדיוק, מה שחשוב זה המגן דוד..

הנהי בפייסבוק חוגג

4 דקות לפני, zeudemort said:

אחלה סמל, אל תבין לא נכון. מסכים לגמרי עם מה שאמרת, אהבתי אותו בעשרות מונים על פני ה"לוני" שהיה לנו קודם (זה תמיד יזכיר לי את לוני משום מה)
בעולם מושלם הייתי מוותר לפחות על העיגול החיצוני אבל בסדר, מילא.

23 דקות לפני, Eli basa said:

איך אף אחד עוד לא שם אותו בפרופיל? אני לא מוותר על איברהים פאשה אבל מי שבקטע של סמלי מכבי באווטאר.

יש לי כבר את סמל מכבי הגדול בכל הזמנים בפרופיל

אני חושב שפרקטית זה מאוד קשה להישאר עם סמל שקווי המתאר שלו זה מגן דוד ו-ת א תלויות מתחת.

אז כן לתחום בעיגול להוסיף כיתוב באנגלית זה אחלה (אפשר טיפה להתבאס על הגוון הכחול אולי זה משהו שיתאים את עצמו לחולצה).

כשהסמל על רקע כחול הקו העגול הצהוב החיצוני ממש מייפה אותו.

בקיצור לא מבין על מה יש להתלונן כש(1) נפטרנו סוף סוף מסמל מכבי פתח תקווה (2) קיבלנו את הסמל הישן (3) אין דוגמה טובה להקשבה של המערכת לרחשי הקהל.

כפיים למכבי אובראול

Just now, הילד בן 30 said:

אני חושב שפרקטית זה מאוד קשה להישאר עם סמל שקווי המתאר שלו זה מגן דוד ו-ת א תלויות מתחת.

אז כן לתחום בעיגול להוסיף כיתוב באנגלית זה אחלה (אפשר טיפה להתבאס על הגוון הכחול אולי זה משהו שיתאים את עצמו לחולצה).

בקיצור לא מבין על מה יש להתלונן כש(1) נפטרנו סוף סוף מסמל מכבי פתח תקווה (2) קיבלנו את הסמל הישן (3) אין דוגמה טובה להקשבה של המערכת לרחשי הקהל.

כפיים למכבי אובראול

ועדיין אוהדים בפייסבוק ובאינסטגרם נוהים 

2 דקות לפני, הילד בן 30 said:

כפיים למכבי אובראול

אכן. התלונות הן על דברים קטנים שהיו עושים שינוי גדול ומעלים את הסמל רמה, אבל בכללי בטח, מפרגן, ובטח שעדיף על הסמל הקודם. 
הייתי שמח לעבות קצת את הת.א כי זה נראה מוזר שהן רזות מידי, מעיף את העיגול-מסגרת הצהוב כי זה מיותר, זה כב עיגול שלישי זה לא נראה טוב 
(בעולם מושלם מעיף את העיגול הכחול השמן שעליו כתוב באנגלית אבל נניח שאי אפשר, אז לפחות את העיגול השלישי הצהוב זה כבר נראה כמו לוגו של קרן מעגלים) 

38 דקות לפני, Eli basa said:

אכן. התלונות הן על דברים קטנים שהיו עושים שינוי גדול ומעלים את הסמל רמה, אבל בכללי בטח, מפרגן, ובטח שעדיף על הסמל הקודם. 
הייתי שמח לעבות קצת את הת.א כי זה נראה מוזר שהן רזות מידי, מעיף את העיגול-מסגרת הצהוב כי זה מיותר, זה כב עיגול שלישי זה לא נראה טוב 
(בעולם מושלם מעיף את העיגול הכחול השמן שעליו כתוב באנגלית אבל נניח שאי אפשר, אז לפחות את העיגול השלישי הצהוב זה כבר נראה כמו לוגו של קרן מעגלים) 

אני חושב שיעשו עדכונים עיצוביים קטנים מדי פעם. אם זה קרה בשנות ה2000 אין סיבה שזה לא יקרה עכשיו.

הכיוון מצוין

10 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אני חושב שיעשו עדכונים עיצוביים קטנים מדי פעם. אם זה קרה בשנות ה2000 אין סיבה שזה לא יקרה עכשיו.

הכיוון מצוין

מסכים לגמרי. אני מרוצה מאוד בסה"כ.