Jump to content

Fila תהיה המלבישה הרשמית של מכבי החל מ-2019/20

דקסטר

Recommended Posts

קודם כל את הסמל הנוכחי אני לא סובל - הוא גנרי מידי כמו איזה עשר קבוצות אחרות בארץ שיש להן מכבי וכדור (ואצל קבוצות הפועל זה האייקון של המגל ופטיש עם כיתוב של העיר וכו') ועם שינויים קטנים בצבע (למשל מכבי פתח תקווה בשלוף).

אני אוהב את הסמל החדש הזה. בטח ובטח לעומת הסמל הנוכחי. מקווה שזה יהיה שינוי קבוע.

הכי יפה כנראה זה רק המכבי תא בלי כלום אבל  צריך להבין שאם רוצים להוסיף את הכיתוב של מכבי תא באנגלית ושנת יסוד וכו' זה יהיה לא יפה בלי עיגול כי זה יהיה תלוש ותקוע וגם הדפסות שלא קשורות אחת לשניה לעומת לשים PATCH שגם מבחינת מכירות וייצור זה הרבה יותר קל ונוח.

עדיין אחלה חולצה ואחלה לוגו. באמת נהדרת. כסף קל.. 

וצריך פשוט לראות איך הלוגו נראה במציאות. 

מה גם שרוצים עדיין שיהיה ייחוד לקבוצת הכדורגל לעומת שאר הקבוצות באגודה ולכן רוצים שיהיה לוגו של "מכבי" תא בלבד ועם התוספת שזה קשור למועדון הכדורגל.

שורה תחתונה - אוהב את הלוגו הזה הוא ממש יפה. הוא BY FAR מדהים לעומת כל מה שהוא לא ה"מכבי" בלבד.

כל הכבוד לבעלי התפקידים בקבוצה שקשורים להחלטה להוציא חולמה כזאת (אם תתברר כחולצה הרשמית).

לפני12 שעות , robertod said:

קודם כל את הסמל הנוכחי אני לא סובל - הוא גנרי מידי כמו איזה עשר קבוצות אחרות בארץ שיש להן מכבי וכדור (ואצל קבוצות הפועל זה האייקון של המגל ופטיש עם כיתוב של העיר וכו') ועם שינויים קטנים בצבע (למשל מכבי פתח תקווה בשלוף).

אני אוהב את הסמל החדש הזה. בטח ובטח לעומת הסמל הנוכחי. מקווה שזה יהיה שינוי קבוע.

הכי יפה כנראה זה רק המכבי תא בלי כלום אבל  צריך להבין שאם רוצים להוסיף את הכיתוב של מכבי תא באנגלית ושנת יסוד וכו' זה יהיה לא יפה בלי עיגול כי זה יהיה תלוש ותקוע וגם הדפסות שלא קשורות אחת לשניה לעומת לשים PATCH שגם מבחינת מכירות וייצור זה הרבה יותר קל ונוח.

עדיין אחלה חולצה ואחלה לוגו. באמת נהדרת. כסף קל.. 

וצריך פשוט לראות איך הלוגו נראה במציאות. 

מה גם שרוצים עדיין שיהיה ייחוד לקבוצת הכדורגל לעומת שאר הקבוצות באגודה ולכן רוצים שיהיה לוגו של "מכבי" תא בלבד ועם התוספת שזה קשור למועדון הכדורגל.

שורה תחתונה - אוהב את הלוגו הזה הוא ממש יפה. הוא BY FAR מדהים לעומת כל מה שהוא לא ה"מכבי" בלבד.

כל הכבוד לבעלי התפקידים בקבוצה שקשורים להחלטה להוציא חולמה כזאת (אם תתברר כחולצה הרשמית).

צודק לגמרי שזה עדיף מהנוכחי שגנרי מידי (אבל רק בהנחה שעושים את כל העיגול בכחול הכהה), וגם לדעתי חשוב לעשות את זה עכשיו כמה שיותר מהר לפני שקבוצות אחרות מהאגודה ימהרו לשנות למשהו בסגנון ואז הייחודיות שלו תרד ונצטרך למצוא משהו אחר. אבל מה שכן, אני דווקא חושבת שהיופי בלשים רק את המגן דוד של מכבי הפשוט, זה השייכות לכל קבוצות המועדון. אני לא אוהבת את זה שלמכבי רגל יש סמל אחד ולכל השאר (סל, כדוריד וכו') יש סמל אחר, ובקטע הזה מחלקת הכורדעף שיחקו אותה עם הסמל המקורי. הכי יפה שזה כמו ברצלונה, סמל אחד לכולם. אין בעיה שיהיה איזה תוספת קטנה כמו הsince 1906 בשביל המותג אבל שיהיה כמה שיותר זהה. מבחינתי מכבי זה אותו דבר בכל ענף ואין סיבה לסמלים שונים בהגזמה כמו עכשיו. 

1 hour ago, אם אין אני לי נמני said:

הכל מעולה, רק שיסדרו את המגן דויד בסמל שיהיה מדויק 

זה הסמל בכל ווריאציה אפשרית וכל סגנון צריך לשמור עליו 

מה לא מדויק?

כן, הב' רזה מדי ולא פרופורציונלית לשאר המגן, בניגוד למה שהיה מאז 2013 שהוא מדויק. זה הכי חבל, כי הגרסה המדויקת כבר נמצאת לכם במחשב, איך הצלחתם להגיע לאחת לא?

למה במכבי לא נסגרים על גוונים קבועים של צהוב וכחול? כמו שבסל זה קבוע שנים. 

כל הזמן זזים בין כחול זרחני לכחול נייבי כמו בוקה. 

שיעשו סמל צהוב כחול קבוע ומדים צהוב-לבן.

30 דקות לפני, פושטק said:

למה במכבי לא נסגרים על גוונים קבועים של צהוב וכחול? כמו שבסל זה קבוע שנים. 

כל הזמן זזים בין כחול זרחני לכחול נייבי כמו בוקה. 

שיעשו סמל צהוב כחול קבוע ומדים צהוב-לבן.

לדעתי בקטע שיווקי, שתקנה חולצות שונות ולא תרגיש כל שנה אותה חולצה

לפני1 שעה , דקסטר said:

לא יודע אם לזה הוא התכוון אבל שים לב שב' קצת שונה ממה שהיה בשנים האחרונות

Screenshot_20210629-143303_Chrome.jpg

Screenshot_20210629-143023_Twitter.jpg

ה-ב רזה מיסי המ קצת קצרה השפיץ של היוד לר במקום פרופורציונלית העיגול של ה ב לא מסתדר

בקיצור זה פשוט לא מדויק 

אני מאמין שמאוחר מידי לשנות אבל אני מקווה שלשנה הבאה יעשו שינויים 

חוץ מזה סמל פשוט נקי ויפה 

אהבתי מאוד 

7 דקות לפני, אם אין אני לי נמני said:

ה-ב רזה מיסי המ קצת קצרה השפיץ של היוד לר במקום פרופורציונלית העיגול של ה ב לא מסתדר

בקיצור זה פשוט לא מדויק 

אני מאמין שמאוחר מידי לשנות אבל אני מקווה שלשנה הבאה יעשו שינויים 

חוץ מזה סמל פשוט נקי ויפה 

אהבתי מאוד 

יש מצב שמתחו את זה לרוחב קצת כדי למלא את העיגול בצורה טובה יותר? 
אני שואל לא אומר משהו מידיעה. 

רק אני בסדר עם הסמל הזה? נראה שעבר כמה שיפוצים של גרפיקה שמיועדת לשנות ה 2000+, כמה סידורים וזה סמל יפהפה, אהבתי ממש.

2 דקות לפני, ebibo said:

רק אני בסדר עם הסמל הזה? נראה שעבר כמה שיפוצים של גרפיקה שמיועדת לשנות ה 2000+, כמה סידורים וזה סמל יפהפה, אהבתי ממש.

בהתחלה לא אהבתי אבל אז עשיתי זום וכן אהבתי, 
לא מושלם, אני לא אוהב עיגול ומעדיף משהו בסגנון של מגן יותר לצורך העניין אבל אני לגמרי יכול לחיות עם זה, בעשרות מונים יותר טוב מהסמל שלעד יזכר אצלי בראש כ"לוני", לא משנה כמה שנים גולדהאר היה פה זה הסמל של מכבי של לוני בעיניי, אני שמח שיהיה סמל אחר לתקופת גולדהאר ושהוא מבוסס על הסמל הישן והאהוב ולא המצאה שהגיעה משום מקום.

7 דקות לפני, elbanana said:

כמה זמן מהרגע שזה מוכרז רשמית ועד שחיפה מעתיקים?

כבר הוציאו את מדי הליצן שלהם לעונה אז סביר שבעונה הבאה הם ימציאו את הסמל הזה שאנחנו העתקנו מהם היום

לפני6 שעות , Eli basa said:

היה מתאים לי תכלת במקום לבן שלישית, זה "תופס" או שזה קרוב מידי לכחול?

3200821-46.jpg

לדעתי התכלת של ביתר בעונה שעברה זה טופ 3 החולצות חוץ הכי יפות בליגה בעשור האחרון.