Jump to content

ינואר בשאר הליגה ע"ש אנז' פרדי פלומיין

שורה

Recommended Posts

למה שיסכימו על עוד טרייד לשחקן ששווה להם הרבה כסף? רק השנה הביאו לך את קנדיל בעסקה שלא הייתה מצליח לעשות עם מועדון אחר.

אחת מהסיבות העיקריות שבני יהודה במקום השני הוא העסקה של קנדיל.

הם נתנו לנו שחקן אחד (מצוין) וקיבלו הרבה שחקנים שאומנם אצלנו לא היו רואים דקות אבל הם טובים מאוד ביחס אליהם.

בכל מקרה אם דסה באמת עוזב הייתי נותן להם את טיבי, שוינפלד וקראצב/איילון אלמוג בהשאלה תמורת קונסטנטין (ואולי קצת כסף).

פער 16, קבוצה מושלמת, שחקני בית מה אנחנו צריכים יותר מזה?

הכל נכון. אבל (א) חרמנות רכש בינואר זה כמו קיבה מקבילה לקינוחים (ב) שועה משחק בעמדה היחידה שאני באמת חושב שאנחנו צריכים להתחזק בה (ג) אני מפחד ממה שקרה לנו ולבש כשהיינו דומיננטיים ולא התחזקנו בצורה נכונה לעתיד, ואז באה הירידה. מסכים שעכשיו זה שונה כי הרבה אצלינו צעירים ורעבים, אבל עדיין.

זה יהיה ״איך עקצו אותי״ קלאסי של הקסקט.

ראינו מה שועה שווה מולנו. כלום בפיתה.

בכל אופן, הבעיה שם זה לא השחקנים והורחב על זה רבות כאן אז לא כדאי לפתוח את זה שוב.

מבחינת חיפה החתמה טובה מקצועית להווה (יפה שמגמדים אותו ל9 שערים בעונה אבל לא מציינים שאנחנו בחצי דרך של העונה), פוטנציאל גדול לעתיד וגם מהלך יחצני שמחזיר אותם לתודעה ומרגיע את הקהל, גם אם הוא עלה פי 2 או 3 ממה שפורסם,

מבחינת שועה? טיפשות, טמטום, מהלך שיכול לגמור קריירה.

למרות הכל הוא עדיין בן 19 וכפי ששורה אמר יש לו הרבה איבודי כדור ועוד דרך לעבור, בחיפה הוא יקבל שריקות אחרי 2 משחקים רעים ויפתחו עליו תוכניות רדיו שלמות של השמצות אחרי 3 משחקים רעים. חבל עליו אבל על טיפשות משלמים.

גם צ'יבוטה עם 7 שערים ואפילו נס זמיר עם 6 שערים, ראיתי אותו 4 משחקים מלאים והוא לא עילוי כמו שעשו ממנו, שחר קנה אותו לדעתי כדי לעצור את המחאה המתרחבת.

למה להתחזק בשועה תמורת 1.3 מליון שיש לנו את כהן שבקושי משחק ולדעתי גם טוב ממנו ? עם קצת בטחון כהן הופך להיות כוכב

אם זה לא 9 אימתני פריצה סטייל אז לא צריך

הכל נכון. אבל (א) חרמנות רכש בינואר זה כמו קיבה מקבילה לקינוחים (ב) שועה משחק בעמדה היחידה שאני באמת חושב שאנחנו צריכים להתחזק בה (ג) אני מפחד ממה שקרה לנו ולבש כשהיינו דומיננטיים ולא התחזקנו בצורה נכונה לעתיד, ואז באה הירידה. מסכים שעכשיו זה שונה כי הרבה אצלינו צעירים ורעבים, אבל עדיין.

אנחנו רק בצעדים הראשונים של דומיננטיות(בשאיפה) ואני לגמרי סומך על בן ואיביץ שימשיכו לחזק ולהשקיע בסגל.

וואוו את האמת במכבי חיפה הפתיעו.. מטריד.. גם בלבול מכניס בהם משמעת, גם מצליחים לשם שינוי לשים יד על שחקן ממש איכותי.. אני מקווה שלא יחזרו להיות בינוניים פלוס ואפילו טובים..

אני אחד מחרמני הרכש הגדולים פה ובאמת שהחלון הזה הכי מ שיש.

הם נתנו לנו שחקן אחד (מצוין) וקיבלו הרבה שחקנים שאומנם אצלנו לא היו רואים דקות אבל הם טובים מאוד ביחס אליהם.

בכל מקרה אם דסה באמת עוזב הייתי נותן להם את טיבי, שוינפלד וקראצב/איילון אלמוג בהשאלה תמורת קונסטנטין (ואולי קצת כסף).

אה? מי זה דני אלבס בשיאו?

וסתם בשביל הקטע, אתה לא תשלים תחוזה הענק של שויינפלד בזמן שהוא משחק שם. ( טיבי מסיים חוזה)

למה להתחזק בשועה תמורת 1.3 מליון שיש לנו את כהן שבקושי משחק ולדעתי גם טוב ממנו ? עם קצת בטחון כהן הופך להיות כוכב

אם זה לא 9 אימתני פריצה סטייל אז לא צריך

אני מסכים שזה לא חכם לשלם על שועה אבל מה זה קשור לכהן? כהן שחקן כנף במערך שלנו ושועה יותר באמצע.

הא ? אולי גם את אצילי..

וואוו את האמת במכבי חיפה הפתיעו.. מטריד.. גם בלבול מכניס בהם משמעת, גם מצליחים לשם שינוי לשים יד על שחקן ממש איכותי.. אני מקווה שלא יחזרו להיות בינוניים פלוס ואפילו טובים..

חיפה עובדים נכון

אני במיעוט יחיד אבל יונתן כהן לא נופל ממנו באף פרמטר לדעתי ומדובר בשחקן דומה שרק צריך לקבל יותר דקות, גם חוזז היתי כלכך שמח אם היה נשאר ומקבל דקות , רכש זה מיותר

לא רק שלא נופל ממנו יונתן עולה עליו, שיחק בקושי 3 משחקים נטו בכל המסגרות ויש לו כבר חמישה שערים.

אה? מי זה דני אלבס בשיאו?

וסתם בשביל הקטע, אתה לא תשלים תחוזה הענק של שויינפלד בזמן שהוא משחק שם. ( טיבי מסיים חוזה)

תקרא את ההודעה הקודמת שלי, רשמתי שזה לא הגיוני שיקחו מאיתנו הרבה כסף/שחקנים כשבזכותינו הם נקום שני בליגה.

וטיבי מסיים חוזה בקיץ ולשוינפלד אין עוד לאן ללכת עם שכר כזה.

אני מסכים שזה לא חכם לשלם על שועה אבל מה זה קשור לכהן? כהן שחקן כנף במערך שלנו ושועה יותר באמצע.

כהן קשר /חלוץ שיכול לשחק בכל התפקידים בהתקפה

שועה לא מסוגל לעבוד כמו שכטר לתת גוף , אומנם שכטר מחמיצן אבל שועה לא יתאים לנו בכל מקרה

כהן קשר /חלוץ שיכול לשחק בכל התפקידים בהתקפה

שועה לא מסוגל לעבוד כמו שכטר לתת גוף , אומנם שכטר מחמיצן אבל שועה לא יתאים לנו בכל מקרה

כהן אצלנו לא משחק חלוץ מרכזי.

לגבי שועה אני מסכים שלא צריך אותו במיוחד עם הפייר פליי.

יונתן כהן יכול לשחק באמצע, ויש מה לבנות עליו בעתיד.

יש לו חוש לשערים, בעיטה נקייה וגם חכם במשחק שלו. העונה הזאת רק מחשלת אותו.

תקרא את ההודעה הקודמת שלי, רשמתי שזה לא הגיוני שיקחו מאיתנו הרבה כסף/שחקנים כשבזכותינו הם נקום שני בליגה.

חחח מה זה לא הגיוני? הם לא חייבים לך כלום.

טיבי מסיים חוזה בקיץ ו? הם יחתימו אותו לחצי עונה? ( כי בקיץ בטוח חוגג או יענקלה יתנו לו חוזה יפה)

שויינפלד נראה לי יעדיף להיות חלוץ רביעי ולהישאר במכבי.

שוב בני יהודה דואגת לעצמה לא חייבים לנו כלום אחרי עסקת קנדיל באמת שאין מה להתלונן עליהם.

אחלה יוני שבעולם. איביץ ומכבי משפרים שחקנים. התקרה של יוני גבוהה ויש בו משהו מיוחד.

אני ממש מקווה שינסו אותו כחלוץ כמו שסוזה עשה עם זהבי.

נכון שהוא לא יהיה זהבי אבל זה יכול להיות שיחוק רציני.

חיפה עובדים נכון

לגמרי.. ואני חושב שיש לנו פה המון מדחיקים. ברור שאני מקווה שמכבי חיפה ייפלו שנה אחר שנה ושימשיך להיות להם כמה שיותר מר.. אבל הם נראים במגמת עליה והם באמת עובדים מעולה.. ואם מסתכלים על זה, חוץ מההגנה שלהם, יש להם סגל כשרוני מאוד, שחקנים שאם היו אצלנו איביץ' היה עושה מהם מפלצות. סלליך, רוקאביצה, עוואד, שועה, מנדז'ק, וייסמן, מספיק שהם מביאים קשר אחורי כמו עלי מוחמד, את פלקוצ'נקו שיש שמועות על מעבר שלו ועוד איזה בלם ברמה גבוהה במקום הרוצח מהפאבלות ומאמן כמו אבוקסיס שיגרום להם להשפריץ דם והם בדרך למעלה.. קשה לי לראות נפילה שלהם שוב פעם בזמן הקרוב ואני מאוד מקווה שאני טועה

חחח מה זה לא הגיוני? הם לא חייבים לך כלום.

טיבי מסיים חוזה בקיץ ו? הם יחתימו אותו לחצי עונה? ( כי בקיץ בטוח חוגג או יענקלה יתנו לו חוזה יפה)

שויינפלד נראה לי יעדיף להיות חלוץ רביעי ולהישאר במכבי.

נראה לי שלא הבנת.

טיבי יחתום אצלהם בחינם, שוינפלד יחתום אצלהם בחינם, וקראצב/איילון אלמוג בהשאלה. לא כולם בהשאלה.