Jump to content

Fila תהיה המלבישה הרשמית של מכבי החל מ-2019/20

דקסטר

Recommended Posts

חולצות אש, בטח בהתחשב שזאת עונה ראשונה מול מותג שבדרך כלל מוציא מוציא תלבושות לקבוצות של שיכורים בלי שיניים

יש עניין של פינישים בחולצה הצהובה אבל בגדול הרעיון והביצוע יפה. הכחולה והלבנה כפי שנאמר כאן לא פעם יפהפיות

אין הדפסים בחנויות עדיין(לדעתי יהיה מחר רק),הולך להיות משהו מיוחד במספרים והפונט של האותיות גם כן

בחולצה הלבנה הפונט והמספרים בזהב או כחול?

אתם סתם משוחדים.

לא ייצא למכבי וואו כמו שציפיתי.

התלבושת חוץ סטייל בוקה חמודה ומבין שלושת הסטים רק התלבושת השלישית (לבן) היא ברמה.

אגב גם הפסים שהעלו בתחילת השבוע (אחד האוהדים) הרבה יותר יפה מהתלבושת בוקה שבחרו.

מסכים איתך. מה שכן אני שמח שיש התקדמות באינטראקציה בין המועדון לאוהדים. בשנים קודמות היינו מריירים פה על משבצות וחולצת בוקה ובסוף מקבלים מדי ליצן חצי חצי. הפעם נראה שהמועדון ממש ניסה לרצות אותנו. אמנם הגימורים לא מאה אחוז, ואני חושב שרובנו היינו מעדיפים כחול רגיל על נייבי בחולצת בוקה, אבל בגדול הם ממש ניסו וזה מאוד מעודד

אני לא חושב שהחולצה הראש ומה תימכר כל כך טוב.

אבל הבטקה לדעתי תימכר ברמות מטורפות. אולי זה חלק מהרעיון. אני מניח שמכבמ לקחו בחשבון שמשבצות לא תשבור שיאי מכירות אחרי הגרסה המיוחדת לפני שנה וחצי.

הייתה תקווה בליבי שכן ישנו כי הם השתמשו בסמל האגודה הרבה בפוסטים, ובתלבושת רטרו זה כבר היה אורגזמה. חבל שלא עושים את זה..

ברטרו היה ברור למה הם לא יעשו את זה, הם עשו את הסמל הפוך וזה הרס אותו לגמרי.

מסכים איתך. מה שכן אני שמח שיש התקדמות באינטראקציה בין המועדון לאוהדים. בשנים קודמות היינו מריירים פה על משבצות וחולצת בוקה ובסוף מקבלים מדי ליצן חצי חצי. הפעם נראה שהמועדון ממש ניסה לרצות אותנו. אמנם הגימורים לא מאה אחוז, ואני חושב שרובנו היינו מעדיפים כחול רגיל על נייבי בחולצת בוקה, אבל בגדול הם ממש ניסו וזה מאוד מעודד

מדויק.

זה יותר מזה.

שים לב על הקונטור שנעלם מסביב לפינגווין ומשפר את החולצה בטירוף, הצבעים, הדוגמה, ההטבעה של הסמל

זה ברור כשמש, מכבי נפגשו עם אוהדים, קיבלו פידבקים, הסיקו מסקנות - רווח.

איזה כיף.

בחולצה הלבנה הפונט והמספרים בזהב או כחול?

אני לא יודע איזה צבעי הדפסים מיועדים לאיזה חולצות ,זה רק ההדפסים וכל החסויות שיהיו על החולצות,מה שבטוח על המספרים תיהיה הפתעה יפה אבל,מיקודם הם אספו את החבילות מאמין שכבר מחר גג ימכרו עם ההדפסים על החולצה

זה יותר מזה.

שים לב על הקונטור שנעלם מסביב לפינגווין ומשפר את החולצה בטירוף, הצבעים, הדוגמה, ההטבעה של הסמל

זה ברור כשמש, מכבי נפגשו עם אוהדים, קיבלו פידבקים, הסיקו מסקנות - רווח.

איזה כיף.

סוייר, הסמל רקום?

היתרון היחידי שיהיה לנתניה העונה על פני בלומפילד, זה שבנתניה נשחק עם מדי החוץ..

יש בסמיילים של הפורום אייקון של חולצת החוץ: :hooligan:

רטרו 08/09, בוקה וריאל.

סט סבבה בסך הכל. רואים שמכבי בדקו לעומק מה הלקוחות שלהם רוצים- משבצות ובוקה חוץ (בין החולצות הנפוצות ביציע)

ידוע למישהו מתי שאר ההלבשה(פולו, ז'קטים ועוד) תיהיה למכירה? מהתמונות בבוקר יש שם כמה פריטים הורסים.

אני כבר שמתי עין על זאת:

TEER3rH.jpg

אגב, כל הרצפה הצהובה שם שיבשה את על איזון הלבן בתמונות

אני כבר שמתי עין על זאת:

TEER3rH.jpg

אגב, כל הרצפה הצהובה שם שיבשה את על איזון הלבן בתמונות

דווקא הייתי מבסוט שלא התלהבתי. פחדתי שיצאו ז'קטים שיפתו אותי לקנות את כל הקולקציה.