Jump to content

ינואר בשאר הליגה ע"ש אנז' פרדי פלומיין

שורה

Recommended Posts

ההחתמה של קינדה זה עוד שחקן כאילו מוכשר לקישור שלהם שנתקע עם הכדור. קבוצה ממש לא מאומנת שבנויה על מהלכים אישיים.

ההחתמה של קינדה זה עוד שחקן כאילו מוכשר לקשיור שלהם שנתקע עם הכדור. קבוצה ממש לא מאומנת שבנויה על מהלכים אישיים.

זאת קבוצה ששחקן גרוע במנג'ר בונה

זאת קבוצה ששחקן גרוע במנג'ר בונה

זה אפילו לא שחקן גרוע.

באמת שצריך להיות גם ממש מתחיל במשחק וגם חסר מושג בכדורגל כדי לעשות רכש כמו שחוגג עשה השנה בביתר.

כמו שנוואקמה הפך לוואקמה או מוחמד הפך למו ויש עוד הרבה דוגמאות.

קוביקה הפך לקוביצ'ה (או שזה היה להפך?) וברונו רייס הפך לברונו הייס ואז חזרה לרייס.

השם שלו זה קוביצה (Kubica), בארץ קראו לו קוביקה ודווקא דיבר על זה בריאיונות, אבל גם אמר שהוא אוהב את "קוביקה" וצחק שזה מביא לו מזל.

בגדול זה כאילו שהיינו קוראים לפריצה "פריקה", ואז היה צוחק על זה בריאיונות ואומר שדווקא השיבוש מגניב לדעתו ושנמשיך עם זה.

דרך אגב אסי גומא עבר לאשקלון מחדרה

זה העברה שדי הפתיע אותי, הוא היה חלוץ מחליף ושם 3 גולים והיה נחשב בתחילת העונה לשחקן הלהיט שלהם..גם אם עזב יכל לעבור בכיף לקבוצה בליגת העל או לכל היותר קבוצה בכירה בלאומית..

דרך אגב אסי גומא עבר לאשקלון מחדרה

זה העברה שדי הפתיע אותי, הוא היה חלוץ מחליף ושם 3 גולים והיה נחשב בתחילת העונה לשחקן הלהיט שלהם..גם אם עזב יכל לעבור בכיף לקבוצה בליגת העל או לכל היותר קבוצה בכירה בלאומית..

ידיעה שמרעידה את אמות הסיפים ערן

אני מוטרד מזה רק בגלל שהוא כבש 3 גולים בתחילת השנה והיה הלהיט שלהם הוא התדרדר עד תחתית הלאומית

למה זה מטריד אותך? בן דוד?

רק עכשיו שמתי לב, איך לעזאזל חיפה רכשה שחקן ממוליכת הליגה הטורקית ועוד שחקן צעיר מה הלוז ??

הם לא רכשו, הוא מושאל אליהם עד סוף העונה תמורת 250 אלף יורו. לא יודע אם יש להם אופציה עליו.

הם לא רכשו, הוא מושאל אליהם עד סוף העונה תמורת 250 אלף יורו. לא יודע אם יש להם אופציה עליו.

דובר על סעיף רכישה באזור 1.5-2 מיליון יורו.

רק עכשיו שמתי לב, איך לעזאזל חיפה רכשה שחקן ממוליכת הליגה הטורקית ועוד שחקן צעיר מה הלוז ??

ולא סתן שחקן הוא אמור להיות כוכב, מאוד מעניין

• 1 month later...

אם הוא היה כזה כוכב הוא לא היה מושאל לחיפה

יש להם סגל מטורף. ושלושה אוהדים. הקבוצה הזאת היא בזבוז הכספים הגדול בהיסטוריה.

בכל מקרה הנקודה שלי היא שזה שלא מצא את מקומו בקבוצה הזאת לא אומר שהוא לא שחקן טוב. ומוכרח להודות שאתמול התרשמתי ממנו. נכון, אחת הסיבות שהיה קשה להוציא לו את הכדור היא שבכל פעם ששחקן של חיפה נפל אדלר שרק לפאול, ובכל זאת. הוא נראה שחקן.

עריכה: עכשיו אני רואה שהתגובה מפברואר בכלל ושמישהו הקפיץ. בכל מקרה, התכלס של ההודעה עדיין רלוונטי - נראה שמדובר בשחקן טוב מאוד.