Jump to content

ינואר בשאר הליגה ע"ש אנז' פרדי פלומיין

שורה

Recommended Posts

לא מבין את החיפזון של בני יהודה, אלו סכומים (מה שפורסם) שהם היו מקבלים גם בקיץ, בנתיים העסקה הזו יכולה מאוד לעלות להם בהצלחה שלהם העונה והסיכוי להגיע לאירופה

לא רק מהצד של בני יהודה, גם מהצד של השחקן עצמו. שיוכיח את עצמו לעונה אחת כמו שצריך, ואז שילך לקבוצה אחרת, יעבור איתה מחנה אימונים כמו שצריך וכו׳.

מכבי היא לא ריאל. בהינתן מאמן נכון ותנאים, אז גם שחקנים של חיפה(לא מעניין אותי לחשוב מי) היום יכולים להשתלב.

אפשר לחשוב שאלו היו הציפיות שלנו מהסגל באוגוסט. אפשר לחשוב שזה מה שחשבו שיקרה. זיכרון של דג. מכבי הזאת לגמרי גדולה מסך החלקים שלה.

מכבי היא לא ריאל. בהינתן מאמן נכון ותנאים, אז גם שחקנים של חיפה(לא מעניין אותי לחשוב מי) היום יכולים להשתלב.

אפשר לחשוב שאלו היו הציפיות שלנו מהסגל באוגוסט. אפשר לחשוב שזה מה שחשבו שיקרה. זיכרון של דג. מכבי הזאת לגמרי גדולה מסך החלקים שלה.

חושב שיש סטנדרט מסויים של שחקנים שצריך לשאוף להביא, גם אם המעטפת ממקסמת יכולות.

חיימוב, גלזר, חבשי, גרשון, קהת, מנדזק, עוואד, שועה, רוקאביצה

את רוקאביצה, עוואד ואת שועה הייתי לוקח לסגל שלנו, אבל לא הייתי נוגע באף שחקן מהקישור וההגנה שלהם.

את רוקאביצה, עוואד ואת שועה הייתי לוקח לסגל שלנו, אבל לא הייתי נוגע באף שחקן מהקישור וההגנה שלהם.

מה תעשה אם שלושה שחקנים באותו תפקיד?

רוקאביצה חלש, עוואד נחמד, ושועה היחיד שטוב באמת.

חושב שיש סטנדרט מסויים של שחקנים שצריך לשאוף להביא, גם אם המעטפת ממקסמת יכולות.

בוודאי. מי מההרכב האחרון של מכבי נראה לך באוגוסט? פיבן? שרן? קנדיל? גלזר? צ'יקו? אנשים לא היו משוכנעים אפילו בראייקו, שכטר ועטר. שלא לדבר על ההוא מבילבאו.

אלו כלים שלובים. של רמת אימון ורף טוב של שחקנים שרוצים ללמוד ועובדים קשה. אנחנו לא מילאן ומאלדיני ובארזי לא משחקים אצלנו.

מה תעשה אם שלושה שחקנים באותו תפקיד?

רוקאביצה חלש, עוואד נחמד, ושועה היחיד שטוב באמת.

לא התכוונתי להביא אותם, כי גם יש לנו שחקנים נוספים בסגל שלנו על אותן עמדות, התכוונתי לזה שמבחינה תאורטית כל אחד בנפרד שווה סגל אצלנו.

חיימוב, גלזר, חבשי, גרשון, קהת, מנדזק, עוואד, שועה, רוקאביצה

אתה אוהד מכבי או את הפועל רעננה?!?

חוץ מעוואד(מחזיק ממנו) אין לאף אחד מקום בסגל שלנו או למה שאנחנו מכוונים אליו

יש לי עוד 6-7 שמות בראש, רובם שחקנים שאם היו משחקים באיזה אוסטריה או בלגיה כל הפורום פה היה מת להביא אבל פתאום הם בחיפה אז הם לא יודעים כדורגל.

חסר להם מגנים בשני הצדדים, כל שאר ההרכב זה שחקנים שהיו מתקבלים פה באהבה.

שמע אם אתה אוהד מכבי לך להיבדק, יש מצב שאתה זכאי לפיצויים :doh:

אף אחד שחקן בחיפה לא יכול להיות שחקן שישדרג אותנו. פוטנציאלים יש להם אחד או שניים, אבל לנקודת הזמן הזו, הסגל השני שלנו עולה עליהם בכל פרמטר.

לא רק מהצד של בני יהודה, גם מהצד של השחקן עצמו. שיוכיח את עצמו לעונה אחת כמו שצריך, ואז שילך לקבוצה אחרת, יעבור איתה מחנה אימונים כמו שצריך וכו׳.

הדיבור הוא שהשכר שלו בבני יהודה היה נמוך מאוד. ממש נמוך. ובחיפה יש לו חוזה של כמעט 300 אלף יורו לעונה.

בשביל ילד בן 19, קשה להגיד לא וגם קשה לדחות לעוד חצי שנה שדרוג כזה בשכר (כי מי יודע מה יהיה עוד חצי שנה. ע"ע בוזגלו)

עסקה רעה מכל הכיוונים. אני מניח שאת חוגג פחות מעניין הרווח שיעשה על אילון אלמוג.

מבחינתו הוא רואה בזה הישג לקחת פרוספקט מרכזי מהנוער שלנו ולהינות ממנו כמה שנים טובות.

בתסריט שאילון אלמוג כן יממש את הפוטנציאל שלו (לא ממש יצא לי לעקוב אחריו), נקבל נתח זעום אבל לא נהנה ממנו מקצועית.

הרי יכולת של מכבי להרוויח על שחקן, בגלל המותג והשם שלנו באירופה, גדולה משמעותית מהיכולת של בית"ר.

לגבי אילון אלמוג, אם הצוות המקצועי לא רואה מקום בשבילו בסגל הבוגרת בשנתיים הקרובות אז למכור לפי הערכת שווי של 2 מליון יורו זו עסקה מתבקשת. אפשר לעשות גם זכות ראשונים בדומה לעסקת צ'יבוטה. לא רואה את ביתר כיריבה ממשית לתואר בשנה הקרובה לפחות, זה לא ב"ש

לא אוהב את המכירה של אלמוג !!!! אנחנו לא בני יהודה או מכבי פ"ת שמוכרות לגדולות.

לפחות שיכניסו סעיף שמאפשר לנו להטיל וטו על מעבר שלו לקבוצה אחרת בליגה

מסכים איתך מאוד!

אבל יחד עם זאת הבסיס הצעיר יכול תוך 1-2 שנים עם זרים שתי רמות מעל מכבי שיכלו את אותם צעירים בעוד רמה אחת.

חביב אוחיון,

דסה, קנדיל, בלטסקה, פיבן,

אליאל ודור פרץ, גלזר, קארצ'ב, גולסה,

יונתן, חוזז, אצילי ומיכה

אלו 15 שחקנים שלא הגיעו לתקרת הזכוכית והתנאים הנכונים יכולים להשתפר. אם אתה מצרף להם חמישה זרים שיגרמו להם להשתפר (+ סוגר את שאר הסגל עם ייני, עטר, דוידזאדה ושכטר) אתה יכול לדמיין את מכבי בתהליך שבו הציפיות שלי ושלך רק יעלו.

תוך כדי שחקנים נמכרים וכשרונות מהליגה/מהנוער ימלאו את מקומם.

מישהו באמת מכיר את אלמוג? יודע מה הוא שווה?

לא שמעתי עליו עד אתמול, אנשים מדברים כאן על כישרון עצום כאילו ראו את כל משחקי הנוער.

לא שמעתי עליו עד אתמול, אנשים מדברים כאן על כישרון עצום כאילו ראו את כל משחקי הנוער.

אז אם לא שמעת עליו עד אתמול (ואתה לא מכיר אותו) איך החלטת ששוה למכור אותו???????

אני דווקא כבר שנים רואה את רוב משחקי הנוער, והוא כישרון עצום.

לא סתם אני מתנגד למכירה שלו (זאת דעתי)

מסכים איתך מאוד!

אבל יחד עם זאת הבסיס הצעיר יכול תוך 1-2 שנים עם זרים שתי רמות מעל מכבי שיכלו את אותם צעירים בעוד רמה אחת.

חביב אוחיון,

דסה, קנדיל, בלטסקה, פיבן,

אליאל ודור פרץ, גלזר, קארצ'ב, גולסה,

יונתן, חוזז, אצילי ומיכה

אלו 15 שחקנים שלא הגיעו לתקרת הזכוכית והתנאים הנכונים יכולים להשתפר. אם אתה מצרף להם חמישה זרים שיגרמו להם להשתפר (+ סוגר את שאר הסגל עם ייני, עטר, דוידזאדה ושכטר) אתה יכול לדמיין את מכבי בתהליך שבו הציפיות שלי ושלך רק יעלו.

תוך כדי שחקנים נמכרים וכשרונות מהליגה/מהנוער ימלאו את מקומם.

נכון. התמהיל נהדר. יש בו רוח נעורים, תשוקה וניסיון. הייתי מוסיף גם את אור דסה.